via Wykop Mobilny (Android)
  • 836
Nagrywa wywiad duży w maluchu, ale nie autoryzuje go bo uznaje że kiepsko wypadł. Takich numerów chyba nawet inst-girl nie odstawiają


@Mr_kolek: takie numery są normalną praktyką na tym polega autoryzacja. Nie zdajesz sobie nawet sprawy z tego ile wywiadów przez to nie ujrzało światła dziennego. Różnica jest taka że profesjonalni reporterzy a nie dzieci z YouTube po prostu o tym nie mówią bo rozumieją etykę tej branży.
  • Odpowiedz
@ziemniag: Też zawsze miałem bekę z tej okładki. Amerykańscy raperzy mieli "trochę" inne kontrakty i nakłady płyt. Wizerunkowo almera i carisma trochę nie pasowała do takich ziomeczków. Z drugiej strony to były wtedy przyzwoite fury w porównaniu do tego co często jeszcze wtedy jeździło.
  • Odpowiedz
Quebo, jeden z najlepszych polskich raperów, który po 2 latach wrócił do nagrywania. Szanujesz, plusujesz. W ostatnim czasie przeszedł prawdziwą przemianę - od pozera do wrażliwego i wartościowego człowieka. Prawdopodobnie zmagał się z ciężką depresją. Efektem jego przemiany jest świetny utwór "Jesień"
#muzyka #rap #rapsy #hiphop #oswiadczenie #truestory #polskiyoutube #quebonafide
Nirin - Quebo, jeden z najlepszych polskich raperów, który po 2 latach wrócił do nagr...

źródło: comment_1581866011RHiEeEqSJwmRnphnBzzpAh.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wykopki pomóżcie. Straciłem część biblioteki z muzyką . Prawie wszystko odtworzyłem. Nawet mi nie przyszło do głowy, że w sieci nie będę mógł czegoś znaleźć. Cały dzień poszukuję utworu "Check The Rhyme" autor "Nelly And The St Lunatics" z płyty "Whos The Boss" z 2004roku. Nie mam już pomysłów. Ostatnia nadzieja w Was.
#muzyka #hiphop #rap #szukampiosenki #szukam #pomocy #
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach