Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 4
- 1
- 11
@RomeYY: ktos na dinozaurze popie*^ala i tyle
- 2
- 78
- 13
Fragment wywiadu z W.Kowalczykiem #kibole #legia
Największe menelstwo na Legii spotkałem na trybunie vipowskiej. Byłem tam w zeszłym sezonie, na silverze. Jedna, wielka libacja. Mecz jest tylko dodatkiem do pijaństwa. Nim się zaczął, część była już dobrze zrobiona. Potem tylko gorzej - stoły zarzygane, jedni szczą, gdzie popadnie, inni harczą, plują. Pierwszy raz widziałem, żeby ktoś oglądał mecz plecami do boiska. Na tej trybunie to norma. Nie zgadzam
- 0
@masskillah: skąd to? Bo @Krzysztof_Stanowski też o tym na TT pisał.
- 0
@some1: Przegląd Sportowy
- 9
- 2
@jamesbond007: cudowne jpg;D
- 5
- 8
@mojemiasto: wymyśliłeś, powiadasz...
@mojemiasto: @kamdz go wymyślił jeszcze przed bójka
507
Jak się zaczęła bijatyka w Gdyni?

Skontaktowała się z nami kobieta, która była świadkiem niedzielnej bijatyki na plaży w Gdyni. - Wszystko zaczęło się od tego, że jeden z Meksykanów podszedł do Polki, która szła z dzieckiem i dał jej klapsa w pośladek. Następnie zaczął ją obmacywać - pisze w e-mailu do redakcji "Gazety".
z- 127
- #
- #
- #
- #
- 3
Komentarz usunięty przez moderatora
@tenji: Uno Gayrection
- 1


















źródło: comment_q62d8gkZOvJghQ2mAkkSWhFkvA4VKqub.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez moderatora