Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 3
źródło: 1000037329
Pobierz@impact18: ile godzin wariacie? :D powiedz mi jak robiłeś questa z arachne? ile do niego podchodziłeś? bo to jakiś dramat dla mnie, liczę że zrobię przypadkiem po prostu przechodząc :D
- 0
@laiklaicki: z ponad 50h lekko ale chyba sporo więcej. Czytałem o tym quescie, że niby trudny ale chyba wylosowałem dobry set i wpadło jakoś "niechcący". Sam się zdziwiłem. Więc podchodziłem do niego raz.
- 0
Ogrywam (albo przynajmniej próbuję xd) tego #hades2 - to na tym polega, że sie goni w kółko i na koniec dostaje bęcki od Hekate, póki się nie dopakuje postaci? Tam są jakieś limity czasu?
#gry #grykomputerowe
#gry #grykomputerowe
@tellet: Tak, taki gatunek gier - roguelike
Zapomniałem o tym wcześniej napisać, to w myśl zasady "lepiej późno niż wcale" publikuję listę gier jakie nominowałem do #steamawards2025.
Ciekawe, czy tutaj też będą jakieś kontrowersje XD Zapraszam do wpisu, tutaj!
#gry #yetiograch #steam #pcmasterrace #steamdeck #indiegames #hades2 #thehundredline
Ciekawe, czy tutaj też będą jakieś kontrowersje XD Zapraszam do wpisu, tutaj!
#gry #yetiograch #steam #pcmasterrace #steamdeck #indiegames #hades2 #thehundredline
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@ja-jasiek: Black Friday to najgorszy okres w roku, dla takich parobów, jak ja, nie ma co kryć, więc jeśli chłop też zmęczon, to łączmy się w bólu. (╯︵╰,) dawno tu nie byłam na wykopie, więc całego lore nie znam, choć blog mega ciekawy się robi wydaje, próbowałeś też w gierki dla lamusów, jak na przykład Stardew?
- 0
@Vade: ja to jeszcze pół biedy, bo głową pracuje, ale jak pomyślę o tych co potem to wszystko pakują to głowa mnie boli :x
oczywiście, że tak - w Stardew Valley grałem z taką pasją, że aż mi przez tę grę bateria w Nintendo Switch padła (tam głównie w to grałem).
Teraz czekam z niecierpliwością na Witchbrook :D oprócz tego chodzi za mną Little Witch in the Woods.
oczywiście, że tak - w Stardew Valley grałem z taką pasją, że aż mi przez tę grę bateria w Nintendo Switch padła (tam głównie w to grałem).
Teraz czekam z niecierpliwością na Witchbrook :D oprócz tego chodzi za mną Little Witch in the Woods.
Kolejny tydzień, kolejny wpis na blogu. Ale dalej wolałbym po prostu koniec sezonu świąteczno-handlowego.
Miłego dnia, smacznego CokolwiekTerazPijecie
#gry #gaming #grymobilne #indiegames #yetiograch #pokemongo #monsterhunternow #persona5 #hades2 #walkscape #ksiazki #gotujzwykopem
Miłego dnia, smacznego CokolwiekTerazPijecie
#gry #gaming #grymobilne #indiegames #yetiograch #pokemongo #monsterhunternow #persona5 #hades2 #walkscape #ksiazki #gotujzwykopem
- 1
To jaki p--------k robi się na ekranie w #hades2 pod koniec runów to jest kurde jakaś patologia. A to tylko moje ataki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak do gry dochodzi jeszcze
to już wogóle robi się imba-fatima. Potrafię ogarnąć taki build, że pierwsza faza zajmuje dosłownie sekundy, a potem typ zaczyna tak bardzo spamować atakami, że nawet mając 350 hp i arcana Strength potrafię się wyłożyć w kilka sekund -
Jak do gry dochodzi jeszcze
to już wogóle robi się imba-fatima. Potrafię ogarnąć taki build, że pierwsza faza zajmuje dosłownie sekundy, a potem typ zaczyna tak bardzo spamować atakami, że nawet mając 350 hp i arcana Strength potrafię się wyłożyć w kilka sekund -
źródło: 20240528203548_1
Pobierz- 1
@tubkas12: Jeżeli pokonałeś tylko Chronosa to masz jeszcze całą powierzchnię do odwiedzenia - to tak lekką ręką pewnie jeszcze z kilkanaście.
