Plan na przyszły rok:

Prezydent ze swoim marszem

ONR i MW ze swoim

Kibole
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kto uważa, że mecze o gdzinie 15:30 i wcześniej w niedziele to poroniony pomysł(bo się człowiek w sobotę n-----e i nie ma sił iść)? Jednak i tak pójdzie na ten mecz?

1.Ja

#mecz #kibole
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach