Ja p------e, ale słuchacze #lona to toksyczne towarzystwo. Sam Łona bardzo spoko koleś, ale słuchanie jego inteligenckiego rapu w------o co po niektórym ego w kosmos. Wiecie jak poznać fana Łony? Sam ci o tym powie #rap #lona #hot16challenge2
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mamajasia12: ktos pisal ze rogal to w ogole temat rapu odpuscil wiec raczje nie,
no ale paris nagrał, a mowil na streamie ze tego nie zrobi, ero JWP tez pisal, ze nie zrobi, łona sie spoznil
Takze nic ino czekać ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@panbartosz: ale wiecie, że to o Norbim i Fabijańskim to była ironia?
taco też nominował siebie po raz drugi w innej odslonie
oraz inni również pisali, że jutro wpadnie nuta np więc to nic czego ktoś nie robił, a jednak wytyka sie to jemu wtf
  • Odpowiedz