No tak. 2 lata pseudopandemii a ja musze udowadniać ze ludzie z PISu i Platformy są normalni...


@Mateusz_Jakub_Andruszkiewicz: jaki chochoł xD

PIS - Dodatkowo 13-14 emerytura i rekordowa inflacja


PO - tańce na granicy z białorusią...


@Mateusz_Jakub_Andruszkiewicz: kandydaci na listach twojej partii dosłownie #!$%@?ą bzdury o:
- o demonach
- radiacji 5g
- jerzym ziębie
- chemitrails
- altmed w tym lewoskrętna witamina c i leczenie nowotworów owocami XD
-
Jak ktos bedzie glosowal z lubelskiego to zachecam do glosowania na jedyna sluszna opcje a dokladnie na nr 2 na liscie. Jakby ktos nie wiedzial to jest ten loch co zablokowal na kilka godzin prace calej Bogdanki bo chcial sie oswiadczyc. Wszystkie maszyny stanely na pare godzin bo wiesniakowi z PiSu zachcialo sie zareczyn pod ziemia a straty z tego tytulu wyniosly kilkaset tys.

Dodam tylko, ze sytuacja miala miejsce w ziemie
Pobierz kamil-tika - Jak ktos bedzie glosowal z lubelskiego to zachecam do glosowania na jedy...
źródło: 372023683_798644135594630_1433412866042918396_n
Pełna zgoda z postulatem JE Grzegorza Brauna. Gdy Konfederacja dojdzie do władzy, to zarówno Niemcy, jak i Wukraińcy będą płacić Polakom reparacje za swoje zbrodnie na naszych dziadkach.

– Chcielibyśmy, aby naród polski wszedł na ścieżkę prawą, żeby uzyskać nie tylko kryminalizację propagandy banderyzmu, ale żeby uzyskać również realne odszkodowania za zbrodnie, za straty, za dewastację, która wielopokoleniowo dotyka Polaków – powiedział w ubiegłym tygodniu w Sejmie poseł Konfederacji Grzegorz Braun. Ogłosił
Pobierz Ryneczek - Pełna zgoda z postulatem JE Grzegorza Brauna. Gdy Konfederacja dojdzie do ...
źródło: brn
Pan @Nerlo_ajcats nieźle manipuluje. Twierdzi ze #konfederacja nie wydala żadnego oświadczenia na temat afery wizowej. Wkleiłem mu link do oświadczenia, ale chyba styki mu się zwarły i pousuwał wszystko w myśl zasady "skoro nie widziałem to się nie zdarzyło "
Wolam tez @Chris_Karczynski, bo twoje wpisy tez pousuwal

#bekazkonfederacji #polityka #konfederacja #po #pis #bekazlewactwa #oszukujo #bekazpo
Pobierz ChlopoRobotnik2137 - Pan @Nerloajcats nieźle manipuluje. Twierdzi ze #konfederacja ni...
źródło: adaptive
ChlopoRobotnik2137 - Pan @Nerloajcats nieźle manipuluje. Twierdzi ze #konfederacja ni...
Chciałem przypomnieć że wybory będą sfauszowane.*
Chyba że WY postanowicie zgłosić sie na człona Komisji Obwodowej lub jako człon zaufania który może przyjść na liczenie głosów.
Na człona komisji można sie zgłaszać chyba do dziś czy jutra w urzędzie gminy swojej wsi czy tam miasta lub oczywiście w biurach komitetów wyborczych. A jeśli chcesz zostać figurantem patrzącym na ręce liczących głosy to juz do partii lub organizacji ślij zapytanie.
I nie płacz
Pobierz 4pietrowydrapaczchmur - Chciałem przypomnieć że wybory będą sfauszowane.* 
Chyba że W...
źródło: wybory
@4pietrowydrapaczchmur: Szkoda że nie trafiłem na to wcześniej, bo zawsze chciałem sobie pójść na wybory jako członek komisji i liczyć głosy. Tak z ciekawości, żeby zobaczyć jak to jest, bo pieniądze pewnie nie są z tego duże. Ciekawi mnie też, jak dużo i jakich dopisków na kartach do głosowania ludzie zostawiają. Tylko że nigdy nie chciało mi się sprawdzać, jak się dostać do takiej komisji.
@Wykopaliskasz: nawet nie 1% kart ma dziwne dopiski a komisje w dużej miejscowości mają powiedzmy 1000 wyborców czyli zwykle 500 kart trzeba liczyć. Ale wiesz... to było przed 2 kadencją PISu. W tych wyborach spodziewał bym się więcej "ciekawych" kart.
Szczególnie tych z referendum.
A praca ciekawa. Większość ludzi (szczególnie starszych) mówi ze przychodzi dla kasy a nie dla pilnowania. Bywały godziny że praca sie dłużyła.
Kontynuuję codzienną przypominajkę że nikt z #ko #po #platformaobywatelska nie atakował #konfederacja tak jak twierdzą zwolennicy konfederacji więc #bekazkonfederacji a jako że próbowali przeforsować to kłamstwo to też #bekazlewactwa. No i #polityka ale to bardziej cyrk xD

