Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 5
- 794
- 1884
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1900
@Velion: to jakiś mirek cię trolluje
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@PierwszyPuchacz: w sumie to mi bylo szkoda rafonixa - z ojcem mial kiepskie relacje (chcial mu jakos wynagrodzic ten czas jak go nie bylo i zabieral go na pizze), matka tez go za bardzo nie kochala - opiekowala sie nim z obowiazku, zamkneli go w osrodku gdzie był tepiony, nie mial szans na normalne zycie nastoletnie, do roboty sie nie nadawał, zarobil troche kasy to wszystko wydawal zeby jakos sobie
- 5
1000 stóp jakieś 300metrów
https://streamable.com/fwkufp
#bestofstreamable tag do obserwowania i rozwijania też przez innych
#prawojazdy na busa z czipsów wygrała #j--------e
https://streamable.com/fwkufp
#bestofstreamable tag do obserwowania i rozwijania też przez innych
#prawojazdy na busa z czipsów wygrała #j--------e

konto usunięte via Android
- 2
jaaa p------e
- 3
@DrumBass: bym babe ciągnął za samochodem na lince przez całe miasto,
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
xD #szczepienia #koronawirus #j--------e
źródło: comment_1644075748QeK8YIsl2XRz0pHaKcDJ68.jpg
Pobierz- 298
@Wojciech_Skupien: teraz przyznam szczerze że nie wiem czy gościu pisze sarkastycznie czy na serio
- 165
teraz przyznam szczerze że nie wiem czy gościu pisze sarkastycznie czy na serio
@gaarahokage:
Szurman, na pewno poważnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 4
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 92
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@cucaracha: pozbierałbym z podłogi i zjadł
@mr_ponglish: Tak samo bym zrobił
Pamiętam jak 5 lat temu kupowałem rodzicom ten aparat za 2200 zł xD.
Aparaty przestały w ogóle tanieć z czasem, smutne czasy dla ludzi z ograniczonym budżetem. Nie dziwię się, że pojawiają się głosy, że lepiej w takim wypadku kupić iphona, przynajmniej z tego zadzwonisz i ma dotykowy ekran xD.
#fotografia #inflacja #j--------e
Aparaty przestały w ogóle tanieć z czasem, smutne czasy dla ludzi z ograniczonym budżetem. Nie dziwię się, że pojawiają się głosy, że lepiej w takim wypadku kupić iphona, przynajmniej z tego zadzwonisz i ma dotykowy ekran xD.
#fotografia #inflacja #j--------e
źródło: comment_1643816947dn0PUNAVbqTvSQw98ie7Wy.jpg
Pobierz- 1
przeciez nie jest produkowany od kilku lat
- 0
od kilku lat można zaobserwować trend, że starsze modele w ogóle nie tanieją razem z wprowadzeniem nowej wersji.
@Iskaryota: no ogólnie wszystkie kolejne modele kosztują odpowiednio więcej, nie jest tak, że w ogóle nie spadają ceny - po prostu w pewnym momencie przestały spadać i znowu urosły przez inflację i problemy z dostępnością. Sony wyjątkowo długo produkuje swoje modele, nawet jeżeli mają następców.
Poza tym w Holandii z tym obiektywem w dużym
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
Chciałem przesunąć termin płatności za leasing na dziesiątego każdego miesiąca bo lepiej mi współgra z opłatami i takie coś otrzymałem od Banku Millenium.
Czy oni są ku*wa normalni?
#j--------e #banki #bankmillennium
Czy oni są ku*wa normalni?
#j--------e #banki #bankmillennium
źródło: comment_164373237497MtMbR5mixIvMRyS2qKCE.jpg
Pobierz- 0
@ZarabiajnaBankach: Racja, powinienem się bardziej przyłożyć. Lekcja na przyszłość.
@chione: Nie myli się ten co nic nie robi. Lekcje na przyszłość to bezcenna wartość. Obróć to w ten sposób. Drugi raz się nie dasz ;) To nie Twoja strata czy ujma, to Twój zysk :)
- 3
#pracbaza #j--------e #heheszki #wtf #bhpfailure #wielkabrytania #humorobrazkowy
Moja firma gdzie pracuje w handlu i transporcie, spolka z nieograniczona nieodpowiedzialnoscia "Hyperama" (czytaj. Hyper Drama) , gdzie praca odbywa sie w godzinach popolodniowych a poniewaz jest to okres zimowy to wiekszosc czasu jest ciemno, postanowila zadbac o nasze bezpieczenstwo. Pic related. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Moja firma gdzie pracuje w handlu i transporcie, spolka z nieograniczona nieodpowiedzialnoscia "Hyperama" (czytaj. Hyper Drama) , gdzie praca odbywa sie w godzinach popolodniowych a poniewaz jest to okres zimowy to wiekszosc czasu jest ciemno, postanowila zadbac o nasze bezpieczenstwo. Pic related. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
źródło: comment_1643717480ElxRGz5n4HZzfg4GYFp0iE.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Kiedy wchodzisz wieczorem na mirko
#j--------e #wykop #moderacjajakzwykle #moderacjacontent oni to chyba lubią takie rzeczy oglądać po prostu
#j--------e #wykop #moderacjajakzwykle #moderacjacontent oni to chyba lubią takie rzeczy oglądać po prostu
źródło: comment_1643575308a5GFblI5UfznDZqaIMmXwp.jpg
PobierzPracuje w IT od nastu lat. Może mi to ktoś wytłumaczyć jak można być tak ślepym i głuchym na to co użytkownicy chcą?
Michau napraw tagi i obrazki!
#programista15k #programowanie #devops #j--------e #bialek
Michau napraw tagi i obrazki!
#programista15k #programowanie #devops #j--------e #bialek
- 11
@lanah1906: Michau nie jest ślepy ani głupi na to co chcą użytkownicy. On to po prostu ma w pewnym miejscu. Inba z rumunem, problemy z odnowieniem certyfikatu SSL, absurdalne bugi na frontendzie, miliony reklam. To wszystko udawadnia, że Michau traktuje ten portal jak maszynkę do zarabiania pięniędzy. W ogólne w nie niego nie inwestuje. A jak przestanie przynosić zyski (a przestanie przez taką właśnie politykę), to go po prostu zamknie.
- 10
jak można być tak ślepym i głuchym na to co użytkownicy chcą?
@lanah1906: Klientem wykopu są reklamodawcy, a nie użytkownicy.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@alan-parysek: leczenie zapobiegawcze

























#poznan #j--------e #betonoza #urbanistyka
źródło: comment_16442673771dtXowfiv0MAEY8ZVWIVAt.jpg
Pobierzźródło: comment_1644353310I5dEpQGxbrpFCPGKKprZgy.jpg
Pobierz