Wpis z mikrobloga

Czytałem sobie niedawno książkę Kąckiego pod tytułem "Chłopcy idą po Polskę" gdzie zwracał uwagę m.in. o tym jak Janusz i jego ferajna nie szanują kobiet a tutaj proszę bardzo, Marcinek może kobiet w swoich tekstach nie obraża, tylko się przy nich masturbuje, chociaż wyraźnie mówią, że czegoś nie chca xD. #konfederacja #kacki

Źródło: https://kobieta.onet.pl/wiadomosci/ofiara-marcina-kackiego-pisze-dlaczego-nie-napisales-wprost-co-mi-zrobiles/behg6h2
  • 15
@sandal: Hahaha ty tak na serio? Ludzie wy naprawdę nie potraficie zrozumieć tekstu czytanego. Z kolei JKM sam podkręca bo od zawsze stosuje tego typu figury retoryczne, które później są jak widać różnorako interpretowane przez mikrocefale ( ͡° ͜ʖ ͡°)
stwierdzeniem faktu jest również to że Korwin nie widzi problemu gdy rodzice chcą oddać jedenastolatke pedofilom.

@sandal: Na podstawie czego tak twierdzisz? Bo wstawiony przez ciebie obrazek mówi co innego.
@WinstonWolf Czego nie rozumiesz, Korwin cały czas #!$%@? o zniesieniu wieku zgody, gdy ludzie mu mowią że przez to rodzice mogą handlować dziećmi z pedofilami, to wstawia debilne odpowiedzi że rodzice chcą dobrze dla dzieci, czyli rozumiem że ja chcą zmienić płeć dziecku to też?
Rozumiesz obrzydliwy obrońco pedofili hmm?
@WinstonWolf a w #!$%@? mam cię, możesz i srać na mnie, jesteś nic nie znaczącym fanatykiem partii i obrońca starego zwyrola

klasyczny sofizmat rozszerzenia.


Nie używaj słów których nie rozumiesz xD.