Czemu jak na #ps4 ustawie MTU 750 ( domyślnie 1500 ) to kolega nie może do mnie dołączyć w #gtav (chodzi dokładnie o to, zeby być solo w sesji bez randomów) jeśli on też da 750 to bd mogl do mnie wbić?
#informatyka
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mircy, jako że jestem początkujący w #ps4 mam parę pytań co do aktualnej wyprzedaży, ponieważ chciałbym jak najlepiej wydać hajsy i mieć jak największą możliwą frajde z kupionych tytułów.
Jestem po Wieśku, tomb raiderze, całkiem już sporo fify. Strzelanie i celowanie na padzie wiadomo, mocno jeszcze kuleje.
Interesuje mnie przede wszystkim single, a jeżeli już włączę multi to raczej będę chciał grał sam, nie jestem typem zapoznawacza i umawiania się na
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WujcioWojciu: 3- Horizon jest świetny ale to raczej jest kompletnie co innego niż wiedźmin, mniej elementów rpg i takie tam ale świat i przeciwnicy są super więc moim zdaniem warto kupić :p
6- Gra całkiem dobra ale trochę przesadzili z batmobilem i trochę się może on przejeść.
  • Odpowiedz
Jest jakiś sposób na zwiększenie szansy pojazdów wysokiej klasy w biznesie? Nie chce co chwile mi się zmieniac sesji ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#gtav
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ActiZ:
Przepis na maksymalizację zysków:
1. Zbierz po 10 aut klasy standardowej i średniej
2. Następne 12 aut będzie klasy wysokiej
3. Nie przekraczaj liczby 32 posiadanych aut
4. Duplikaty np. masz 2 Grotti X80 Proto to
  • Odpowiedz
Jakimś cudem zniknął mi Oppressor z garażu. Nigdzie go nie przeniosło, nie kupowałem nowych aut ani nie dostałem większej rekompensaty bo zostawiłem 10M na kluby nocne. Co mogło sie stać ?
#gtaonline #gta #gtav
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

No przecież ja się chyba zaraz popłaczę, od wczoraj nie mogę zrobić przygotowania do napadu. Było już chyba z 50 prób, jakiś ogarnięty miras pomoże? #ps4
#gtav
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Karbon315: na tym grałem, taki se, zależy mi na czymś w stylu, strefarp, oesis, vlife, czat głosowy itp. Może kiedys powstanie pl serwer z modowanymi autami jak te anglojęzyczne
  • Odpowiedz
Za wykonanie wszystkich heistów pokolei aż do pacyfic standard dostaje się 1mln dolarów, a te nowe heisty co je dodali również trzeba robić w kolejności ? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czy jak dostane bonus po pacyficu to już wylane
#gtav
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Może mi ktoś pomóc z ustawieniem #gtav na #pcmasterrace ?
Komputer powinien spokojnie uciągnąć w 60FPS na Ultra. Gra jednak chodzi w jakichś 40-50FPS. Pytanie moje brzmi, co ustawić, co włączyć a co wyłączyć żeby było to stałe 60FPS i grafika nie odstraszała?
I7-7700HQ
Geforce GTX1060 6GB
16GB Ramu
Asus Rog Strix Scar GL703V
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach