• 41
Mój plan na dzisiejszy wieczór to podjęcie próby dokończenia tego oto, rozpoczątego ponad miesiąc temu i porzuconego bez głowy i uszu. Wczoraj dostał oczy więc ziarnko do ziarnka itd.Trzymajcie Mireczki kciuki by kotek był jutro słodkim kotkiem a nie postacią jak z horroru :-)
#szydelkowanie #handmade #rekodzielo i oczywiście #sylwesterzwykopem
anenya - Mój plan na dzisiejszy wieczór to podjęcie próby dokończenia tego oto, rozpo...

źródło: comment_WX4X8KD4eeZplqqc3fXFvg1t8G3IizNg.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 2
@yarik dzięki. Zwołam Cię jak skończę, póki co to nadal się zabieram :-D używaj proszę funkcji odpowiedz jak odpisujesz bo nie przychodzi powiadomienie inaczej
  • Odpowiedz
@XKaktusX: jakie kochane ʕʔ
@FireDash: ma się sklejkę/mdf/drewno + pirograf(wypalarkę) albo lutownicę i się wypala :)
Zamiast długopisem, mazia się rozgrzanym grotem po powierzchni :)
  • Odpowiedz
@Zgredek_K No nie są przyjemne, jeszcze jak to jest zwykły pistolet "domowy" to spoko, przyzwyczaiłem się, w robocie zdarza mi się być przy maszynie która topi taki klej do 180 stopni Celsjusza ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
Chciałem pochwalić się moją mamą (dajcie kilka plusów będzie jej miło jak jej pokażę) i przy okazji protip jak za 5-10 zł mieć naturalną, gęstą choinkę zrobioną własnoręcznie.
Moja mama jest wielką fanką youtube odkąd kupiła telewizor z funkcją smart. Przychodzę wczoraj z pracy i na korytarzu stoi kij 1,2 m włożony w opakowanie po maśle orzechowym (zamiast masła był jakiś cement chyba, bo masło zjadłem :)). No i mama mówi to
f.....d - Chciałem pochwalić się moją mamą (dajcie kilka plusów będzie jej miło jak j...

źródło: comment_FiWYzihYqFWpJjv17FfBjWu02JF8g4ge.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej Mirki! Różowy wychodząc z własnych problemów własnoręcznie robi takie super misie. Przydałaby się odrobina wsparcia... Pomożecie? Jeżeli komuś sie podobają to wystarczy polubić! A może ktoś by chciał swojego ręcznie wyszytego według własnego życzenia?
https://www.instagram.com/pg.paula/
#handmade #wykopefekt #misio #instagram
piterto - Hej Mirki! Różowy wychodząc z własnych problemów własnoręcznie robi takie s...

źródło: comment_3FD7ZfoRFLdR7ZVGzXbjD0JevF4Klglx.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Niuniejszyn: Polecam z kiosku lub empiku gazetkę. Na obrazkach wytłumaczone wszystkie ściegi itp. Choć ja się uczyłem lepiej na filmikach z youtube, choćby qrkoko.
I teraz, w schemacie opisano, że taką myszę można zrobić w godzinę, mi wyszły... hm, może 3 - 4? Czy ciężko? teraz robię czapkę, idzie mi zdecydowanie lepiej (i szybciej, i równiejsze oczka), więc to pewnie kwestia doświadczenia.
szymoker - @Niuniejszyn: Polecam z kiosku lub empiku gazetkę. Na obrazkach wytłumaczo...

źródło: comment_46h3V1XUnfBip7OHFJ76Ge3aAqFVjDhl.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Wyscigowa zielen... kto cie z kuchni wypuscil :D

@Twojbratmirko: Widzę, że niedouk z ciebie niezły. I jeszcze pyskujesz zamiast samemu się podszkolić.

W pierwszych latach organizacji wyścigów samochodowych, każdemu krajowi przypisywano określony kolor: samochody Wspólnoty prezentowały się w odcieniu zieleni "British Racing Green", podczas gdy dla Francuzów zarezerwowany był kolor niebieski, dla Belgów żółty, a Niemców biały. Co ciekawe, międzynarodowe regulacje początkowo przypisywały kolor czarny samochodom włoskim, choć kolorem aut
  • Odpowiedz