Kibice Śląska zostali napadnięci przez kibiców Sevilli którzy za pomocą noży zdobyli 4 flagi WKSu i ranili kilka osób. Ciekaw jestem czy Hiszpański MSZ przeprosi za to że ich kibole napadli i ranili naszych kiboli? Albo czy chociaż nasz MSZ się tą sprawą zainteresuje.

#kibole #msz #hiszpania #slaskwroclaw #sevilla #politykazagraniczna
hatifnat - Kibice Śląska zostali napadnięci przez kibiców Sevilli którzy za pomocą no...

źródło: comment_QPPEPU76l97zj1LFYsv5Ilwvi0WufbMz.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#kibole Ej to serio kibice Cracovii z Hiszpanii zaatakowali z sprzętem kibiców Śląska czy to tylko jakaś głupia plota? :|
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#kibole #slaskwroclaw

Kibole Sevilli napadli z nożami na busa z ultrasami Śląska Wrocław. Wszyscy na pokładzie trafili do szpitala

Śląsk stracił dwie flagi. "Ave Silesia" oraz "Wielki Śląsk"
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie od dziś wiadomo, że krakowska scena kibicowska za wiele wspólnego z tą polską nie ma. Brudasy z Cracovii w dodatku w swoje nożowe zabawy wciągają resztę, co by nie było porządnych ekip. "Ze sprzętem nie jesteś wzorem jeśli walczysz rób to z honorem."

#kibole #krakow #nozownicy #slask #cracovia
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ave Silesia, Wielki Śląsk, Strzelin, Skokowa - te flagi traci przed meczem Śląsk Wrocław. Wszelkie źródła mówią, że była to akcja ze sprzętem. Co sądzicie?

Cyt. "Cracovia (emigracja) w około 30 osób atakuje busa z fanami Śląska na przedmieściach Sevilli. Bus Śląska miał obczajkę w postaci jednego auta KSC od ...Barcelony. Stracili 4 flagi, koszulki i szale."

#kibole #slaskwroclaw
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#kibole #krakow #maczety

"Śląsk w Sevilli traci 4 flagi: Ave Silesia, Wielki Śląsk, Strzelin i Skokowa. Akcja na busa z nożami i sprzętem."

"Cracovia (emigracja) w około 30 osób atakuje busa z fanami Śląska na przedmieściach Sevilli. Bus Śląska miał obczajkę w postaci jednego auta KSC od ...Barcelony. Stracili 4 flagi, koszulki i szale."
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach