Tutaj cała 10tka razem poczekała na siebie i śpiewała sobie radośnie piosenkę (。◕‿‿◕。)
To pokazuje jak w wielku różnych dziedzianch nie ma jedności ...
A nepalczycy elegancko się jednoczą :)
#k2 #gory
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
6

Niniejszy tekst zaczął powstawać „na gorąco”, w chwilach, gdy świat żył spektakularnym wejściem dziesięciu Nepalczyków na niezdobyty dotychczas zimą wierzchołek K2. Do zabrania głosu skłoniła mnie tocząca się dyskusja na temat użycia podczas wejścia dodatkowego [...]
z1

Wyjaśnił mu CO JEST WAŻNE W GÓRACH.
z687

- Nie mam nic wielkiego do powiedzenia Adamowi. Z jednego powodu. My, Szerpowie, czerpiemy radość z pobytu w górach, wspinania się, zdobywania szczytów. Nieważne, czy z tlenem, czy bez - odpowiada zdobywca K2 zimą na komentarz polskiego himalaisty.
z
779

Pojawiło się pierwsze nagranie z zimowego wejścia na szczyt K2. Do tej pory widzieliśmy tylko film wykonany pod szczytem przez Sonę Sherpę
z
źródło: comment_16114148533HS17c6C2RGYqVfCLbAG18.jpg
Pobierz2

Jeszcze dwa lata temu nikt nie słyszał o Nirmalu "Nimsie" Purji. Dziś jest człowiekiem, który zdobył wszystkie ośmiotysięczniki w rekordowym czasie i wszedł na K2 bez użycia dodatkowego tlenu. - Chciałem, żeby dowiedziały się o mnie dzieci z małych wsi. Gdyby przyjrzeć się mojej historii,...
z16

287

Jak powstały najwyższe góry na Ziemi - Himalaje? Czy nadal się wypiętrzają? Czy możliwe jest, żeby na świecie istniały dużo większe góry? Zapraszam na film!
z3

Podczas gdy cała Polska dyskutuje, czy zdobycie szczytu K2 zimą z tlenem powinno się liczyć, niektóre media, cierpiąc na brak materiałów, rozpowszechniają fałszywy film z rzekomego zimowe wejścia na K2.
z6

Na zboczach tej góry działała wyprawa złożona głównie z Nepalczyków. Z premedytacją trollowałem ich w mediach społecznościowych, żeby dotarła do nich informacja, że jeśli użyją tlenu z butli, to będzie to nie w porządku. Wywiad z 2020 roku
z
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
#k2
źródło: comment_1612036826s2e5JsYEfeuFEUVxB89WeY.jpg
Pobierz