Wszystko zależy do tego jak dużo chcesz odblokować, ja pewnie wymaksuje wszystkie akcesoria od bogów i aspekty broni.
Wszystko zależy do tego jak dużo chcesz odblokować, ja pewnie wymaksuje wszystkie akcesoria od bogów i aspekty broni.
- 1
@tubkas12: Narazie jestem na tak. Ale ostatni boss strasznie mnie irytuje, a ulepszona wersja jest ponoć jeszcze gorsza.
Ulepszanie akcesoriów może być upierdliwe jak ktoś nie lubi powtarzalności(w końcu trzeba przez x pokojów, żeby wymaksować dziada), niektóre do tego potrafią "zepsuć" build, więc trzeba się też liczyć z tym, że nie zawsze run będzie udany.
Mi to tam nie przeszkadza.
Jak narazie to jeszcze nawet nie zebrałem wystarczająco surowców z
Ulepszanie akcesoriów może być upierdliwe jak ktoś nie lubi powtarzalności(w końcu trzeba przez x pokojów, żeby wymaksować dziada), niektóre do tego potrafią "zepsuć" build, więc trzeba się też liczyć z tym, że nie zawsze run będzie udany.
Mi to tam nie przeszkadza.
Jak narazie to jeszcze nawet nie zebrałem wystarczająco surowców z
- 0
Pograłem 50 godzin i uważam że H1 był imo lepszy, chyba że grasz OP buildem.
Moge zabijać moim buildem bossy w kilka sekund ale NIE podoba mi się że bez konkretnego buildu to nie masz szans przejść tej gry.
Największym problemem są enemy skille. Są takie których ciężko uniknąć (te lasery i snajperki sa p------e szczególnie ten miniboss przed chronosem i maszyny z olimpu) i są mega randomowe (prometeusz - no niektóre bronie
Moge zabijać moim buildem bossy w kilka sekund ale NIE podoba mi się że bez konkretnego buildu to nie masz szans przejść tej gry.
Największym problemem są enemy skille. Są takie których ciężko uniknąć (te lasery i snajperki sa p------e szczególnie ten miniboss przed chronosem i maszyny z olimpu) i są mega randomowe (prometeusz - no niektóre bronie
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@mrsev:
Nie wiem czy dobrze zrozumiałem ostanie newsy na temat tej gry, ale wydaje mi się, że po czerwcowym update mają już nie dodawać nowych skilli i mechanik tylko zajmować się balansem i kończyć fabułę na premierę 1.0.
Nie wiem czy dobrze zrozumiałem ostanie newsy na temat tej gry, ale wydaje mi się, że po czerwcowym update mają już nie dodawać nowych skilli i mechanik tylko zajmować się balansem i kończyć fabułę na premierę 1.0.
@mrsev Nie wiem. Spedzilem duzo godzin jeszcze zanim skonczyli "olimp" a bylo ok.
Cerber jako boss to scierwo (chyba ze juz zmienili)
Ta z karabinkiem tez daje rade. Podoba mi sie pomysl ze czesc postaci ma bron z ukrytych astektow z czesci 1.
Cerber jako boss to scierwo (chyba ze juz zmienili)
Ta z karabinkiem tez daje rade. Podoba mi sie pomysl ze czesc postaci ma bron z ukrytych astektow z czesci 1.
Szacuneczek dla tłumaczy Hadesa 2. Odyseusz dziś cytował (parafrazował?) mi Leopolda Staffa.
Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy.
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce wszędy.
Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy.
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce wszędy.
źródło: 20241019_230150
Pobierz- 1
- 0
#pcmasterrace #hades2
Jak się chłopom podoba Hades 2? Na razie wygląda że będzie lepiej jak jedynka, niby to samo ale dużo bardziej urozmaicone
Jak się chłopom podoba Hades 2? Na razie wygląda że będzie lepiej jak jedynka, niby to samo ale dużo bardziej urozmaicone
@onepnch: W porzadku gra, sporo motywow jest jak w jedynce ale glowna postac ma troche inny styl rozgrywki, jest dash i sprint, mana do uzywania naladowanych atakow, trzeba sie troche przestawic.
- 3
@piegu92: gratki, wydaje mi się że w jedynce chyba dużo szybciej idzie ogarnąć zabicie Hadesa niż w dwójce Chronosa
- 0
@tomaszek1161 tam znowu dlugo siedzialem na Tezeuszu i Asterionie
- 2
@Pwner wow, ledwo do drugiego bossa doszedlem xD
- 2
No to tak Mirki.
Mam ten early acces Hadesa 2, moze jeszcze nie pogralem duzo, ale ma potencjal.
To co mielismy w pierwszej czesci jest i tu, sporo tez dodane, np zbieranie dodatkowych surowcow z mapy (nie tylko rybki).
Historia raczej jest kontunuacja poprzedniej, powoli ja poznaje.
I muzyka, klimat, grafika wciagaja jak diabli. Poki co nie ubilem nawet pierwszego bossa :)
Mam ten early acces Hadesa 2, moze jeszcze nie pogralem duzo, ale ma potencjal.
To co mielismy w pierwszej czesci jest i tu, sporo tez dodane, np zbieranie dodatkowych surowcow z mapy (nie tylko rybki).
Historia raczej jest kontunuacja poprzedniej, powoli ja poznaje.
I muzyka, klimat, grafika wciagaja jak diabli. Poki co nie ubilem nawet pierwszego bossa :)
źródło: images
Pobierz@piegu92: ja cały czas próbuje grać jak Zagreusem z mieczem i brakuje mi darów Ateny oraz większej ilości skoków. Sprint jest spoko ale ja zbyt przyzwyczajony jestem do odskoków xD
- 0
@tomaszek1161 tu trzeba w kotka i myszke grac. Sprint, q i ataki i znowu, sprint, q i ataki.
Ona jednak troszke bardziej wrazliwa jest niz Zag
Ona jednak troszke bardziej wrazliwa jest niz Zag
Steam wlasnie oddal ~20pln w ramach zbyt wysokiej ceny wczesniej, najs #hades2 #gry #hades #grajzwykopem
@pasta_alla_carbonara: sztos akcja. Myślałem że 138 zł to dosyć znośna cena jak za Hadesa II i się nie wahałem z zakupem, jednak później dopiero mi uświadomiono jak dużo wyższą cenę płacą opłaca za te same gry na Steamie co reszta świata
- 0
Scylla i Syreny to straszny wrzód na dupie, jednak męczącą walkę umila zajebista muza.
Świetny efekt z zatrzymaniem muzyki i jej zmianą w zależności od sytuacji i eliminacji kolejnych członków zespołu. Niby pierdoła, ale cieszy.
Ta gra to jest złoto :)
#hades2 #gry #grajzwykopem #muzyka
Świetny efekt z zatrzymaniem muzyki i jej zmianą w zależności od sytuacji i eliminacji kolejnych członków zespołu. Niby pierdoła, ale cieszy.
Ta gra to jest złoto :)
#hades2 #gry #grajzwykopem #muzyka

@Pshemeck:
Kusisz...
Kusisz...
- 0
- 2
Z okazji zapowiedzi #hades2 wróciłem jeszcze na moment do pierwszej części. W skryptach gry #hades pojawia się nieco konfiguracji dla darów, których nie ma dostępnych w grze i brakuje do nich tłumaczeń. Widocznie w trakcie pracy nad grą pojawiły się pomysły, które finalnie nie zostały wydane i posprzątane, jednak w kodzie są pozostałości po nich. Edytując save'y można użyć tych darów i zobaczyć ich moc w walce (
źródło: comment_1671574404lC02Lovm7Pwem3q06MJFrA.jpg
Pobierz@mtosny: Oooo no ciekawie, ciekawie.
Ale to tylko modyfikacje Dedala czy tez dary od konkretnych bogow?
Ja sie dowiedzialem wczoraj ze moderzy bawia sie Hadesem i jest taki jeden gdzie dodany zostal Apollo, ktorego skille oslepiaja wrogow :)
Ale to tylko modyfikacje Dedala czy tez dary od konkretnych bogow?
Ja sie dowiedzialem wczoraj ze moderzy bawia sie Hadesem i jest taki jeden gdzie dodany zostal Apollo, ktorego skille oslepiaja wrogow :)
- 1
Ale to tylko modyfikacje Dedala czy tez dary od konkretnych bogow?
@piegu92: Dary od konkretnych bóstw. Rzuć okiem na mój nowy komentarz z filmikiem jak działa dar HermesPlannedRushTrait2
https://www.wykop.pl/wpis/69622447/wiedzieliscie-ze-w-hades-jest-dar-ktory-spowalnia-/


















#gry #hades2 #hades