@saviola7: @shelby0153: no post mega słaby, miasto powinno się lepiej postarać w wyjaśnianiu tego. Ale pragnę tutaj zwrócić uwagę na jedna istotną rzecz. Zdjęcie "sprzed remontu które pojawiło się na Poznański Trójkąt Bermundzki i pokazuje dorodne wysokie drzewa przy domu parafialnym pochodzi sprzed co najmniej 2011 roku, co łatwo jest zweryfikować przy użyciu google maps i ich osi czasu. One zostały wycięte i zastąpione mniejszym za Grobelnego w
hoppbakke - @saviola7: @shelby0153: no post mega słaby, miasto powinno się lepiej pos...

źródło: comment_1644353310I5dEpQGxbrpFCPGKKprZgy.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@PierwszyPuchacz: w sumie to mi bylo szkoda rafonixa - z ojcem mial kiepskie relacje (chcial mu jakos wynagrodzic ten czas jak go nie bylo i zabieral go na pizze), matka tez go za bardzo nie kochala - opiekowala sie nim z obowiazku, zamkneli go w osrodku gdzie był tepiony, nie mial szans na normalne zycie nastoletnie, do roboty sie nie nadawał, zarobil troche kasy to wszystko wydawal zeby jakos sobie
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pamiętam jak 5 lat temu kupowałem rodzicom ten aparat za 2200 zł xD.

Aparaty przestały w ogóle tanieć z czasem, smutne czasy dla ludzi z ograniczonym budżetem. Nie dziwię się, że pojawiają się głosy, że lepiej w takim wypadku kupić iphona, przynajmniej z tego zadzwonisz i ma dotykowy ekran xD.

#fotografia #inflacja #j--------e
I.....a - Pamiętam jak 5 lat temu kupowałem rodzicom ten aparat za 2200 zł xD.

Apa...

źródło: comment_1643816947dn0PUNAVbqTvSQw98ie7Wy.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

od kilku lat można zaobserwować trend, że starsze modele w ogóle nie tanieją razem z wprowadzeniem nowej wersji.


@Iskaryota: no ogólnie wszystkie kolejne modele kosztują odpowiednio więcej, nie jest tak, że w ogóle nie spadają ceny - po prostu w pewnym momencie przestały spadać i znowu urosły przez inflację i problemy z dostępnością. Sony wyjątkowo długo produkuje swoje modele, nawet jeżeli mają następców.

Poza tym w Holandii z tym obiektywem w dużym
  • Odpowiedz
#pracbaza #j--------e #heheszki #wtf #bhpfailure #wielkabrytania #humorobrazkowy
Moja firma gdzie pracuje w handlu i transporcie, spolka z nieograniczona nieodpowiedzialnoscia "Hyperama" (czytaj. Hyper Drama) , gdzie praca odbywa sie w godzinach popolodniowych a poniewaz jest to okres zimowy to wiekszosc czasu jest ciemno, postanowila zadbac o nasze bezpieczenstwo. Pic related. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
obk - #pracbaza #j--------e #heheszki #wtf #bhpfailure #wielkabrytania #humorobrazkow...

źródło: comment_1643717480ElxRGz5n4HZzfg4GYFp0iE.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lanah1906: Michau nie jest ślepy ani głupi na to co chcą użytkownicy. On to po prostu ma w pewnym miejscu. Inba z rumunem, problemy z odnowieniem certyfikatu SSL, absurdalne bugi na frontendzie, miliony reklam. To wszystko udawadnia, że Michau traktuje ten portal jak maszynkę do zarabiania pięniędzy. W ogólne w nie niego nie inwestuje. A jak przestanie przynosić zyski (a przestanie przez taką właśnie politykę), to go po prostu zamknie.
  • Odpowiedz