Oczywiście przypominajka zniknie a ja przeproszę wszystkich jak ktoś pokaże prawdziwy atak ze strony PO na konfederację. Taki prawdziwy atak z uzasadnieniem.

Dziś w bonusie - nie znalazłem nic ciekawego o konfederacji więc przedstawię
Pobierz aarahon - Kontynuuję codzienną przypominajkę że nikt z #ko #po #platformaobywatelska ...
źródło: zzzzzzzz3
Media polityczne w Polsce to ściek, jak można robić taką bezczelną propagandę i manipulować odbiorcami?

Dzisiaj oglądam wywiad z Mentzenem i słyszę takie pytanie: https://youtu.be/t5Xq7tBJa_A?t=763
- Czy Ukrainie należy pomagać w dalszym ciągu, Janusz Korwin-Mikke powiedział, że jest za tym, żeby do uchodźców strzelać, czy Pan też otworzyłby do Ukraińców ogień?

A tutaj wersja wywiadu z Korwinem:
- Co Pan sądzi o murze na granicy z Białorusią?
- Żadnego muru nie powinno
@Jariii:
Mamy kryzys demograficzny Polaków, więc sprowadźmy cudzoziemców i wspierajmy ich finansowo żeby jeszcze bardziej pogorszyli Polakom warunki, konkurowali z nimi o zasoby i pogłębili kryzys. Polakom to nie pomoże, ale słupki na wykresikach będą się zgadzać. Genialny profesorek od 'inkluzywnej imigracji' zaorał raczej siebie samego.
Tylko dzięki tak zwanej "katastrofie demograficznej" nie mamy dziś dwucyfrowego bezrobocia, siła przetargowa pracowników wzrosła, a za nią wynagrodzenia bo już kończyły się teksty "jak się nie podoba to mam 10 na Twoje miejsce". Sprowadzanie do Polski milionów migrantów to gra na niższe realne wynagrodzenia pracowników, a program kredyt 2% to gra na wzrost cen nieruchomości. Podsumowując program migracyjny i socjalny PiS to gra na zubożenie polskiego społeczeństwa.
Pobierz eldarel - Tylko dzięki tak zwanej "katastrofie demograficznej" nie mamy dziś dwucyfro...
źródło: ludnosc_vs_bezrobocie_2022
@saakaszi: konfederacja będzie lizać rowa rydzykowi i kościołowi katolickiemu w obawie o gniew „jezusa chrystusa króla Polski”, dzięki katozamordystom z konfedracji i pisu my, osoby niewierzące będziemy mieli okazje dołożyć się w podatkach na nierobów księży, którzy ograniczają nasze swobody obywatelskie, ciągną nas w stronę śreedniowiecza, molestują dzieci i agitują za pisem ( ͡° ͜ʖ ͡°) dobrze, że Lewica i KO po latach chcą tych nierobów złapać
Pobierz gardzenarodowcami - @saakaszi: konfederacja będzie lizać rowa rydzykowi i kościołowi ...
źródło: IMG_1786