Wpis z mikrobloga

Serio mBank chce 25zł za wirtualną kartę? Za coś, co nie istnieje? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Jakiś czas temu zrezygnowałem tam z tradycyjnej karty i trzymam u nich "zaskórniaki". Dzisiaj przeczytawszy o wejściu Apple Pay do Polski ale bez ING pomyślałem o "wskrzeszeniu" mBanku a tu taka niemiła niespodzianka...

#mbank #ingbank #ingbankslaski #applepay
L3stko - Serio mBank chce 25zł za wirtualną kartę? Za coś, co nie istnieje? ( ͡° ʖ̯ ͡...

źródło: comment_8F3We3D92yiFsP0hOkjAfRR4F5eYKb8O.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@L3stko ta karta istnieje! Opłata też. Alternatywą jest zamówienie zwykłej karty płatniczej. Nią możesz też realizować transakcje internetowe. Na niej możesz ustawić odpowiednie limity autoryzacyjne.
  • Odpowiedz
@leesiuu ale ING nie dziala wszedzie. Jak np. Jakas gielda wymaga zdjecia karty w celu potwierdzenia ze jest Twoja to ta z mBanku przjedzie bo dostajesz tez fizyczna. W ING nie
  • Odpowiedz
@leesiuu Zobacz, placisz 25zl Rocznie. Karte doladowujesz odpowiednia kwota aby cos oplacic w necie lub na booking hotel ( po przyjezdzie moga wymagac okazania fizycznej larty i wtedy mBankowa sie przydaje) to samo niektore linie lotnicze wymagaja przed odprawa pokazania fizycznej karty ktora kupowalo sie bilety - przy ING tego nie zrobisz. Jak bawisz sie na gieldzie i robisz depozyt karta u brokera to bedzie chcial zdjecie karty w celu potiwerdzenia
  • Odpowiedz
@Marcinowy: w ing robisz wirtualne konto -> pod nie podpinasz wirtualna karte i masz to samo. Z ta roznica ze nigdy nie spotkalem sie z sytuacja zwby mnie ktos prosil o fizyczna karte kiedy oplacam wirtualna :)
  • Odpowiedz