@KierownikW10: będzie za krótka przerwa pomiędzy skylakami, producenci poprzenosili premiery nowych modeli na jesień im i intelowi dwie serie w tak krótkim odstępie będą nieopłacalne, wyjdą jedynie desktopowe i niskonapięciowe(już są).
  • Odpowiedz
Mirki pytanko mam,
czy do laptopa, którego kupiłem w grudniu 2014 mianowicie Lenovo Y50-70 z prockiem i7 nie powinien być dorzucony kod Intela? Na darmowe gierki, programy lub golda w #wot ?
Czy te kody są dostępne jedynie przy zakupie boxowego procesora?

#pytanie #laptopy #gry #intel #cebuladeals
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki,
Powiedzcie mi jak to jest z tymi prockami AMD/Intel, potrzebuję procka do 150 Zł, z tego co widzę to w benchmarkach AMD oprócz X3 3500 wypada na prawdę łysko. Np. taki AMD Sempron 3850, przecież to tragedia w takiej cenie. Mam rację? #komputer #procesory #intel #amd #serwispc
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ka_v: Dzisiaj Pentium nie bardzo się nadaje do działań ponad Excela i stron internetowych, brakuje mu 4 wątków co mają dopiero i3, ale przyznam że myślałem że Pentiumy zaczynają się od około 280 zł a widzę ze jednak można za trochę ponad 200 zł je dostać, mój błąd.
Do podstawowych zastosowań Pentium wystarczy, ale za 150 zł nie kupi nowego. A mowa była o procesorze za 150, więc racja połowiczna.
  • Odpowiedz
Całe przedsięwzięcie nie będzie polegało na zatrudnieniu innych pracowników, tak aby spełnić założone cele, ale gigant ma zamiar zainwestować w specjalne stypendia dla mniej licznych ras na amerykańskich uniwersytetach oraz sponsorować te uczelnie, w których biali nie stanowią większości

~ pclab.pl

INTEL GONE LEFT... ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
#lewackalogika #intel #pcmasterrace #rasizm
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stockowe chłodzenie do i5 Intela to jakieś nieporozumienie, głośne strasznie i słabo chłodzi.
#intel
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#intel #radeon #kartygraficzne #gpu #problemyzkotem #komputery
Mirki odpiąłem gpu od ascrock b75m dgs. Widnows normalnie chodzi z tym że filmiki na YT się tną i nei chodza gry. Zainstalowałem sterownik do integry vga, i po ponownym uruchomieniu windy, przed zalogowaniem monitor przechodzi w tryb uspienia.
Powinienem usunac stery od radeona? Usunąłem driver sweeperem i zainstalowalem intel hd. To samo.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

woli wpadają w paranoje ... Wpadają ze skraj


@Migajaca_dioda: tak bo używałem go normalnie, wpialem 7770, poużywałem, odpiąłem i chce wrocic do integry. Pulpit działa jesli nei zainstaluej sterownikow intel hd
  • Odpowiedz
@integra: nie wiem jak teraz z jakością wykonania DELLa, ale ja 3 lata temu zdecydowałem się na Inspirona N7110 i narzekam. Dwa razy pęknięta plastikowa ramka matrycy (źle skonstruowane zawiasy przez co cały ekran się wygina przy otwieraniu/zamykaniu) i spalony zasilacz. Z drugiej jednak strony DELL ma świetny serwis. Naprawy wyglądały tak że pisałem maila co się stało i wysyłałem zdjęcie, drugiego dnia komputer zabierał kurier, po tygodniu komputer wracał
  • Odpowiedz
Mircy, na stockowym coolerze i5 - 4690k @3.5Ghz - 3.9Ghz grzeje mi się do ~80-83' 'C (w 100% CPU load stress test)

Procesor nie podkręcany, chodzi w częstotliwości turbo (3.9Ghz)

Trochę dużo kurczę, montować mu inny cooler w celu zbicia tych temperatur + ewentualnego OC?

#komputery #intel #procesory #pytaniedoeksperta
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach