Wpis z mikrobloga

Hmm, Mirasy, dziwna sprawa. Czy spotkał się ktoś z czymś takim, że przelew wysłany z mBank w piątek nie został zaksięgowany w banku docelowym Inteligo o 10:30 wraz z pierwszą sesją? mBank swoją sesje wychodzącą pierwszą ma o 5:55, a Inteligo pierwszą księgującą ma o 10:30. Co jest nie tak? Kiedy przelew też twierdzi, że kasa powinna być o 10:30 a jest 11:15 i hajsu nie widać. Nr konta i reszta danych jak najbardziej poprawne. Czy to może chodzić o kwotę? W tym przypadku 15k PLN.

#inteligo #mbank #banki #bankowosc #przelewy #przelew #elixir
  • 12
@eshabe: ok, zrozumiałe :) Jednak spójrz proszę:

Przelew wysłany w piątek o 19, powinien trafić na sesje wychodzącą w mbanku o 5:55 (i tak też było, ponieważ o 7 rano już nie był na liście przelewów oczekujących), a co za tym idzie, powinien trafić na sesję przychodzącą w Inteligo, która jest o 10:30. Dlaczego tak nie jest? Czy ja czegoś po prostu nie wiem/nie rozumiem?
@kuta_senator: Nigdy nie wgłębiałem za bardzo w to, jak działają te sesje. Pewnie dlatego, że od dawna korzystam z kiedykasa.pl i nie przypominam sobie sytuacje, żeby źle podała mi godzinę dojścia przelewu, więc sugerowanie się podanymi na niej informacjami zawsze w moim przypadku się sprawdzało.