Wpis z mikrobloga

Omijajcie szerokim łukiem tego sprzedawcę, sprzedaje gpu z niemieckiego śmietnika, grzane, pokoparkowe, w skrócie najpierw kupiłem rtx 2070 od evga która od razu przyszła walnięta bo pod obciązeniem wszystko wywalało, potem wymienił mi na rtx 2080 bo z tej serii nic innego nie miał na stanie, bez dopłaty, tylko co z tego jak 2 tygodnie póżniej padła, kod 43. Grubo kilka tygodni walczyłem o zwrot kasy którą tydzień temu wreszcie dostałem z powrotem, gdyby nie allegro to pewnie nigdy bym tej kasy nie odzyskał, teraz widzę że nic nie ma wystawione, mam nadzieję że allegro dobrało mu się do dupska
#pcmasterrace #kartygraficzne #komputery #informatyka #allegro #oszukujo #gpu
PanPrezes_PL - Omijajcie szerokim łukiem tego sprzedawcę, sprzedaje gpu z niemieckieg...

źródło: comment_1606011989lL9von78P31NwBfB3VYrCe.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@PanPrezes_PL: "najtaniej potezna amd r9 270 2gb" jaki sprzedajacy tacy klienci, jest popyt to sie robi podaz, nie wiem skad te żale. wystarczylo popatrzec czym handluje i sie zastanowic przez chwile.
  • Odpowiedz
"najtaniej potezna amd r9 270 2gb" jaki sprzedajacy tacy klienci, jest popyt to sie robi podaz, nie wiem skad te żale. wystarczylo popatrzec czym handluje i sie zastanowic przez chwile.

@goryll: Trochę mało empatyczne podejście, mi gdzieś wczoraj wyskoczyły reklamy z allegro, z ciekawości kliknąłem i szlag mnie trafia, jak naciągają i okłamują ludzi (np. tu.). To, że ludzie szukają na gwałt sprzętu nie znaczy, ze można ich okłamywać. Jasne,
  • Odpowiedz