Mirasy oraz @ING_Bank_Slaski - piszę tutaj, ponieważ z Waszym czatem mnie rozłącza po kilku minutach, może tutaj się dowiem. Powiedzcie mi czy gdy założę sobie drugie konto Direct, będzie ono w pełni darmowe jeśli nie wezmę do niego karty? No i najważniejszy czy nie wpłynie ono na wysokość marży dla kredytu hipotecznego. Mam już jedno konto wspólne z żoną w ING i muszę mieć tam wpływy 2000 miesiecznie aby marża była
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kuta_senator: Nowe konto nie będzie miało wpływu na marżę kredytu hipotecznego :) 2000 zł powinno wpływać na konto do obsługi kredytu, a nie na wszystkie Twoje konta. Konto Direct prowadzimy zupełnie bezpłatnie, więc jeśli nie zamówisz do niego karty, nie pobierzemy żadnych opłat.
  • Odpowiedz
Wczoraj robiłem zakupy w #amazon złożyłem trzy zamówienia, kasę mi zablokowało i pobrało z #ing K@arta wirtualna. Dostaje emaile z Amazona że nie mogą pobrać kasy że jest problem z moją kartą płatniczą gdzie przecież wczoraj mi kasę pobrali... , dzwonie do banku #ingbank i bank twierdzi żę to wina sklepu i pieniądze zostały zablokowane na poczet tych zakupów ... Amazon twierdzi że to wina banku
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cubon89: Podczas płatności mógł nastąpić błąd, który spowodował blokadę pieniędzy bez przekazania środków do odbiorcy. Jeśli otrzymujemy sygnał, że chcesz wykonać płatność, to automatycznie blokujemy pieniądze na koncie. W przypadku gdy nie otrzymamy potwierdzenia przyjęcia płatności od odbiorcy, automatycznie zwrócimy założone blokady na konto. Może to potrwać do 11 dni kalendarzowych.
  • Odpowiedz
Zniknął mi skrót blik w aplikacji Ing mobile tak sam od siebie, nie mam go dostępnego w skrótach, ING usunał u was skrót również? Wczoraj jeszcze był dziś nie ma :|
#ing #ingbank #blik #banki
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kuta_senator zastrzeżenie karty, jest to dla nas informacja o zgubieniu lub kradzieży karty. Jeśli kartę zastrzeżesz, nową wydamy wyłącznie na Twój wniosek. Za kartę zastrzeżoną opłaty nie pobieramy. Umowę o kartę wypowiesz tylko w oddziale banku.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Mireczki z kontem bankowym w #ing #ingbank - pamiętajcie, że tylko do 3 grudnia macie czas, aby udać się do oddziału banku i podpisać aneks do umowy i odzyskać tym samym niesłusznie naliczone prowizje.

#ogloszenie #informacje
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Poranekk: @Lester_Burnham: jak mam być szczery, to nie wiem o co dokładnie chodzi. Chyba o to, że opublikowali nową tabelę opłat i prowizji tylko za pośrednictwem systemu online, a to nie jest uznawane za trwały nośnik. Prowizje dotyczą chyba wypłat z bankomatów, ale nie jestem pewny.

Początkowo, zgodnie z decyzją UOKiK, aneksy można było podpisywać tylko do końca listopada, jednak ze względu na niedawną awarię systemów ING, przedłużono
  • Odpowiedz
@Nie_umre_za_ciebie Poprawnej odpowiedzi udzielił Ci @Koliat :) Opłata za kartę, którą pobraliśmy w lipcu dotyczyła korzystania z karty w poprzednim okresie rozliczeniowym. Jeżeli od 29 marca do 28 czerwca nie spełniłeś warunku pozwalającego na zwolnienie z opłaty za kartę to prowizję pobraliśmy prawidłowo.
  • Odpowiedz
bez zrywania tej naklejki na karcie


@mnich88: Jakiej naklejki na karcie?
Numer karty jest napisany z jej przedniej strony, a nie pod żadną naklejką.
  • Odpowiedz
#niebezpiecznik #banki #security #pieniadze #technologia
Nawiązując do wczorajszego znaleziska @niebezpiecznik-pl i ciekawej dyskusji m.in. z @ZaufanaTrzeciaStrona postanowiłem sprawdzić czy w bankach, w których posiadam konta jestem względnie bezpieczny.

Najpierw #getinbank - Autoryzacja mobilna jest dziecinnie prosta do wyłączenia - wystarczy bowiem w serwisie internetowym, wybrać autoryzację SMS, a otrzymamy ... SMS z kodem do autoryzacji, który pozwoli na przywrócenie autoryzacji
Clear - #niebezpiecznik #banki #security #pieniadze #technologia
Nawiązując do wczor...

źródło: comment_tOyh1iCXBROpYpHeNPftU1nMtwOaYVTO.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Serio mBank chce 25zł za wirtualną kartę? Za coś, co nie istnieje? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Jakiś czas temu zrezygnowałem tam z tradycyjnej karty i trzymam u nich "zaskórniaki". Dzisiaj przeczytawszy o wejściu Apple Pay do Polski ale bez ING pomyślałem o "wskrzeszeniu" mBanku a tu taka niemiła niespodzianka...

#mbank #ingbank #ingbankslaski #applepay
L3stko - Serio mBank chce 25zł za wirtualną kartę? Za coś, co nie istnieje? ( ͡° ʖ̯ ͡...

źródło: comment_8F3We3D92yiFsP0hOkjAfRR4F5eYKb8O.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach