Retroarch ląduje zaniedługo na steam i będzie wspierało steamowe remote play together czyli grę multi (wiem, że ra już dziś wspiera multiplayer, ale jest z tym więcej zabawy niż warto). Jaram się, ktoś chętny na Contrę w multi? ( ͡º ͜ʖ͡º)
#retrogaming #emulacja

gwarth - Retroarch ląduje zaniedługo na steam i będzie wspierało steamowe remote play...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Vigo_Von_Homburg_Deutschendorf: Dokładnie tak samo jak wygląda to dziś. Steam jedyne co zmienia to, że rdzenie zaciągasz jako DLC i wspomniany multiplayer oparty na remote play together. Cała reszta czyli bios i rom to już Twoja sprawa ( ͡º ͜ʖ͡º)

Czekam aż wyjdzie i organizuję turniej w Tekkena 3 ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@ye88: Pierszy! Zaklepuję Edde'go ( ͡°
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WuDwaKa: Mam wrażenie że Microsoft specjalnie sprawił że ta przeglądarka działa tak a nie inaczej. Internet Explorer na zawsze będzie kojarzył się z Windowsem/Microsoftem. To darmowa i wieloletnia reklama!
  • Odpowiedz

@Hektorrr: Oj to wspaniałe limbo. Na szczęście są gorsze przypadki. Takie Hiatus X Hiatus to ma tyle treści że jak wraca to już nawet nie wiesz o co chodzi. 3 chapy Berserka w roku to dobry wynik, już nawet nie ma co się czepiać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

Super punkt odniesienia. Jak gdzieś jest syf, to u nas też może być.


@Pantokrator: Dla bardzo wielu Skandynawia to właśnie wzór do naśladowania i punkt odniesienia. Dopiero mieszkając tutaj kilka lat dochodzę do wniosku, że wcale nie mniej tu absurdów niż w Polsce.
  • Odpowiedz
Z takich bardziej #internetexplorer to całkiem do niedawna myślałem, że w w zespole Mr. Big główny głos to kobieta xD

Po prostu często słuchałem w tle piosenki i tak samo teledyski leciały gdzieś w tle, ale nigdy się nie interesowałem tym zespołem - po prostu fajna muzyczka do posłuchania, a sam głos brzmiał mi na kobiecy. No i się zdziwiłem jak w końcu poczytałem o nich, a przez tyle lat w
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki mam problem z przeglądarką Microsoft Edge. Generalnie nie mogę otworzyć okna incognito bo w teorii jestem w jakiejś grupie rodzinnej. Komputer jest tylko mój i nikt z niego nie korzysta, nie wiem co to za grupa rodzinna i jak z tego wyjść. Próbowałem szukać i w teorii na stronie microsoft mojego konta pokazuje mi że w takowej grupie nie jestem a nadal nie mogę tego incognito otworzyć. Pomoże ktoś?
#pomocy
Maestro_PM - Mirki mam problem z przeglądarką Microsoft Edge. Generalnie nie mogę otw...

źródło: comment_1595176515tYVg3qN2thfi6hPicf0aCh.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nigdy więcej nie będę się słuchał mireczków jeśli chodzi o polecenie gry.
Zapytałem się ostatnio o gry do polecenia i polecili mi Stardew Valley to kupiłem, uruchomiłem i


#gry #steam #stardewvalley
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach