Jak zacząć jakąś misje w gta 5 Ps4 wykonałem kilka z 3 że znakiem zapytania i teraz latam bez celu po mieście, nie mogę też zmienić postaci? #gtav
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pernik: sam jesteś pirat pudełko płyta wszystko oryginalne, chodzi mi o to że misję się samoczynnie uruchamiają czy muszę coś zrobić żeby następna wykonac
  • Odpowiedz
@Emil1803: Z lokacji gdzie się respi polecam doki na południu Los Santos.
Tylko czasem można trochę czekać, bo akurat jest "fala" spawnu jakichś innych samochodów. Może pomóc zmiana sesji ;)
  • Odpowiedz
  • 0
Do gry w #gtaonline na Xbox wymagana jest subskrypcja live gold? #gtav W pudełku z GTA V był kod aktywacyjny do GTA online gdy próbuję aktywować mam informacje iż kod został już użyty. Pudełko oryginalnie zapakowane. #xboxone
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chce sobie zainstalowac GTA IV na Windows 10 mam oryginałke premierke ale nie umiem tego uruchomic przez ten posrany game for windows live. Ktos instalowal i wie jak to zrobic? #gtav #gtaiv #gta
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jestem kierowcą samochodu od 6lat. Właśnie zdałem sobie sprawę, że nigdy nie byłem przejechać się samochodem po mieście dla zabawy (tak jak robi się to w GTA). Zawsze się jedzie w jakimś celu a nigdy dla zabawy, żeby pooglądać własne miasto. Smutne to... #gtav #przemyslenia
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wiecie co mnie r-------o? xD cieniowanie przez dziurkowanie. nie wiem jak to powiedzieć, ale niektóre rzeczy dają cień, albo może raczej próbują antyalliasing robić poprzez przez takie jakby dziurkowanie tekstury. było OD CHOLERY w IV, NIE PAMIĘTAM czy było w RDR, NIE PAMIĘTAM czy było w V, a jest od cholery w RDR2. rockstarowi wyjadacze zauważo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ps4 #ps3 #xboxone
T.....0 - wiecie co mnie r-------o? xD cieniowanie przez dziurkowanie. nie wiem jak t...

źródło: comment_IpWy5F5m6UrazaTCeypRPubYfq4PlvoA.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TS050 Może ja nienormalny jestem, ale zamiast robić cropy zrzutów cienia i analizować dziurkowanie cienia, gram po prostu w grę. ))¯_(ツ)_/¯
...a grafika w rdr2 jest zajebista.
  • Odpowiedz
Dopiero skończyłem singla (gram tak późno po premierze bo nie miałem konsoli ani kompa który by się nadawał do grania a który dopiero co zakupiłem) i muszę przyznać że było to jedno z najlepszych growych doświadczeń w życiu
Nie pamiętam by coś mnie tak pochłonęło od dawna
GTA V jest genialna, jestem w szoku jak można tak piękne gry tworzyć
Najlepsza część serii
#gtav #gry
diabeu255 - Dopiero skończyłem singla (gram tak późno po premierze bo nie miałem kons...

źródło: comment_gAeTbr5NwFF8XuBXHxdfCKNtvGJ0esDW.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ktoś chętny na wspólne granie w #gtav na #ps4 ?

Jestem dopiero na etapie "problemu z Bogdanem", nie dość, że ciężko kogoś znaleźć do misji, to jak już się znajdzie to debil.

Też nie jestem jakiś ultra pro gamer, ale ogarniam, chętnie też komuś pomogę.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#steam #gry #globaleliteshop #democracy3 #dyinglight #frostpunk #gtav #wiedzmin #civilization6 #civilization5

Na początek #rozdajo 30zł na zakupy w dowolnym sklepie internetowym. Lub dowolna gra ze steam do 50zł! Losujemy jutro wieczorem. Biorą udział wszyscy poza kontami założonymi po tym wpisie.

Pojawilo sie duzo ciekawych promocji na steam, wiec wrzucam liste:

60
G.....p - #steam #gry #globaleliteshop #democracy3 #dyinglight #frostpunk #gtav #wied...

źródło: comment_PzZy10gQHu2ofNJREjuPPDoiWTLxY3di.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach