Wpis z mikrobloga

Czołem Mirki! Dzięki waszemu wsparciu w konkursie udało nam się wygrać nagrodę publiczności. Ruszamy ze sklepem, więc przy tej okazji #rozdajo

Do wygrania 2 kody na 50zł, do wykorzystania w naszym sklepie: Makemyballs.com!

Losujemy wśród:
- Plusujących ten wpis lub
- Osób, które zapiszą się na nasza mikrolistę

Znajdziecie u nas countryballe różnych krajów. Obecnych, już nie istniejących i tych których na razie nikt nie uznaje ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na razie jest ich około 60 ale cały czas tworzymy nowe. Jeśli darzycie sympatią jakiś kraj albo macie stamtąd znajomych, zapraszamy do zakupów.

Do zobaczenia na
Makemyballs.com!

Zwycięzców rozlosujemy w pon., do godziny 18. Powodzenia!

Dakkar - Czołem Mirki! Dzięki waszemu wsparciu w konkursie udało nam się wygrać nagro...

źródło: comment_1iBw9FFgvaQrnNEv4upVndWWef3zqrLw.jpg

Pobierz
  • 19
@krzychocho: Dzięki za uwagę, Wiem o tym błędzie ale jeszcze nie doszedłem do tego jak to naprawić. Wszystkie dostępne kraje można przeglądać po kontynentach na górze strony.
@jack1142: Z historycznych countryballi jest póki co tylko Reichtangle (Może niedługo dodamy też Prusiaball), więc figuruje razem z resztą countryballi. Dzięki za wskazówki. Postaramy się wdrożyć jak najszybciej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Dakkar: Już to widzę jaki ten sklep to będzie porażka. Miałem obiecanego countryballa, przestał się odzywać, dopiero po kilku miesiącach otrzymałem wiadomość i to nawet nie dotyczącą countryballa tylko tego, żebym zagłosował gdzieś na niego mimo, że wcześniej zignorował mnie dwa razy.
Jak dla mnie żenada i życzę niepowodzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bamsebjorn Nie będę się w żaden sposób wymigiwał i udawał, że tak nie było. Rzeczywiście chciałeś zamówić husarie, a my jej nie zrobiliśmy. Teraz mogę powiedzieć tylko przepraszam. Jest mi głupio, że tak wyszło w sprawie Twojego zamówienia. Zwrócileś się do nas z dobrą wolą zamówienia czegoś dla siebie. Ja nawaliłem dwa razy, a później jeszcze poprosiłem Cię o przysługę w oddaniu głosu na nasz projekt. Dlatego rozumiem Twoje zdanie i nie