Siema Miraski! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wiecie, że każdy #rozowypasek obchodzi w czwartek swoje święto? Oczywiście prezenty macie już zaplanowane, to jasne... Ale gdyby ktoś chciał dodatkowo osłodzić - już i tak zapewne mega słodkie życie swojemu różowemu, to macie okazję zdobyć 3 pakiety pyyyysznych, chrupiących Góralków. (ʘʘ)

Ale za łatwo nie będzie i trzeba dać też coś od siebie. Każdy #niebieskipasek, który chce
wafelkigoralki - Siema Miraski! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wiecie, że każdy #różowypasek obchodzi...

źródło: comment_RXkByLPKeDIqTV7kf48fZPy23guvwuya.jpg

Pobierz
  • 103
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wafelkigoralki mój różowy jest najsłodszy, ponieważ ma tylko 160 cm wzrostu i jak zje tyle samo cukru co inne różowe paski, to procentowo w odniesieniu do ogólnej wagi ciała ma w sobie najwięcej cukru, a co za tym idzie

  • Odpowiedz
Starujemy z V edycją Konkursu z cyklu #kursomania
Obstawiaj kursy cyfrowych walut i zgarniaj gadżety od BitBay!  
W tym tygodniu mamy dla Was coś specjalnego. Oprócz gadżetów bitcoinowca zwycięzca zgarnia książkę „Kryptowaluty. Dlaczego jeden Bitcoin będzie wart milion dolarów?”, autorstwa Michała Grzybkowskiego i Szczepana Bentyna.

Aby dowiedzieć się czegoś więcej o tej pozycji zajrzycie na ➡ https://kryptowaluty.edu.pl

Jakie
Bitbay - Starujemy z V edycją Konkursu z cyklu #kursomania 
Obstawiaj kursy cyfrowyc...

źródło: comment_j0LkU8LX3MLKJK0EmtS9fiHiyRqPqOec.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rozdajo!
Zakładam w najbliższym miesiącu sklep papierniczo/plastyczny wraz z punktem ksero - jeśli wniosek na kredyt przejdzie.
I wszystko fajnie ale potrzebuje jakiejś nazwy. Piszcie w komentarzach, wybiorę najlepszą a zwycięzca będzie dostanie kupon na 100 zł do wydania, ewentualnie coś fajnego co będę miał w asortymencie - to sie okaże jak już sklep będzie chodził.

#rozdajo #konkurs #wymyslnazwe
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Na naszym fanpage'u został ogłoszony konkurs, w którym możecie wyhaczyć bilety na wybrane koncerty #illusion.

Lista miast:

09.03 - Kraków / Kwadrat
10.03 - Katowice / Fabryka
metalnewspl - Na naszym  fanpage'u został ogłoszony konkurs, w którym możecie wyhaczy...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

8 godzin zostało do końca marcowej edycji Liczb Miesiąca! Jeśli ktoś przegapił powiadomienie lub zwlekał na ostatnią chwilę, to jest to ostatni dzwonek na wzięcie udziału w tej zabawie.

Dla tych niezorientowanych - Liczby Miesiąca to zabawa w której już od ponad 2 lat typujemy jak potoczą się wydarzenia nadchodzącego miesiąca.
Zasady zabawy są banalne:
1. Plusujemy wpis
2. Typujemy wydarzenia pod tym adresem: https://szaloneliczby.pl/marzec-2018/
SzaloneLiczby - 8 godzin zostało do końca marcowej edycji Liczb Miesiąca! Jeśli ktoś ...

źródło: comment_Lb5h80meDKcFUcoEjOoBOfuYXjbpoAjw.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MIRKI I MIRECZKI, CO SIĘ O------O!
DZIS KUMULACJA ! 150 MLN FUNTÓW!!!! + 25 UK MILIONERÓW!

JEŚLI JESTEŚ BIEDAKIEM, CHCESZ WYGRAĆ COŚ KASY NA NA DZIEN KOBIET ZEBY KUPIC MAMIE ALBO BABCI KWIATA, ALBO ZAROBIC NA SWIETA WIELKANOCNE? TEN KONKURS JEST DLA CIEBIE

1. PLUSUJESZ - MASZ GWARANTOWANE 100,000 ZŁ
bart88uk - MIRKI I MIRECZKI, CO SIĘ O------O! 
DZIS KUMULACJA ! 150 MLN FUNTÓW!!!! +...

źródło: comment_JNsDf1zrYzFY0G4a7QM60J3v4m0L4t7z.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#pomoc #konkurs #legia
Witam wszystkich. Wraz z kolegą próbujemy wygrać bilety VIP na na mecz Legii Warszawa z Lechem Poznań. Wygrywa osoba która zbierze najwięcej polubień. My mamy już 410 ale nasz rywal dogania nas. Jakby ktoś chciał pomóc polubcie mój komentarz . Nazywam się
MATEUSZ BORAWSKI (zdjęcie ze Stadionu Narodowego i Legii)

Z GÓRY DZIĘKI :)

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1596045893849825&id=198708360250259
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach