Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Coz mialam dzis za konwersacje to ja nawet nie..
Byla u mnie na przerwie obiadowej kolezanka z kursu jezykowego (na ktory chodze).
Mialam troche obiekcje, bo jest z maroko, ale wziela mnie na litosc, bo mieszka daleko i ma problem z dojazdem. Podczas jedzenia obiadu ona sie mnie zaczela pytac czy jem mieso halal, wiec jej tlumacze, ze ja nie jem halal, a co wiecej jak kazdy polak lubie opierdzelic schabowego. Przyjela
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach