Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@simoneczek_pl: zostaw tę grę, wyjdź na zewnątrz, wiosna idzie;)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Nedrav: złotej legendy nie możesz spyłować.
@Nedrav: ja się skłaniam jednak ku zakupowi przygody za golda, licze na ok 5k golda przed premiera wiec 2800 na przygode i ok 22 pakietow dodatkowo bedzie w miare rozsadne, no i zostanie jeszcze z 10k pylu po przejsciu kart do hall of fame, wiec zawsze mozna scraftowac topowe karty, ktore nie wypadna z paczek:)
Graj arenki, timer na Rozróbie na 20 zaraz wpadnie legenda... 19 aren później:
RASTA
Next in
Leg: 1 packs
Ep: 7 packs
RASTA
Next in
Leg: 1 packs
Ep: 7 packs
- 2
- 0
@Aiween Statystyki nie kłamią ¯_(ツ)_/¯
Są rzeczy które się nigdy nie zmieniają, nawet po rocznej przerwie od gry, aggro decki, rng i bóldupienie naszego wykopowego męczennika #pdk xD
#hearthstone
#hearthstone
- 1
Jak teraz sie wycraftuje baku i tego drugiego to sie dostanie zwrot pylu?
#hearthstone
#hearthstone
konto usunięte via Android
- 0
@KK44 dziala ze zlotymi jak kiedys?
@CydrNorweski tak
- 2
#gwint
Ale dzisiaj siadło, od 3 rangi do proranku przegrałem tylko 2 razy, potężny streak. (pierwszy raz w pro #chwalesie)
Z drugiej strony w #hearthstone chciałem zrobić dosłownie jednego daily questa "wygraj raz warlockiem", myślałem, że pójdzie szybko, bo tylko 13 ranga, no jest wysoko, jest kurde wysoko... a gdzie tam, 6 przegranych z rzędu, hunter rzuca deathknighta w early i gg. xD Chyba się
Ale dzisiaj siadło, od 3 rangi do proranku przegrałem tylko 2 razy, potężny streak. (pierwszy raz w pro #chwalesie)
Z drugiej strony w #hearthstone chciałem zrobić dosłownie jednego daily questa "wygraj raz warlockiem", myślałem, że pójdzie szybko, bo tylko 13 ranga, no jest wysoko, jest kurde wysoko... a gdzie tam, 6 przegranych z rzędu, hunter rzuca deathknighta w early i gg. xD Chyba się
źródło: comment_AsUdixBY1Mndzp3qx98zEtC9RBRkKqhj.jpg
Pobierz- 1
@labla dude palek jest całkiem grywalny nawet teraz. Wbiłem nim narazie 2 rangę i ladnie idzie.
@Edi93 generujacy Silver handow ale nie odd, najczęściej był raczej mid niż agroo. Aktualnie ja np gram czymś takim.
### Gigant dude
# Class: Paladin
# Format: Standard
# Year of the
### Gigant dude
# Class: Paladin
# Format: Standard
# Year of the
@mirekzwirek8: loguje sie
- 0
@nietolerancja: polecam mireczka
- 8
- 3
@bosek: I jeszcze przykładowy horror jak ktoś nie może wejść w link czy coś (można wybrać cel dla okrzyku bojowego).
źródło: comment_niPS8np3e6lIFuWG10lfsp5wsjk5a2on.jpg
Pobierz@bosek: Choose one from each selection and then when you play the generated minion that was added to your hand, it will also play those spells! You get to choose the targets for the cast spells.
- 1
@Ten_ponizej_nie_ma_racji: polecam :)
- 0
@nietolerancja: nieaktualne już
- 0
Ktoś na wymiane? Napisz w komentarzu wyzwe pierwszy
#hearthstone
#hearthstone
- 0
Czy uzbieranie 5k golda w 2 jest realne?
#hearthstone
#hearthstone
- 1
@Astorre: miesiące
@JamesBounarotti zawsze tyle odkładam na nowy dodatek. Miesiąc po wydaniu kupuje jeszcze aktualne paczki a potem tylko chomikuj na kolejny. Z reguły 60+ paczek mam z 2 miechów.
#hearthstone
Tak mnie naszło teraz.
Większość wiadomo żyje w czasach wiecznego narzekania na wszystko.
Dużo osób było zawiedzionych/oburzonych, że nowy dodatek nie przyniósł Kel'thuzad'a czy kogoś tam innego.
Blizzard buczy od pierwszych wiadomości na temat nowości, że dodatki będą w jakiś sposób połączone ze sobą, będą opowiadać historię. Kto wie czy Kelthuzad czy inne postacie nie wroca w innych odsłonach?
