Wpis z mikrobloga

#plk #koszykowka

Tydzień temu wszystko przewidziałem na odwrót, no cóż, bywa i tak :)

FINAŁ:

2. King – 1. Śląsk (2-0) – Szczecinianie mają G3 i G4 u siebie i realną szansę na sweepa. Dwa pierwsze mecze były perfekcyjne w ich wykonaniu, a w mojej zapowiedzi przynajmniej dobrze udało mi się odnaleźć szczecińskie klucze do zwycięstw – grad trójek (15 w G2), dobra gra będących długo w cieniu Hamiltona i Browna, obrona na mistrzowskim poziomie. Normalnie, biorąc pod uwagę tylko koszykówkę i to co na papierze, powiedziałbym że to jednak niemożliwe że skończy się 4-0, że Śląsk coś musi urwać, bo przecież nie ma takiej przepaści pomiędzy tymi zespołami patrząc na personalia. Jednak widząc mowę ciała, relacje ławka-boisko i ogólną apatię w Śląsku, wygląda na to że oni już mają dość tego sezonu. Do zwycięstwa albo dwóch potrzeba cudu, a Erdogan przez te pół sezonu nie pokazał nic co wskazywałoby na to że jest cudotwórcą.

O TRZECIE MIEJSCE:

3. Stal – 4. Legia (+12) – zanim mecze nr 3 i 4 finałów, dziś poznamy brązowego medalistę. W pierwszym meczu tego dwumeczu bardziej się chciało Stali i zespół z Ostrowa powinien na własnym parkiecie obronić sporą zaliczkę. Tak do końca-końca to jednak bym Legii nie skreślał, wynik momentami był gorszy, ostatecznie -12 to nie jest coś niemożliwego do odrobienia, no ale byłaby to duża niespodzianka. Inna rzecz że dla Stali ten brąz byłby wynikiem bardzo okej, patrząc z perspektywy całości sezonu. Legia chyba go przegrała niezależnie czy osiągnie 3 czy 4 miejsce – to był zespół budowany by zdobyć mistrzostwo.
Pobierz cultofluna - #plk #koszykowka

Tydzień temu wszystko przewidziałem na odwrót, no cóż,...
źródło: Firefox_Screenshot_2023-06-06T09-26-06.481Z
  • 7
@johnblaze12345: chciałem pojechać na ćwierćfinały, to liga miała kibiców w dupie nie podając godzin rozpoczęcia meczów na 3 dni przed. Do tego klub ze Szczecina widocznie bał się że wykupię wszystkie 5050 miejsc, bo planowałem przed niedzielnym meczem zajechać na jakieś zwiedzanie w sobotę, ale dopiero w sobotę otwierała się sprzedaż biletów na niedzielę dla nie-Szczecinian. Nie zwykłem jechać 5h w jedną stronę w ciemno ( ͡° ͜ʖ ͡