Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LurkerEmigrant: Ukraina jest bezpieczna, jeżdżę tam i nie słyszałem o żadnym napadzie na Polaka. Trzeba pamiętać, że to "dziki" i honorny kraj z zasadami jak w przedwojennej warszawskiej Pradze (jak ktoś czytał "Boso ale w ostrogach" to zrozumie o co chodzi") łapówki też są normą.
  • Odpowiedz