Skoro Legii zamykają całą trybunę za race, to stadion WKSu powinni zamknąć w całości na kilka spotkań. Pewnie tak będzie.

Czekam i czekam na karę od UEFA dla Bayernu za finał LM i się doczekać nie mogę. Jak widać są równi i równiejsi ;) Mafia cholerna.

#kibole
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@masskillah: Myślę że kara wyszła z Polski. Sposób karania podobny do wcześniejszych, do tego Pan Sienkiewicz chciał ostrzejszych kar dla naszych klubów. @XxSzajbaxX: Właśnie te bogate kluby chciały założyć odrębne struktury. Wtedy nas tam nie ma ;)
  • Odpowiedz
Jak udało nam się dowiedzieć, najbardziej fanatyczna trybuna Legii - "Żyleta" - została zamknięta na mecz IV rundy eliminacji Ligi Mistrzów ze Steauą Bukareszt.


Decyzję o zamknięciu "Żylety" podjęła UEFA. Federacja tłumaczy to zachowaniem warszawskich kibiców na wyjazdowym meczu z The New Saints, którzy w pierwszej połowie meczu z Walijczykami na trybunach odpalili race.

#kibole #uefamafia
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@masskillah: Na długą nie przeniesie się ze względu na drogie bilety. Podejrzewam, że będzie zorganizowany doping na południowej i na sektorach w rogach przy żylecie gdzie zazwyczaj siadali ci co nie zdążyli kupić biletów na żyletę. Je*ać to UEFA.
  • Odpowiedz
Wojewoda śląski Zygmunt Łukaszczyk zamknął sektor gości na stadionie Zagłębia Sosnowiec - informuje oficjalna strona Wisły Kraków "Wisla.Krakow.pl".


W związku z tym kibice krakowskiego klubu nie obejrzą na żywo piątkowego meczu Pucharu Polski z udziałem swojej drużyny. Nie podano powodu zaistniałej sytuacji.


Czyli teraz już bez powodu nawet zamykają #kibole #pilkanoznadlakibicow
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tak apropo wydarzeń z Poznania. Relacja kibiców Polonii Wilno z ich ligowego meczu:

I po meczu. Niestety Polonia Wilno przegrała z FK Baltija Panevežys 0:3. Jednak nie to było dziś najbardziej interesujące. Nieliczne grono naszych kibiców, którzy dotarli na pole ( bo stadionem tego nie nazwiesz) już od początku meczu zostali zaatakowani obrażającymi hasłami przez Litwinów , np. : patrzcie jak śmierdzi od Polaków, klęknijcie przed litewskim panem, no co osły Wilno
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wojewoda pomorski Ryszard Stachurski podjął decyzję, że podczas pierwszoligowego meczu Chojniczanki z GKS-em Bełchatów wyłączone z użytkowania będzie 200 miejsc na sektorze C na stadionie w Chojnicach.


Dla Chojniczanki jest to kara za to, że podczas meczu II ligi 1 czerwca 2012 roku pomiędzy Chojniczanką a Bytovią kibice gospodarzy odpalili na tym sektorze race.

Hahaha wojewodowie urządzili sobie jakieś zawody kto zamknie więcej sektorów? #kibole
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wojewoda wielkopolski Piotr Florek wydał decyzję o wyłączeniu z użytku drugiej trybuny poznańskiego stadionu podczas niedzielnego meczu Lecha z Koroną Kielce. To reakcja na transparent wymierzony w Litwinów podczas czwartkowego meczu z Żalgirisem Wilno. Przypomnijmy – kibice Lecha napisali na płótnie „Litewski chamie, klęknij przed polskim panem”. Treść wywołała zmasowaną krytykę.


http://stadiony.net/aktualnosci/2013/08/poznan_wojewoda_zamknal_kociol_za_transparent_z_czwartku

wtf? co to ma zmienić?

#lech #poznan #wojewoda #pilkanozna #kibole
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak widzę to nie tylko wojewoda Kozłowski ma nierówno pod sufitem. Ale jeśli chodzi o Platformę Obywatelską to jest to chyba częsta przypadłość.
  • Odpowiedz
Organizacje kibicowskie zrzeszają ludzi wyłącznie na podstawie przynależności do grupy sympatyków drużyny - nikt nie rozlicza ich z poglądów. Oni są od trzymania kartonika i powtarzania haseł za prowadzącym (o dziwo zawsze człowiekiem bez kultury i pomysłów najfajniejsze okrzyki - jakby w całej grupie nie było 1 człowieka z obyciem).
  • Odpowiedz