Wpis z mikrobloga

#bekazprawakow #islam #prawackalogika #lewactwo
Na facebooku zobaczyłem takie zdjęcie i ktoś dobrze je skomentował:

Gdyby na jakiejś lewackiej manifestacji podobne dziecko trzymało transparenty z hasłami to wszyscy krzyczeliby o lewackiej indoktrynacji najmłodszych, a jak tutaj daje się dziecku transparenty do trzymania to nagle spoko.


Oczywiście silna prawica odpowiedziała silnym komentarzem

Zamknij morde lewaku


Kolejna wygrana polskiej prawicy xDDDD

https://www.facebook.com/Niepodleglosci.Marsz/photos/a.153849071317169.23058.152249174810492/915344098500992/?type=3
Krs90 - #bekazprawakow #islam #prawackalogika #lewactwo 
Na facebooku zobaczyłem tak...

źródło: comment_wJef7WOdIEeDPwu9nLZU9ZaPyBRdHDvv.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
@Krs90: albo gdyby teraz na islamskim wykopie ten obrazek służył do argumentowania, że Zachód i chrześcijaństwo jest złe, i dlaczego oni mają szanować ich prawo, skoro oni ich nie szanują XD
  • Odpowiedz
@Packa: Małe dziecko nie może mieć swoich poglądów na temat uchodźców z prostej przyczyny - jest na to za mało rozwinięte i często przerasta go wybór między jogurtem a kanapką.
  • Odpowiedz
@Prokoxu111: Analogia z dupy, ale rozumiem, że mam styczność z przedstawicielem prawicy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tożsamość płciowa jest cechą determinowaną psychiką i biologią, przekonania polityczne wynikają z doświadczenia życiowego.
  • Odpowiedz
@Luka_Wars: Tożsamość płciowa jest cechą wrodzoną związaną z genetyką i tym kim się urodziłeś, ale rozumiem, że mam styczność z przedstawicielem lewicy ( ͡° ͜ʖ ͡°).Twoje urojenia umysłowe tego nie zmienią.Co prawda możesz być chłopem,który czuje się jak baba,możesz se nawet jak dla mnie łazić w sukience i zmienić imię na jakieś żeńskie,bo to mam w dupi3,ale prawdy nie zmienisz,że jesteś tylko chłopem,który czuje się jak baba...
  • Odpowiedz
Tożsamość płciowa jest cechą wrodzoną związaną z genetyką i tym kim się urodziłeś, ale rozumiem, że mam styczność z przedstawicielem lewicy ( ͡° ͜ʖ ͡°).


@Prokoxu111: Przedstawicielem ludzi myślących, którzy nie kwestionują dorobku naukowego ludzkości, ponieważ kłóci się on z średniowieczną wizją człowieka. Płci nie określa się wyłącznie na podstawie cech anatomicznych człowieka. Witamy w XXI wieku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co prawda
  • Odpowiedz
@Luka_Wars: Jak będą w stanie przenieść umysł z jednego ciała do drugiego,to w tedy uznam,że da się zmienić płeć. ( ͡ ͜ʖ ͡)


Obecnie medycyna jest na takim poziomie, że możesz sypiać z partnerem/partnerką nie mając pojęcia, że kilka lat wcześniej zmienił/a płeć.
I co z tego?Płać to nie tylko wygląd i to kim się ktoś czuje.Płać to także genetyka.Dlaczego negujesz podstawy nauki dla swoich urojeń?
Prokoxu111 - @Luka_Wars: Jak będą w stanie przenieść umysł z jednego ciała do drugieg...

źródło: comment_UeEd34upQWxpY9sRl2kMstDtWIriiL5L.gif

Pobierz
  • Odpowiedz
Jak będą w stanie przenieść umysł z jednego ciała do drugiego,to w tedy uznam,że da się zmienić płeć. ( ͡ ͜ʖ ͡)


@Prokoxu111: Co? Przecież przed chwilą sam stwierdziłeś, że ktoś może poczuwać się do danej płci bez względu na uwarunkowania biologiczne. Umysłem człowieka zajmuje się psychologia - ta sama, która określa płeć także na podstawie determinantów poza-anatomicznych. Tylko się ośmieszasz.

"Chromosomy płci" mówi ci to
  • Odpowiedz
@natla: Jak ktoś tu kiedyś wspomniał, że "nikt nie rodzi się rasistą, ksenofobem, homofobem i tak dalej". Tego wszystkiego "uczy" nas społeczeństwo i nasze otoczenie.
  • Odpowiedz
Obecnie medycyna jest na takim poziomie, że możesz sypiać z partnerem/partnerką nie mając pojęcia, że kilka lat wcześniej zmienił/a płeć. I w żaden sposób nie masz możliwości dowiedzieć się tego czy jesteś z ''prawdziwą kobietą/mężczyzną''. I co teraz? Może jesteś w związku z transseksualistą i wypisujesz tutaj te głupoty ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Luka_Wars: nie jest. Możesz wymodelować narządy płciowe, z pomocą chirurgii plastycznej odmienić wygląd niektórych
  • Odpowiedz
Gdyby na jakiejś lewackiej manifestacji podobne dziecko trzymało transparenty z hasłami to wszyscy krzyczeliby o lewackiej indoktrynacji najmłodszych, a jak tutaj daje się dziecku transparenty do trzymania to nagle spoko.


@Krs90: ależ było takie zdjęcie i nikt nie powiedział ani słowa, więc nie kłam.
  • Odpowiedz
Możesz wymodelować narządy płciowe, z pomocą chirurgii plastycznej odmienić wygląd niektórych części ciała, ale to nie będzie całość.


@HetmanPolnyKoronny: Powiedział wykopowy ekspert ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Płeć pośrednio wpływa na budowę ciała, na kości, mięśnie, odkładanie tłuszczu, nawet na skórę, ma nawet wpływ na nasze zachowanie, osoby po zmianie płci najczęściej łykają hormony do końca życia, by osiągnąć zbliżoną gospodarkę hormonalną do docelowej płci.


Terapia hormonalna kogoś
  • Odpowiedz
@Luka_Wars: nie czytasz ze zrozumieniem tego co piszę. Podałem różnice fizyczne pomiędzy kobietą, a mężczyzną bez wchodzenia w rozważania co klasyfikuje nas do danej płci. Różnice w gospodarce hormonalnej podczas dorastania i rozwoju mają olbrzymi wpływ na ukształtowanie naszego ciała, przykładowo kobiety oddychają nieco inaczej niż mężczyźni co ma wpływ na ukształtowanie ich żeber. Operacja na najczęściej pełnoletniej osobie i terapia hormonalna nie są w stanie dać takich samych efektów. Ja
  • Odpowiedz
Podałem różnice fizyczne pomiędzy kobietą, a mężczyzną bez wchodzenia w rozważania co klasyfikuje nas do danej płci.


@HetmanPolnyKoronny: Ale nikt tych różnic nie kwestionuje. Nie wiem nawet jaki związek ma to z tematem.

Różnice w gospodarce hormonalnej podczas dorastania i rozwoju mają olbrzymi wpływ na ukształtowanie naszego ciała, przykładowo kobiety oddychają nieco inaczej niż mężczyźni co ma wpływ na ukształtowanie ich żeber.


Pełna zgoda. Ale niedobór hormonów nie jest żadnym argumentem
  • Odpowiedz
No nie, ale co to zmienia?


@Luka_Wars: to, że nie miałeś racji pisząc, że "Obecnie medycyna jest na takim poziomie, że możesz sypiać z partnerem/partnerką nie mając pojęcia, że kilka lat wcześniej zmienił/a płeć". Nie jest i od tego zacząłem tą dyskusję.
  • Odpowiedz