@tiritto: Nie pierwszy i nie pierwszy raz się nabrałem na baity gdzie parę dni przed eventem publikuje posty typu "hl episode one miał premierę 19 lat temu", albo "Bioshock miał rocznicę x lat temu" niby puszczając oczko i sugerując ogłoszenie następnej części. Ha tfu na tego cfella.
  • Odpowiedz
@Bonwerkz: Jak Volvo czy Snoy mają zapowiedzieć coś na przedstawieniu szkolnym Geoffa to nie na SGF tylko na TGA. I to pod warunkiem że homoseksualnemu benkowi będzie się opylało skoro wszyscy po prostu promują się w sieci (przecież tak zdechło E3 i tak zdechnie Hollywoodzkie marzenie kanadyjskiego pismaka), a benek ma przecież pod bebechem największą platformę sprzedaźową na platformie x86. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Mam wrażenie że 75% contentu tych wszystkich portali i youtuberów to nie są gry, które wyszły i które można ograć, a są to ZAPOWIEDZI!!!
Przecież od czasu premiery nowego trailera GTA VI to nie da się wejść na takiego GOLa, cały portal zasrany artykułami o trailerze. Po 10 dziennie, a ktoś coś myśli na ten temat, a były pracownik studia radzi, a ktoś pierdnął coś tam na X itp itd. Strasznie fatalnie
  • Odpowiedz

#halflife3 #dowcip Staje nagi facet przed lustrem. Długo ogląda pomarszczoną, wymiętą, nieogoloną twarz, spogląda na zarośnięty jak u małpy tors, wystający brzuch, patrzy w swoje przekrwione, podkrążone oczy... Potem kieruje wzrok w bok lustra, gdzie widać odbicie pięknej gry. Facet jeszcze raz spogląda na siebie i mruczy:
- Kurczę, jak to możliwe, żeby aż do tego stopnia kochać Half Lefia 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach