Wszystko
Najnowsze
Archiwum
6
W gniazdowego! W gniazdowego!

Kibice Pogoni wkurzyli się na wodzireja, posypią się zakazy...
z- 3
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 6
Obalenie pomnika Lenina nie dokonali ludzie pragnący tak motzno Unii tylko #kibole Dynama Dijów.

- 8
@delKrul: Legia nr.1 w Polsce i mówie to jako kibic który szczerze ich nienawidzi
- 0
@VivereMilitareEst: super, dawno już nie było sztucznych ogni uzytych do oprawy w naszym kraju. Ostatni raz chyba na finale PP Legia właśnie z Ruchem na kieleckim stadionie
- 0
Komentarz usunięty przez autora
- 7
#ujpest Budapeszt w Warszawie przy pomniku PW
https://www.facebook.com/ultrasliberi.hu/posts/738836892811527:0
#legia #kibole
https://www.facebook.com/ultrasliberi.hu/posts/738836892811527:0
#legia #kibole
źródło: comment_NP3y4VSPjH3pJH9fnA92WgxesAVp0FLm.jpg
Pobierzehehehehe :D
Dziewczyna mi zabroniła jeździć na wyjazdy :D haha :D po wczorajszym :D
No cóż, ciekawe co jak się dowie ze w walentynki jade na wyjazd :)
#kibole #samiecalfa
Dziewczyna mi zabroniła jeździć na wyjazdy :D haha :D po wczorajszym :D
No cóż, ciekawe co jak się dowie ze w walentynki jade na wyjazd :)
#kibole #samiecalfa
@fajter0: WYJAZD RZECZ ŚWIĘTA
- 4
#kibole Pada śnieg pada śnieg Wisła k---ą jest xD
@VivereMilitareEst: bardzo ładnie się nam pan przedstawił
- 0
@VivereMilitareEst: a u mnie pizga jak w Kieleckim :)
- 4
6
Takie tam z Krakowa, czyli kibolskie laurki.

Długa na 15 metrów płachta zawisła na wieżowcu przy ul. Wysłouchów w Krakowie. To chyba tylko w naszym mieście takie kwiatki...
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 10
@cielo: "Magiczny Kraków" xD
- 12
29
Włoscy kibole w polskim areszcie skarżą się jak dzieci

Pseudokibice włoskiej drużyny Lazio Rzym przyjechali w ubiegłym tygodniu do Warszawy na mecz z Legią. Wywołali burdy i zostali zatrzymani przez policję. W areszcie czekają na procesy i skarżą się jak dzieci na warunki, w jakich przebywają.
z- 6
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 3
Ciekawe czy po pobiciu Jeza w lubinskiej bramie jakiego osiedla wojewoda zamknie wszystkie bramy w miescie.
W koncu to niebezpieczne miejsca dla pilkarzy.
Swoja droga niezlym trzeba byc debilem zeby bic kolesia ktory poprostu nie umie grac w pilke.
#zaglebie #lubin #ekstraklasa #kibole
W koncu to niebezpieczne miejsca dla pilkarzy.
Swoja droga niezlym trzeba byc debilem zeby bic kolesia ktory poprostu nie umie grac w pilke.
#zaglebie #lubin #ekstraklasa #kibole
- 1
Kumpel w pracy powiedział, że on to rozumie i też by się w-----ł. Po wymianie 3 zdań skończyłem dyskusję, bo nie było do kogo gadać. Nie rozumiem jak można być nawet najgorszych piłkarzy. Dziki kraj.
- 0
@michalind: ja mam wątpliwości, uważam, że lanie kogokolwiek po mordach jest wyrazem ułomności.
- 9
Prezes Legii chyba będzie miał od dzisiaj "wielbicieli" z pałami przy boku ;)
" Sektorówki zostały zabezpieczone. Nawet u mnie w gabinecie była wizyta psów, które szukały pirotechniki. Wykonaliśmy wszystko, czego oczekiwał pan wojewoda. On nas oszukał zamknął stadion."
#legia #lesniodorski #whocares #kibole
" Sektorówki zostały zabezpieczone. Nawet u mnie w gabinecie była wizyta psów, które szukały pirotechniki. Wykonaliśmy wszystko, czego oczekiwał pan wojewoda. On nas oszukał zamknął stadion."
#legia #lesniodorski #whocares #kibole
- 2
- 4
@AirCraft: Śmierć dorabia sobie na grubie, może jeszcze jako strzałowy ?
















Kibice obrażajo fanów krula
#jkm #neuropa #krulkorwin #krul #kibole
Nie ma jak to szybkie osądzanie setek tysięcy osób.