@Obliv: Zwiedź dwie rzeczy: Wille Janukovyca i Czarnobyl. Wycieczke do Czarnobyla zarezerwuj już teraz, można tam się dostać tylko za pośrednictwem biura podrózy.
@GanjaBoy2004: To samochody pochodzą z ograbiania własnego społeczeństwa. Nie są synonimem bogactwa. Takie same cacka znajdziesz w Afryce i ma to takie same źródło. Nasza pomoc dla Ukrainy materializuje się właśnie w ten sposób,
@LurkerEmigrant: Koniecznie jedź pociągiem, z Przemyśla odjeżdża tani nowoczesny pociąg jadący do Kijowa przez Lwów. Za bilet do Lwowa płaciłem 5 euro. Odprawa graniczna odbywa się w jadącym pociągu. Szybko, sprawnie, schludnie i wifi na pokładzie :p
@haes82 byłem kilkanaście lat temu więc nie wiem czy tak jest jeszcze, ale warto iść na kreschchatik (pisownia na czuja) w weekend. To jest ogromna ulica, jedna z głównych, prowadząca zresztą na majdan. W weekendy jak tam byłem to była zamykana dla samochodów i ludzie wychodzili się bawić. Super klimaty. Gdzieś jakaś gitara, gdzieś akordeon, gdzieś tańce, gdzieś prowizoryczne boisko i sobie grają, gdzieś ktoś pokazuje sztuczki magiczne, etc. Pełna kulturka