Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 19

#hot16challenge2 dlaczego nikt nie lubi Tedego? Ja tam go bardziej wolę niż Peję
Gdzie jest Gural?!?!
#hot16challenge2
#hot16challenge2
- 2
@andrewasos: robi te manewry tu
- 78
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Zoltafik jak dla mnie taco i gruby
- 386
Ja p------e, ale słuchacze #lona to toksyczne towarzystwo. Sam Łona bardzo spoko koleś, ale słuchanie jego inteligenckiego rapu w------o co po niektórym ego w kosmos. Wiecie jak poznać fana Łony? Sam ci o tym powie #rap #lona #hot16challenge2
@pawelososo:
próbowałem kilka razy tego słuchać bo ludzie polecali ale nigdy nie wytrzymałem do końca kawałka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
próbowałem kilka razy tego słuchać bo ludzie polecali ale nigdy nie wytrzymałem do końca kawałka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 86
@pawelososo: uważaj bo zaraz zlecą się tu tytani intelektu po mondrych tekstach i ci powiedzą że pewnie nie rozumiesz i multiego słuchasz jak złe słówko o bożku powiesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Niepopularna opinia:
#hot16challenge2 Tedego jest fchuj lepsze od tego z pierwszej edycji
#hot16challenge2 Tedego jest fchuj lepsze od tego z pierwszej edycji
@andrewasos: to dobrze że zgadzamy się w kwestii że jest to niepopularna opinia
chyba komuś #hot16challenge2 wymknął się spod kontroli
https://www.youtube.com/watch?v=u24_Ed3jfus&feature=share
https://www.youtube.com/watch?v=u24_Ed3jfus&feature=share
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
#hot16challenge2 Czy Rogall DDA nagra coś?
@mamajasia12: ktos pisal ze rogal to w ogole temat rapu odpuscil wiec raczje nie,
no ale paris nagrał, a mowil na streamie ze tego nie zrobi, ero JWP tez pisal, ze nie zrobi, łona sie spoznil
Takze nic ino czekać ¯\_(ツ)_/¯
no ale paris nagrał, a mowil na streamie ze tego nie zrobi, ero JWP tez pisal, ze nie zrobi, łona sie spoznil
Takze nic ino czekać ¯\_(ツ)_/¯
- 6

- 4

- 35
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
A nominował ktoś Ostrego? #hot16challenge2
@BrettZ: tak, Sarius
Rompey nominował chwytaka i letniego ( ͡º ͜ʖ͡º) czuje w powietrzu cybermariana i 4 fale więc Jarekogarek coraz bliżej ( ͡º ͜ʖ͡º)
#hot16challenge2 #polskiyoutube #rolnictwo #jarekogarek
#hot16challenge2 #polskiyoutube #rolnictwo #jarekogarek
- 197
- 0
H16C2 od Tegego
- Zajebiste 24.0% (49)
- Chujowe 39.7% (81)
- Stabilne 36.3% (74)
@drylownicadomalin: Nikt jeszcze tego nie widział
@drylownicadomalin klasa. Stara szkoła.
- 59
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 36
@panbartosz: taco też nominował sam siebie po części
- 30
@panbartosz: ale wiecie, że to o Norbim i Fabijańskim to była ironia?
taco też nominował siebie po raz drugi w innej odslonie
oraz inni również pisali, że jutro wpadnie nuta np więc to nic czego ktoś nie robił, a jednak wytyka sie to jemu wtf
taco też nominował siebie po raz drugi w innej odslonie
oraz inni również pisali, że jutro wpadnie nuta np więc to nic czego ktoś nie robił, a jednak wytyka sie to jemu wtf
- 7
Teraz już wiecie dlaczego Tede k---ą jest?
#hot16challenge2
#hot16challenge2





































#hot16challenge2
Pusc ostrego z 2000r
Pusc ostrego z 2020r
Znajdz roznice