Wpis z mikrobloga

@YodaMonster: zamówiłem też na morele. Myślałem, że mają, bo pisało 30 sztuk.
Jak dostałem maila, z info, że czekam, to zadzwoniłem i przycisnąłem babkę.

Powiedziała, że gdziekolwiek bym nie zamówił obecnie, to dostanę w przyszłym roku dopiero tz w 2021 ale nie wiadomo kiedy dokładnie.
@YodaMonster: ja na x-kom po 16 zmówiłem w dniu premiery 3080 Aktualna Pana pozycja na liście oczekujących karty graficznej to 109. Przepraszamy za wszelkie niedogodności, jednak problemy z dostępnością występują po stronie producentów. Zapotrzebowanie na karty jest większe niż aktualne siły przerobowe fabryk, a te są ograniczone z uwagi na epidemię koronawirusa i wiele fabryk pracuje na 30%. Co tydzień otrzymujemy skromne dostawy przykładowo 3-4 sztuki co przy aktualnym zapotrzebowaniu jest
@YodaMonster oni rzucaja po kilka sztuk codziennie chyba i przez chwile masz produkt dostepny i jak zdazysz w tym czasie to kupujesz. No troche dymaja tych z kolejek delikatnie mowiac takze wspolczuje tez nie wiedzialem o tym do niedawna
@PhoenixPneuma: Moja wersja koło 3500, wolałbym teraz dać 4000 ale zobaczyć kartę przez C2077, a z taką prędkością to zobaczę ją przy premierze kolejnej generacji. Napiszesz mi proszę jakich wtyczek używasz bo jestem zielony?
@YodaMonster odswiezaj ctrl f5 - nawet o 23 potrafia wrzucic cos. Ja uzywalem distill do chrome czy cos takiego - szukaj pod haslem chrome addon watch web changes ... czy cos takiego :) za 4k na pewno kupisz tylko nie bierz z olx bo to giga ryzyko wydymania i allegro tez troche nie liczac super sprzedawcow. Oczywiscie mozesz do morele napisac i zwroca Ci kase