Jak udało nam się dowiedzieć, najbardziej fanatyczna trybuna Legii - "Żyleta" - została zamknięta na mecz IV rundy eliminacji Ligi Mistrzów ze Steauą Bukareszt.
Decyzję o zamknięciu "Żylety" podjęła UEFA. Federacja tłumaczy to zachowaniem warszawskich kibiców na wyjazdowym meczu z The New Saints, którzy w pierwszej połowie meczu z Walijczykami na trybunach odpalili race.
#kibole #uefamafia





















Czekam i czekam na karę od UEFA dla Bayernu za finał LM i się doczekać nie mogę. Jak widać są równi i równiejsi ;) Mafia cholerna.
#kibole