@rrdzony: więc wszyscy wolnościowcy to lenie, nieroby i nieudaczniki to koleś z forum kibiców ma takie doświadczenia ze swoimi znajomymi? No i jeszcze #axelio. Matoły i debile mogą wyznawać kogo chcą i to chyba nie ma nic wspólnego ze słusznością tego w co wierzą.

Nie ma jak to szybkie osądzanie setek tysięcy osób.

Jeżeli zamiast tej przyzwoitości bedziecie preferować s-----------o i niczym nie opanowaną pazerność
  • Odpowiedz
Ciekawe czy po pobiciu Jeza w lubinskiej bramie jakiego osiedla wojewoda zamknie wszystkie bramy w miescie.

W koncu to niebezpieczne miejsca dla pilkarzy.

Swoja droga niezlym trzeba byc debilem zeby bic kolesia ktory poprostu nie umie grac w pilke.

#zaglebie #lubin #ekstraklasa #kibole
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kumpel w pracy powiedział, że on to rozumie i też by się w-----ł. Po wymianie 3 zdań skończyłem dyskusję, bo nie było do kogo gadać. Nie rozumiem jak można być nawet najgorszych piłkarzy. Dziki kraj.
  • Odpowiedz
Prezes Legii chyba będzie miał od dzisiaj "wielbicieli" z pałami przy boku ;)

" Sektorówki zostały zabezpieczone. Nawet u mnie w gabinecie była wizyta psów, które szukały pirotechniki. Wykonaliśmy wszystko, czego oczekiwał pan wojewoda. On nas oszukał zamknął stadion."

#legia #lesniodorski #whocares #kibole
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach