#kfc da się w KFC wsiąść kubełek z samymi stripsami?
wpisy
Najnowsze
Archiwum

Refusek
via Android- 1

SzlachcicPolny
- 0
@Refusek: sam możesz sobie złożyć

Refusek
- 0
@SzlachcicPolny za późno już se zlozylem
- 1
Komentarz usunięty przez autora
@TolerancyjnyArab w 2013 w KFC trzeba było ogarnąć na własną rękę, z tego co wiem to w maku do dziś trzeba czarnych butów z noskiem
- 16
- 3
Dlaczego w KFC jest zawsze taki syf? W maku przynajmniej widać że ktoś próbuje sprzątać, a w KFC jak w chlewie obsranym gównem, syf na stolikach, syf na kanapach, podłoga się lepi bo ludzie sami sobie nalewają colę
ehhh
#kfc
ehhh
#kfc
@Uri_: Dunno, nigdy syfu w KFC nie uświadczyłem
konto usunięte via Android
- 4
Wie ktoś kiedy się rozpoczął remont #kfc i orientacyjnie może powiedzieć kiedy się zakończy?
#inowroclaw
#inowroclaw
- 0
@LaserRock46AND2 bo chcę zjeść kurczzaku a tu takie coś
@LaserRock46AND2: W takim wypadku zostaje kurczak w panierce z kauflandu albo lidla. Chyba, że jakaś restauracja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 6
Zastanawiam się - czy tylko ja tak mam, czy to powszechne zjawisko. Chodzi o zagadywanie do innych ludzi w różnych miejscach.
Nie ma dnia żeby nie podbił do mnie żulian, najlepiej w stanie silnie wskazującym. Na przykład dzisiaj - siedzę w pięciogwiazdkowej restauracji typu #kfc, czekam na koleżankę stojącą w kolejce, wszystkie stoliki oblężone. Przychodzi żulian mocno styrany przez życie i kieruje się prosto do mnie, mimo że samotnie siedzących
Nie ma dnia żeby nie podbił do mnie żulian, najlepiej w stanie silnie wskazującym. Na przykład dzisiaj - siedzę w pięciogwiazdkowej restauracji typu #kfc, czekam na koleżankę stojącą w kolejce, wszystkie stoliki oblężone. Przychodzi żulian mocno styrany przez życie i kieruje się prosto do mnie, mimo że samotnie siedzących
konto usunięte via Android
- 0
@ZajebistyDuda: a tu drugi czerwca
- 21
- 2
Komentarz usunięty przez moderatora
dam dostawcy baterie, w----i sie?
#kfc
#kfc
źródło: comment_IvS2cPjgx1ML2zBM7TUB5kBRmIeTA78c.jpg
Pobierz@polejboniewyrobie nasra ci na wycieraczke
- 1
@ idź już spać
Wie ktoś dlaczego apka KFC chce pobierać dane o moim zdrowiu? ( ͡º ͜ʖ͡º)
#apple #ios #niewiemjaktootagowac #kfc
#apple #ios #niewiemjaktootagowac #kfc
źródło: comment_gp9qjLBHO39Ysm32m2OGylvsXvcsu55t.jpg
Pobierz@JestemZielonka: KFC zadba o Twoje zdrowie. Hormony i antybiotyki w kurczakach na pewno są zdrowe. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 38
KFC - robisz to źle ;)
https://www.facebook.com/szczecinblog/photos/a.143882682325638.26211.128347367212503/1745575265489697/?type=3&theater
"Co tu się zadziało? Proszę powiedźcie, że to jakiś fotomontaż, że malarz jest daltonistą, albo że farba zmieni kolor na normalny po 24 godzinach? "
Fot. Marcin Korneluk
https://www.facebook.com/szczecinblog/photos/a.143882682325638.26211.128347367212503/1745575265489697/?type=3&theater
"Co tu się zadziało? Proszę powiedźcie, że to jakiś fotomontaż, że malarz jest daltonistą, albo że farba zmieni kolor na normalny po 24 godzinach? "
Fot. Marcin Korneluk
źródło: comment_22mxmzkvgcm4e47htTbBAPMdD5MGFWgH.jpg
Pobierz- 15
@pawel-krzych: gdzieś mi już śmignęło, i sobie pomyślałem, że to zdjęcie z lat 90-tych i kogoś na wspominki wzięło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 5
@sirlosgardiii: a podobno budynek jest pod ochroną Konserwatora Zabytków. Ustalamy to :)
- 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@matikanka a można to było zrobić po ludzku. Nawet w Polsce, bodajże Krakowie zrobili to ładnie. Ale nie, lepiej o---------c festyn. Jak w lesie, nie jak w chlewie obsranym gównem.
źródło: comment_7y4J1Spd64pncTEy8YwEhcJv97GqTKmC.jpg
PobierzIle razy w miesiącu można zjeść #kfc żeby nie przytyć?
@Cytrynowe_Ananasy: jesli odmawiasz sobie przyjemnosci aby czuc się akceptowanym i atrakcyjnym w oczach innych to już jesteś niewolnikiem
- 0
@Cytrynowe_Ananasy: Licz kalorie a nie liczbę wizyt ¯\_(ツ)_/¯
Nie kfc, ale McD jadłem codziennie przez kilka miesiecy i żadnej różnicy na wadze.
Nie kfc, ale McD jadłem codziennie przez kilka miesiecy i żadnej różnicy na wadze.
- 12
JUŻ JUTRO WALKA O KUBEŁEK!
KTO WYGRA?
KTO PRZEGRA?
KTO BĘDZIE STOSOWAŁ NIEUCZCIWE PRAKTYKI?
TEGO DOWIEMY SIĘ JUŻ JUTRO NA OTWARCIU, otwarciu Forum Gdańsk, które jest chyba najbardziej znienawidzoną galerią w trójmieście już w trakcie budowy bo centrum miasta, bo był ładny park i bo zabetonowali rzekę radunie.
#gdansk #kfc #nosaczsundajski
KTO WYGRA?
KTO PRZEGRA?
KTO BĘDZIE STOSOWAŁ NIEUCZCIWE PRAKTYKI?
TEGO DOWIEMY SIĘ JUŻ JUTRO NA OTWARCIU, otwarciu Forum Gdańsk, które jest chyba najbardziej znienawidzoną galerią w trójmieście już w trakcie budowy bo centrum miasta, bo był ładny park i bo zabetonowali rzekę radunie.
#gdansk #kfc #nosaczsundajski
źródło: comment_43JcgWHxJq2uSfGuEWNC46oN36H2MN0G.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
#kfc
Po ile jest teraz ta cola że kupujesz i masz darmowe dolewki?
Po ile jest teraz ta cola że kupujesz i masz darmowe dolewki?
- 0
- 0
@foxbond Spoko, wiem że to jest od zawsze, tylko nie znałem aktualnej ceny :P




