Tak mnie naszło teraz.
Większość wiadomo żyje w czasach wiecznego narzekania na wszystko.
Dużo osób było zawiedzionych/oburzonych, że nowy dodatek nie przyniósł Kel'thuzad'a czy kogoś tam innego.
Blizzard buczy od pierwszych wiadomości na temat nowości, że dodatki będą w jakiś sposób połączone ze sobą, będą opowiadać historię. Kto wie czy Kelthuzad czy inne postacie nie wroca w innych odsłonach?
Hej , kupował ktoś z was pakiety/bundle w HS przez amazon coinsy ?
#hearthstone
#hearthstone
@stiwinga22: oficjalnie legalne to nie jest, niby nikogo nie zablokują, ale wiadomo, że robisz to na swoją odpowiedzialność. Najlepiej przez Amazon coins i tyle, ja się w to nie bawiłem, ale dwa dni temu ktoś kupował i dodał wpis.
#hearthstone musi mieć jakiś mechanizm, który poprawia dropa, gdy długo nie graliśmy (by zachęcić do powrotu do gry).
Zagrałem arenkę po dłuższej przerwie, otwarłem jedną paczkę i od razy legendarka.
Nie pierwszy raz tak mam: jakoś zawsze po dłuższej przerwie pierwsze pakiety po powrocie są "lepsze" - też ktoś to zauważył?
Zagrałem arenkę po dłuższej przerwie, otwarłem jedną paczkę i od razy legendarka.
Nie pierwszy raz tak mam: jakoś zawsze po dłuższej przerwie pierwsze pakiety po powrocie są "lepsze" - też ktoś to zauważył?
źródło: comment_BBYm6pw3GeHP1VP4CB4GBnYHXLFfWoAl.jpg
Pobierz@JavaDevMatt: Oczywiście że musi być taki mechanizm, kto twierdzi inaczej jest zwykłym ignorantem albo po prostu debilem. To ma po powrocie zachęcić Cię do grania i kupowania paczek = większy zysk dla Blizzarda. To wszystko jest tak obliczone, żeby wydusić i z regulara ile się da, i z kogoś kto wraca po długiej przerwie.
@dante60-3: ah i jeszcze jedno mi przyszlo do glowy ( ͡° ͜ʖ ͡°):
Jak jakiś gracz powie, że drop legend po powrocie do gry jest
Jak jakaś firma powie, że czegoś nie robi to szokujące, ale może kłamać
Jak jakiś gracz powie, że drop legend po powrocie do gry jest
Cube lock: rank 4 -> 1: 30-10, potem drop do rank 3
Malygos druid rank 3 -> 1: 10-1, potem 2-7
Beast hunter: rank 2 -> 1: 7-0 potem 1-8
drugi miesiąc z rzędu nie przebiję 1 rangi na ladderze XDDD
#hearthstone
Malygos druid rank 3 -> 1: 10-1, potem 2-7
Beast hunter: rank 2 -> 1: 7-0 potem 1-8
drugi miesiąc z rzędu nie przebiję 1 rangi na ladderze XDDD
#hearthstone
@F0rT3hW1n: ja żadnego funu nie miałem w tym miesiącu, aż w końcu dragon priestem dobrze się bawię.
To jest specjalnie zrobione. Za dużo wygrywasz to później robisz 2-7, 3-14 itp. :) 0-11
- 2
Nie grałem od roku. Wcześniej grałem od początku. Warto wracać po tym czasie do #hearthstone ?
- 0
Z kart, które przechodzą do Sali Sław mam wszystkiego po dwie sztuki zwykłe (Baku i Genn oczywiście po jednej) oprócz:
Mroczny jeleń - 0
Połyskliwa ćma -1
Węgorz błysko.. - 1
Dostępny pył: 4300
Najbardzije opłaca mi się zrobić po złotej sztuce Ćmy, Jelenia i Węgorza?
#hearthstone
Mroczny jeleń - 0
Połyskliwa ćma -1
Węgorz błysko.. - 1
Dostępny pył: 4300
Najbardzije opłaca mi się zrobić po złotej sztuce Ćmy, Jelenia i Węgorza?
#hearthstone
- 1
@zevran: dostajesz zwrot pyłu za te karty, które przechodzą do hali sław. Powiedzmy masz normalną wersję baku to dostajesz po rotacji 1600 pyłu i nadal masz kartę, czyli dodatkowo możesz spyłować ją. Dlatego jak chcesz dodatkowy pył to stwórz te karty, których nie masz i które rotują. Najlepiej złote wersję, bo wtedy więcej pyłu dostaniesz.


























#hearthstone