Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
@usun_konto82 obecnie mandaty opłaca się na numer rachunku Urzędu Skarbowego w Opolu. W polu ”Symbol formularza lub płatności” trzeba wybrać z listy "Mandaty". Więcej informacji na ten temat jest na naszej stronie: https://www.pkobp.pl/bankowosc-elektroniczna/ipko/uslugi-ipko/transakcje-na-rachunkach/przelewy/#przelew-za-mandat-karny
- 5
Mirasy, kręćcie ze mnie bekę. Albo dajcie plusa na słownik. Przez chyba 5 lat miałem tak w #inteligo i dopiero dzisiaj coś mnie oświeciło, że chyba coś nie tak (╥﹏╥) #grammarnazi #heheszki
źródło: comment_vJCH2uuXSyIH9tqJXwwMUt334QVuDVIO.jpg
Pobierz- 1
@Ritycho:
Nawet inteligo kręci bekę z błędu opa ;) Bo op nie doprecyzował, że te nazwy kont wpisuje się samodzielnie.
Nawet inteligo kręci bekę z błędu opa ;) Bo op nie doprecyzował, że te nazwy kont wpisuje się samodzielnie.
Mam konto w trzech #banki które wysyłają newslettery, próbowałem się wypisać i oczywiście żaden z banków nie stosuje kodeksu dobrych praktyk i nie ma w stopce opcji wypisz.
@mBank - zadałem pytanie przez Konsultanta, sprawdza
#deutschebank - trzeba iść z wnioskiem do oddziału, seriously?
#inteligo - zadałem pytanie czekam cierpliwie
#bankiponadprawem
@mBank - zadałem pytanie przez Konsultanta, sprawdza
#deutschebank - trzeba iść z wnioskiem do oddziału, seriously?
#inteligo - zadałem pytanie czekam cierpliwie
#bankiponadprawem
@bylembordo: zgodę możesz odwołać samodzielnie poprzez serwis transakcyjny w zakładce: Ustawienia - Osobiste – Zgody. Następnie pod Zgodą na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną, w tym marketing sms i e-mail, kliknij na Wycofaj zgodę.
@bylembordo W Inteligo aby odwołać zgodę wystarczy wejść zakładkę „Dane i ustawienia” w prawym górnym rogu i wybrać z menu po lewej „Dane osobowe”, a następnie przycisk „Zmień dane”, następnie może Pan odznaczyć zgodę na marketing.
- 1
Wszelkie informacje odnośnie transakcji zostały przekazane Inteligo.
10.02.2018 Inteligo otrzymało wszelkie dane identyfikujące transakcje
13.02.2018 Inteligo odpowiedziało, że transakcje nie zostały zarejestrowane
14.02.2018 PayU otrzymało pytanie o stanowisko
15.02.2018 Pay potwierdziło, że Inteligo odmówiło autoryzacji
10.02.2018 Inteligo otrzymało wszelkie dane identyfikujące transakcje
13.02.2018 Inteligo odpowiedziało, że transakcje nie zostały zarejestrowane
14.02.2018 PayU otrzymało pytanie o stanowisko
15.02.2018 Pay potwierdziło, że Inteligo odmówiło autoryzacji
@kjjbox
Może dla PayU brak autoryzacji i odmowa to to samo.
Może dla PayU brak autoryzacji i odmowa to to samo.
Mirki, mam konto w Inteligo i nigdzie nie mogę doszukać się kosztów przewalutowania przy płatnościami karta. Zawsze właśnie nią płaciłem czy to w dolarach czy w euro, z tego co wiem to nie ma tam takich kosztow i nigdy nic mi dodatkowo nie sciagali, oprócz kwoty, która płaciłem. #inteligo #waluty #bankowosc
@kazzr: Nie ma prowizji za przewalutowanie, jest tylko mocno niekorzystny kurs.
@kazzr za transakcje bezgotówkowe wykonywane kartą debetową za granicą Inteligo nie pobiera opłat.
Jeśli chodzi o kurs przeliczenia, to musisz wejść w zakładkę https://www.pkobp.pl/waluty/ i sprawdzić walutę, która Cię interesuje:
- jeżeli płacisz w walucie, dla której prowadzimy tabelę, to transakcja jest rozliczona zgodnie z kursem z danego dnia,
- jeżeli płacisz w walucie, dla której nie prowadzimy tabeli, to transakcja najpierw jest przeliczana na EUR według kursu i reguł organizacji
Jeśli chodzi o kurs przeliczenia, to musisz wejść w zakładkę https://www.pkobp.pl/waluty/ i sprawdzić walutę, która Cię interesuje:
- jeżeli płacisz w walucie, dla której prowadzimy tabelę, to transakcja jest rozliczona zgodnie z kursem z danego dnia,
- jeżeli płacisz w walucie, dla której nie prowadzimy tabeli, to transakcja najpierw jest przeliczana na EUR według kursu i reguł organizacji
Hej Mirasy oraz @EkspertPKO - miałem jakiś czas temu aktywne konto w Inteligo, złożyłem wypowiedzenie i już rachunek jest zamknięty. Jednak ciągle mogę się zalogować do serwisu na tamten ID klienta i hasło, przy czym nic nie mogę więcej zrobić niż wejść w kilka miejsc, typu wiadomości, wniosek 500+ i jakieś inne nieprzydatne rzeczy :) Pytanie teraz - czy jakbym chciał założyć rachunek raz jeszcze, nawet bez karty, to czy muszę
@kuta_senator, Pana sytuacja jest niestandardowa, więc poprosiliśmy o przesłanie wiadomości po zalogowaniu, żebyśmy mogli zweryfikować sytuację.
Identyfikator nie zmieni się jeżeli ponownie uruchomi Pan u nas rachunek, informacje przekazane w odpowiedzi nt. założenia rachunku proszę uznać za wiążące. @kuta_senator
- 1
- 0
@EkspertPKO: Czy opłata w wysokości 60zł za prowadzenie takiego rachunku, jest naliczana co miesiąc?
@patryk_t 60 zł to opłata roczna, jeśli klient aktywuje dostęp internetowy do rachunku oraz zgodzi się na przekazywanie dokumentów w formie elektronicznej. Bez spełnienia tych warunków, opłata roczna wynosi 80 zł. Jeszcze raz podajemy link pod którym są informacje o naszym rachunku maklerskim: https://www.dm.pkobp.pl/oferta/klient-indywidualny/rachunki-inwestycyjne/
- 2
#inteligo #kontobankowe
Mam rachunek w inteligo już od wielu lat. Rzadko tam zaglądam bo nie jest to moje główne konto. Zawsze generował niskie koszty, a teraz mam do niego przypisane dwie karty płatnicze z czego jedna nieaktywna i za obie pobierana jest opłata 5zł od sztuki za miesiąc (nigdy nie zamawiałem drugiej karty) za każdy PRZYCHODZĄCY przelew zagraniczny nakładana jest prowizja 5 zł. Teraz bliżej przyglądając się co
Mam rachunek w inteligo już od wielu lat. Rzadko tam zaglądam bo nie jest to moje główne konto. Zawsze generował niskie koszty, a teraz mam do niego przypisane dwie karty płatnicze z czego jedna nieaktywna i za obie pobierana jest opłata 5zł od sztuki za miesiąc (nigdy nie zamawiałem drugiej karty) za każdy PRZYCHODZĄCY przelew zagraniczny nakładana jest prowizja 5 zł. Teraz bliżej przyglądając się co
źródło: comment_2GwrcAthGY5bfEXgsdeQGJrNBL1lMGs1.jpg
Pobierz@Simpleco Konto Inteligo jest całkowicie darmowe - bez żadnych warunków dodatkowych. Prawdopodobnie ciągle korzysta Pan ze starej oferty - można to zmienić przechodząc na nowy cennik - można to zmienić w każdej chwili w serwisie internetowym. Jeśli karty są zbędne, to można z nich zrezygnować i w razie potrzeby korzystać z IKO (bankomat/płatności w sklepie). Kolejna sprawa, to przelewy zagraniczne - bank odbiorcy, w tym także Inteligo, pobiera opłatę za przelew
- 0
@johnmorra: może nie jest kolorowo ale jeśli porównać do niemieckiej bankowości to jest znośnie
- 1
Szukam osoby która ma konto w inteligo i wyśle mi na pw swój numer telefonu. ( Uzyska tym sposobem 50zł z polecenia)
#inteligo #bankowosc #banki #bankobranie
#inteligo #bankowosc #banki #bankobranie
- 1
#inteligo
Czy do Was też ostatnio co chwilę dzwonią potwierdzać przelew? Muszę przyznać, że zaczyna to być cholernie irytujące, kiedy co chwilkę mi wydzwaniają, już praktycznie co drugi przelew. Nie po to jest autoryzacja SMS, żeby jeszcze wydzwaniali potwierdzić...
Czy do Was też ostatnio co chwilę dzwonią potwierdzać przelew? Muszę przyznać, że zaczyna to być cholernie irytujące, kiedy co chwilkę mi wydzwaniają, już praktycznie co drugi przelew. Nie po to jest autoryzacja SMS, żeby jeszcze wydzwaniali potwierdzić...
@husky83 ze względów bezpieczeństwa niektóre przelewy mogą wymagać telefonicznego potwierdzenia - dotyczy to niestandardowych operacji na rachunku, przelewów wysokokwotowych itd. Może być to mniej wygodne, ale wolimy dmuchać na zimne.
@EkspertPKO
Ja będę wdzięczny za telefony przy aktualnym poziomie kwotowym. Ewentualnie niech właściciel konta ma możliwość zmiany domyślnych kwot.
Ja będę wdzięczny za telefony przy aktualnym poziomie kwotowym. Ewentualnie niech właściciel konta ma możliwość zmiany domyślnych kwot.
- 1
#bank #android #pko #inteligo
Mirki, zdarzyło się wam kiedyś, że płatności zbliżeniowe przestały po prostu działać? Od paru dni nie mogę płacić telefonem, wcześniej wszystko było ok. Próbowałem restartować aplikację, ustawienia aplikacji, NFC, ustawienia NFC, restart telefonu i nic. 0 reakcji przy przyłożeniu telefonu do terminalu. Aplikacja to IKO. (╯︵╰,)
Mirki, zdarzyło się wam kiedyś, że płatności zbliżeniowe przestały po prostu działać? Od paru dni nie mogę płacić telefonem, wcześniej wszystko było ok. Próbowałem restartować aplikację, ustawienia aplikacji, NFC, ustawienia NFC, restart telefonu i nic. 0 reakcji przy przyłożeniu telefonu do terminalu. Aplikacja to IKO. (╯︵╰,)
Orientuje się ktoś czy #inteligo udostępnia API ? tzn. czy można w swoim panelu zaprogramować funkcje np. tworzenia rachunków itp itd?
#banki #programowanie
#banki #programowanie
- 1
@wytrzzeszcz: @CzerwonyIndyk: @MarcusPlinius: od 2018 raczej tak czy siak będą musieli mieć to API, kwestia poczekanai 2 miesięcy, ale na tworzenie/dodawanie czegokolwiek bym nie liczył
@CzerwonyIndyk: Ze względów bezpieczeństwa nie udostępniamy API.
Mirasy i ekspercie PKO BP @EkspertPKO - czy z poziomu konta iPKO mogę kupić obligacje skarbowe, tak jak w Inteligo?
Nie mogę znaleźć nigdzie tej informacji na pewno, a różne sprzeczne informacje do mnie docierają w tej kwestii.
#inteligo #pkobp #ipko #obligacjeskarbowe #obligacje
Nie mogę znaleźć nigdzie tej informacji na pewno, a różne sprzeczne informacje do mnie docierają w tej kwestii.
#inteligo #pkobp #ipko #obligacjeskarbowe #obligacje
@kuta_senator - z poziomu iPKO nie ma takiej możliwości. W celu zakupienia obligacji zapraszamy do oddziału. Dogodną dla Ciebie placówkę wyszukasz na stronie https://www.pkobp.pl/poi/ W polu „zakres usług” wybierz „obligacje”.
- 0
@EkspertPKO: dziękuje za informacje :)
Hmm, Mirasy, dziwna sprawa. Czy spotkał się ktoś z czymś takim, że przelew wysłany z mBank w piątek nie został zaksięgowany w banku docelowym Inteligo o 10:30 wraz z pierwszą sesją? mBank swoją sesje wychodzącą pierwszą ma o 5:55, a Inteligo pierwszą księgującą ma o 10:30. Co jest nie tak? Kiedy przelew też twierdzi, że kasa powinna być o 10:30 a jest 11:15 i hajsu nie widać. Nr konta i reszta danych
- 2
@kuta_senator: A po co Ci data na tej stronie? Wpisujesz, że wysłano o godzinie 19:00 i otrzymujesz informacje, że dojdzie 14:30 następnego dnia roboczego. Chyba łatwo sobie policzyć, że następny dzień roboczy po piątku, to dziś.
- 2
@kuta_senator: Informacje na tego typu stronach są podawane raczej w kategorii ciekawostek, a nie w sposób wiążący dla kogokolwiek. Mogą przedstawiać błędne informacje.
Mirasy, taki temacik. Zerknijcie na zrzut ekranu. Kontaktowałem się w tej sprawie z mBankiem, ale usłyszałem, że jedyne co można zrobić to złożyć reklamacje... Postanowiłem więc zapytać tutaj, bo może ktoś się orientuje. W zółtej ramce zrzut ze strony mBanku z wyceną funduszu i wycena ostatnia to 2017-09-07 (czwartek). Natomiast po zalogowaniu do konta (szare tło na zrzucie) widać, że ostatnia wycena jest z 2017-09-06 (czyli ze środy) - jak widać różnica
źródło: comment_n8vQwwKtwUAtGcrr3flXIs42zxlW9OX6.jpg
Pobierz@kuta_senator Wartość jednostek aktualizowana na bieżąco, po każdej zmianie ich wartości, więc możemy przyjąć, że każdego dnia roboczego.
@kuta_senator Prosimy o zapoznanie się z informacją na stronie http://www.pkotfi.pl/o-nas/tabela-oplat/ Generalnie poza opłatą manipulacyjną - różną w zależności od funduszu (patrz Tabela Opłat) i pobieraną przez fundusz przy nabyciu lub/i odkupieniu, występują tzw. koszty wynagrodzenia za zarządzanie. Są to ściśle limitowane przez zapisy w statutach koszty działalności funduszu, naliczane w skali roku. Wysokość opłaty za zarządzanie pobierana jest w zależności od typu funduszu. Codzienna wartość jednostki, publikowana w prasie, Internecie itd.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@ETS2Fun: dlatego podstawowe konto zawsze w banku z oddziałem - idziesz, przynajmniej masz kogo o--------ć :D
@Marcinowy @ETS2Fun Dzień dobry, kilka słów wyjaśnienia. Zmianę narzędzia autoryzacji, czyli np. przejście z kodów z karty zdrapki na SMS-y, można przeprowadzić w iPKO. Oczywiście trzeba posiadać używane do tej pory narzędzie. Jest to operacja bardzo prosta. Jeśli ktoś nie ma już kodów z karty zdrapki, to dzwoniąc na infolinię, aby zmienić narzędzie autoryzacji, musi się liczyć z tym, że konsultant zada mu kilka pytań w celu weryfikacji tożsamości. To
@dziabarakus, przepraszamy za wydłużony czas oczekiwania na odpowiedź. Niestety, odblokowanie dostępu jest możliwe tylko na infolinii.
#inteligo zajebisty kontakt, od 30 min nie mogę się do konsultanta dodzwonić, nie polecam.
@dziabarakus Przepraszamy za wydłużony czas oczekiwania na połączenie - nasi koledzy, starają się odbierać najszybciej jak to jest możliwe. W zaistniałej sytuacji proponuję zadać pytanie za pośrednictwem serwisu internetowego - można wybrać formę otrzymania odpowiedzi (również telefon).
- 0
@EkspertPKO: problemem było zablkowane konto, a przez godzinę nie mogłem się dodzwonić, teraz już nie potrzebuję



















Czyli tylko poczta.