Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 2
@GambolForewer: Bardzo mocno go ciśnie, żeby wznowił dzialanosc. Jest na tak :)
- 2
konto usunięte via iOS
- 1
Nawet w takim momencie...
#informatyka #humorinformatykow #heheszki #humorobrazkowy #humor #pcmasterrace #komputery #internetexplorer
#informatyka #humorinformatykow #heheszki #humorobrazkowy #humor #pcmasterrace #komputery #internetexplorer
źródło: comment_1598350039k9g3888BZppLuzjYwUFvjo.jpg
Pobierz@Sympatyczna_Kapibara: you've been a good chrome downloader
@noelo_cohelo: U mnie na szczęście od dzisiaj zaktualizowali te systemy i działają pod Chromem czy Firefoxem. W końcu.
- 4
- 93
Czas się pożegnać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#heheszki #humorinformatykow #przegladarki #internetexplorer #microsoft | źródło/autor/post
#heheszki #humorinformatykow #przegladarki #internetexplorer #microsoft | źródło/autor/post
źródło: comment_15982125711b7hp3RGXFoUFwfdzByBqT.jpg
Pobierz@WuDwaKa: Mam wrażenie że Microsoft specjalnie sprawił że ta przeglądarka działa tak a nie inaczej. Internet Explorer na zawsze będzie kojarzył się z Windowsem/Microsoftem. To darmowa i wieloletnia reklama!
@zirytowana_plaszczka: a z czym innym miałby się kojarzyć skoro to produkt Microsoftu dostępny wyłącznie na Windowsie? XD
- 16
- 4
@JesusOfSuburbia: Ahh, te piękne czasy kiedy jeszcze nie czuło się nienawiści do Miury!
Nie dlatego, że jakość mangi spadła ale dlatego, że tworzy ją od 30 lat i końca nie widać.
Nie dlatego, że jakość mangi spadła ale dlatego, że tworzy ją od 30 lat i końca nie widać.
@Hektorrr: Oj to wspaniałe limbo. Na szczęście są gorsze przypadki. Takie Hiatus X Hiatus to ma tyle treści że jak wraca to już nawet nie wiesz o co chodzi. 3 chapy Berserka w roku to dobry wynik, już nawet nie ma co się czepiać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Super punkt odniesienia. Jak gdzieś jest syf, to u nas też może być.
@Pantokrator: Dla bardzo wielu Skandynawia to właśnie wzór do naśladowania i punkt odniesienia. Dopiero mieszkając tutaj kilka lat dochodzę do wniosku, że wcale nie mniej tu absurdów niż w Polsce.
@PlonacaZyrafa: niestety, istnieje na świecie tylko 1 kraj, gdzie jest po prostu "sensownie" - Szwajcaria. Daleko od ideału, ale nigdzie nie jest lepiej z perspektywy wolności, ustroju itd.
- 0
Z takich bardziej #internetexplorer to całkiem do niedawna myślałem, że w w zespole Mr. Big główny głos to kobieta xD
Po prostu często słuchałem w tle piosenki i tak samo teledyski leciały gdzieś w tle, ale nigdy się nie interesowałem tym zespołem - po prostu fajna muzyczka do posłuchania, a sam głos brzmiał mi na kobiecy. No i się zdziwiłem jak w końcu poczytałem o nich, a przez tyle lat w
Po prostu często słuchałem w tle piosenki i tak samo teledyski leciały gdzieś w tle, ale nigdy się nie interesowałem tym zespołem - po prostu fajna muzyczka do posłuchania, a sam głos brzmiał mi na kobiecy. No i się zdziwiłem jak w końcu poczytałem o nich, a przez tyle lat w
Kolejny #internetexplorer w #uk - od 8 sierpnia będzie obowiązkowe noszenie maseczek w kinach, muzeach oraz miejscach kultu ))¯_(ツ)_/¯
https://www.independent.co.uk/news/uk/politics/face-masks-coronavirus-new-rules-boris-johnson-speech-lockdown-update-a9647831.html
#anglia #wielkabrytania #covid19 #pandemia #lockdown
https://www.independent.co.uk/news/uk/politics/face-masks-coronavirus-new-rules-boris-johnson-speech-lockdown-update-a9647831.html
#anglia #wielkabrytania #covid19 #pandemia #lockdown
@Ag90: byłoby fajnie, gdyby te kina w końcu otworzyli, bo Vue zamknięte.
- 33
( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: comment_1596115164wcjkza1wuYd9CJ5FX0N36t.jpg
Pobierznowy #internetexplorer wyglada calkiem zajebiscie
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@mishek: Smutne troche. Kiedyś opera miała naprawdę oryginalny silnik i szkoda, że go porzucili i wszyscy jadą na teraz na chromium prawie.
- 3
Mirki mam problem z przeglądarką Microsoft Edge. Generalnie nie mogę otworzyć okna incognito bo w teorii jestem w jakiejś grupie rodzinnej. Komputer jest tylko mój i nikt z niego nie korzysta, nie wiem co to za grupa rodzinna i jak z tego wyjść. Próbowałem szukać i w teorii na stronie microsoft mojego konta pokazuje mi że w takowej grupie nie jestem a nadal nie mogę tego incognito otworzyć. Pomoże ktoś?
#pomocy
#pomocy
źródło: comment_1595176515tYVg3qN2thfi6hPicf0aCh.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
@ufoludek-zkosmosu: A winowajca jest na zdjęciu
#hardstyle #hardmirko
k---a musze to rozchodzic bo #internetexplorer motzno
The Prophet - LOUDER (Official Music Video)
L
k---a musze to rozchodzic bo #internetexplorer motzno
The Prophet - LOUDER (Official Music Video)
L

- 19
Nigdy więcej nie będę się słuchał mireczków jeśli chodzi o polecenie gry.
Zapytałem się ostatnio o gry do polecenia i polecili mi Stardew Valley to kupiłem, uruchomiłem i
#gry #steam #stardewvalley
Zapytałem się ostatnio o gry do polecenia i polecili mi Stardew Valley to kupiłem, uruchomiłem i
#gry #steam #stardewvalley



























#retrogaming #emulacja
@ye88: Pierszy! Zaklepuję Edde'go ( ͡°