Wpis z mikrobloga

Ciekawy jestem, czy ONR będzie w stanie zrobić z imigrantami coś takiego jak Finowie (szacun!). Te marsze to jest przecież kretyństwo, bo rząd ma na to #!$%@?, a tylko blokują ulice.
Ale jak znam to policyjne państwo, to się skończy tak jak zawsze: zjedzie się połowa polskiej milicji, podjadą z armatkami wodnymi i strzelbami na kule gumowe, które potrafią zabić (vide: http://goo.gl/GbzDpp ), ONR i Spółka powyrywa kostkę brukową, jakiś policjant może zostanie lekko ranny. Jak któregoś z protestujących dorwą, to w pięciu będą kopać i pałować i tak dalej. No a jak już wiemy, nasz czcigodny prezydent Duda aka Marionetka, był już na konsultacjach u Katyńskiego.

#imigranci #syria #islam #rozkminy #firstworldproblems #onr #policja #duda #polska #spamtagami

Jak #wykop taki wrażliwy na nienawiść, to ja im mogę podać swoje dane – niech mnie podają na policję...

  • 4
wstawiasz drugi raz ten sam post, bo pierwszy został zignorowany?


Wstawiłem, bo mam szadoła i myślałem, że się nie wyświetlił. Trudne do pojęcia, prawda?

usuń konto


Wymyślcie nowy tekst, bo już mi się rzygać chce, jak czytam to po raz tysięczny raz.

@MarianKolasa: Wstaw se mózg.