@bosek: Na standardzie - ale ileż razy z Rexxara kurczak się przydał... a na Warlocku na Arenie WaterBoy też czasem w drafcie wybiorę bo 2 pozostałe to jeszcze większe badziewie zazwyczaj. Ale tej najbardziej z prawej nawet nie pamiętałem, że istnieje xD - chociaż fakt na początku był z shudderem ten fundeck
  • Odpowiedz
moja pierwsza bojka: koles hunterem sobie wzial zuljina rexxara martina i jakas 4 karte XD
kolega sie zczaił i poszedl insta concede xD
#hearthstone
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Najlepszy brawl od dawien dawna. Geniusze z blizzarda na szczęście dały wszystkie karty, a nie tylko słabe karty standard. No geniusze.
#hearthstone
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kataklizm też pasuje do pierwszego decku zamiast Soulfire. W mecie granych jest wiele decków opartych na grze boardem, więc wrzuciłem. Zwłaszcza, że większość z niezrozumiałych dla mnie powodów banuje kataklizm.
  • Odpowiedz
Hmm... Za te karty, które przechodzą do klasy WILD, gracze nie dostaną pyłu, prawda?
Bo jak nie, to fajnie, że niedługo po starcie pousuwałem mnóstwo kart, żeby dorobić sobie nowe karty do mojej talii Druida, a nie miałem wtedy nawet pojęcia o żadnej rotacji...
To ten... Hadronox, Król Lisz i reszta paki, widzimy się w trybie WILD, bo nie zamierzam odczarowywać tych kart za 1/4, a w Standardzie nie będę miał czego
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@moon_of_venus: Pisałeś ostatnio, że grasz niedługo - wrzuć na luz.

BTW - uwierz, że na Wildzie bez potężnej kolekcji wcale nie będzie łatwiej :)

Po prostu powstrzymaj kompulsywne tworzenie/usuwanie kart i ciułaj sobie powoli - w końcu doczekasz momentu kiedy stworzenie paru meta talii nie będzie problemem. Nie ma nic gorszego niż zrobić jakąś talię i się przekonać jak bardzo nie leży, potem plując sobie w brodę, że się na
  • Odpowiedz
#hearthstone xD Byłem dziś na ostatniej gwiazdce rangi pierwszej, gośćmiał 10hp; ja full, dostałem dc, przegrana przez rozlaczenie, nastepne 14 gier z rzędu przegrałem :D
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach