• 0
@Eppis Do dużej misy z mąką (plus saszetka przypraw dla danego rodzaju mięsa) wrzuca się kurczaka. Wstępne obtoczenie w panierce, następnie kąpiel w wodzie, odsączenie i ponownie panierka z mąki.
  • Odpowiedz
Przypomniałem sobie jak w podstawówce bardzo chciałem zjeść mcDonaldsa. Wszystkie dzieci z klasy regularnie tam jadały i urządzały urodziny, ale moja rodzina nigdy nie miała na to pieniędzy. Chociaż może i miała bo na komunię to dostałem kilka stówek, ale widocznie nie były one dla mnie. O hamburgera i colę suszyłem mamie głowę kilka dni i w końcu pękła. Powiedziała że jak wrócę ze szkoły to będzie na mnie czekać BIG MAC
L.....a - Przypomniałem sobie jak w podstawówce bardzo chciałem zjeść mcDonaldsa. Wsz...

źródło: comment_YpzCqatsj4dDyspxN28BMl6JwNuYdWqO.jpg

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ktos mi wytlumaczy o co chodzi w tej prmocji kfc ? za kazde wydane 5zl dostaje sie 5 hot wings czy 5 hot wings jest za 5zl we wtorki ? #kfc #promocje
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dostawcy #kfc zawsze mają przy sobie terminal? Zaznaczyłem przez pomyłkę płatność gotówką. Do KFC nie ma numeru (°°
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki, krótka piłka - Mega Pocket czy Qurrito Grande? MP kosztuje 14.95 a Qurrito Grande 15,95 więc 1zł róznica, czyli tyle co nic. Czym sie lepiej najem po treningu siłowym, jestem na masie xD No i ogólnie co smaczniejsze, gdzie więcej kurczaka i co byście wzięli za praktycznie ten sam hajs?

#fastfood
#kfc
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie jedzcie dzisiaj w KFC w warszawskiej Arkadii. Kupiłem sobie przed chwilą zestaw z skrzydełkami, podają mi go ale te skrzydełka są blade, praktycznie koloru płatków kukurydzianych. Siadam do stolika, biorę gryza i wiem że czeka mnie procedura zwrotu pieniędzy. Już któryś raz panierka w tym lokalu nie ma w sobie chyba nic oprócz mąki i skruszonych płatków kukurydzianych, jest kompletnie mdła i bez smaku przez co czuje się tylko samego kurczaka
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach