Wszystko
Najnowsze
Archiwum
356
Brutalna policja w Sewilli, kibice Śląska w szpitalu. "Powód? Oblanie wodą"

W trakcie czwartkowego meczu Sevilli ze Śląskiem doszło do incydentu w sektorze polskich kibiców. Policja użyła pałek. - Kilka osób jest hospitalizowanych - potwierdza w rozmowie ze sport.tvn24.pl rzecznik Śląska. Wrocławscy fani mieli zostać pobici również w drodze na stadion.
z- 104
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
konto usunięte
- 6
Dobra akcja ŁKSu #kibole #kibice #prawica #patriotyzm
konto usunięte
- 0
@mateuszo: Sytuacja poważna ale i tak śmiechnąłem, nasze kochane Polskie media...
- 4
Kibice Śląska zostali napadnięci przez kibiców Sevilli którzy za pomocą noży zdobyli 4 flagi WKSu i ranili kilka osób. Ciekaw jestem czy Hiszpański MSZ przeprosi za to że ich kibole napadli i ranili naszych kiboli? Albo czy chociaż nasz MSZ się tą sprawą zainteresuje.
#kibole #msz #hiszpania #slaskwroclaw #sevilla #politykazagraniczna
#kibole #msz #hiszpania #slaskwroclaw #sevilla #politykazagraniczna
źródło: comment_QPPEPU76l97zj1LFYsv5Ilwvi0WufbMz.jpg
Pobierz14
Chuliganka Stadionowa - Trailer

Film fabularny wchodzący do kin w październiku, zaraz potem pojawi się w internecie. Biorąc pod uwagę ostatnie wydarzenia na świecie myślę że film będzie dobrą propozycją do obejrzenia...
z- 3
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Z cyklu na zachodzie poradzono sobie z kibolami. AIK #kibole

6
Typowa polska plaża wg. meksykańskich mediów
Czyli wydarzenia z plaży w Gdyni na wesoło! Polecam filmik znajdujący się na stronie :)
z- 3
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 2
#kibole Ej to serio kibice Cracovii z Hiszpanii zaatakowali z sprzętem kibiców Śląska czy to tylko jakaś głupia plota? :|
- 0
@czlapka: @masskillah: Ten wjazd na sektor gości z ogrodzeniem był epicki. Więcej takich akcji w europejskich pucharach proszę!
- 0
#kibole #slaskwroclaw
Kibole Sevilli napadli z nożami na busa z ultrasami Śląska Wrocław. Wszyscy na pokładzie trafili do szpitala
Śląsk stracił dwie flagi. "Ave Silesia" oraz "Wielki Śląsk"
Kibole Sevilli napadli z nożami na busa z ultrasami Śląska Wrocław. Wszyscy na pokładzie trafili do szpitala
Śląsk stracił dwie flagi. "Ave Silesia" oraz "Wielki Śląsk"
@vviktor_88: skad to wiesz?
- 0
@jascen: Nie ważne skąd. informacja potwierdzona.
- 0
no to jednak bankowo, wykrakałem :)
- 5
@delKrul: Ten wpis to do #truelolcontent chyba.
- 1
@masskillah: @masej: no chyba nie, Hutnik też biega ze sprzętem
Ave Silesia, Wielki Śląsk, Strzelin, Skokowa - te flagi traci przed meczem Śląsk Wrocław. Wszelkie źródła mówią, że była to akcja ze sprzętem. Co sądzicie?
Cyt. "Cracovia (emigracja) w około 30 osób atakuje busa z fanami Śląska na przedmieściach Sevilli. Bus Śląska miał obczajkę w postaci jednego auta KSC od ...Barcelony. Stracili 4 flagi, koszulki i szale."
#kibole #slaskwroclaw
Cyt. "Cracovia (emigracja) w około 30 osób atakuje busa z fanami Śląska na przedmieściach Sevilli. Bus Śląska miał obczajkę w postaci jednego auta KSC od ...Barcelony. Stracili 4 flagi, koszulki i szale."
#kibole #slaskwroclaw
- 3
#kibole #krakow #maczety
"Śląsk w Sevilli traci 4 flagi: Ave Silesia, Wielki Śląsk, Strzelin i Skokowa. Akcja na busa z nożami i sprzętem."
"Cracovia (emigracja) w około 30 osób atakuje busa z fanami Śląska na przedmieściach Sevilli. Bus Śląska miał obczajkę w postaci jednego auta KSC od ...Barcelony. Stracili 4 flagi, koszulki i szale."
"Śląsk w Sevilli traci 4 flagi: Ave Silesia, Wielki Śląsk, Strzelin i Skokowa. Akcja na busa z nożami i sprzętem."
"Cracovia (emigracja) w około 30 osób atakuje busa z fanami Śląska na przedmieściach Sevilli. Bus Śląska miał obczajkę w postaci jednego auta KSC od ...Barcelony. Stracili 4 flagi, koszulki i szale."
@PanKara: Jeżeli to prawda, to jako mieszkaniec Krakowa wstyd mi za tych wieśniaków z Cracovii.
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
105
Nie stać nas na utratę kibiców

Okazuje się, że na tle reszty świata polscy kibice nie są ani zbyt radykalni, ani też specjalnie fanatyczni.
z- 31
- #
- #
- #
- #
- #
- 2
- 8

- 3
@MasterSoundBlaster: inny przekaz
- 2
- 5
http://www.dzienniklodzki.pl/artykul/972209,pseudokibice-zatrzymali-pociag-z-warszawy-straszyli-pasazerow,id,t.html?cookie=1
Fajna logika. Kibole zatrzymali pociąg i straszyli ludzi, bo policja z nimi nie jechała.
#kibole
Fajna logika. Kibole zatrzymali pociąg i straszyli ludzi, bo policja z nimi nie jechała.
#kibole
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 35
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...



















