są w gta v duże rozbudowane serwery rp po +100 osób takie jak kiedyś pylife w MTA? bo dopiero zakupiłem gre ale widzę tylko jakies strefyrp itp po 32 sloty max
#gtaonline #gtav
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gdzie są te tryby takie dziwne czasem przychodzi zaproszenie tryb gry nie od rockstar np rpg kontra coś albo jakieś dziwne deathmatch, wiem że są te zatwierdzone przez rockstar ale chyba są też inne? #gtaonline #gtav
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Za ile najtaniej można w ostatnim czasie dostać GTA V, ale wersję do aktywacji na steam nie social club. Na steamie jest teraz promo za 85 zł. Można było w ostatnim czasie dostać taniej? #steam #gtav #blackfriday
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki z #gtaonline #gtav
Jakie są warunki zakupu Shotar?
Nie mam go nigdzie dostępnego...
Wersja PC.
I jak kupić/przemalować Bati800 bez tych dziwnych reklam... (customowe malowanie)
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@shymon80: Shotaro odblokujesz do kupienia grając przynajmniej jedną rundę w trybie linia śmierci, Bati 801 do przemalowania zakupisz w Southern San Andreas Super Autos
  • Odpowiedz
@shymon80: Jeśli jesteś już na ekranie hostowania to zatwierdzasz ustawienia, a następnie przestawiasz dobieranie graczy z "zamknięte" na "otwarte", następnie klikasz na "wyślij zaproszenia automatycznie" - powinno kogoś znaleźć.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Da się w gta online wyłączyć telefony? Przy tych natrętach zaczyna się tęsknić za Romanem ( ͡° ʖ̯ ͡°) #gtav #gtaonline
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chciałem pograć w gta 5 online, tylko nie wiem czy kupić wersje pudełkową czy cyfrową, chyba ze nie ma to znaczenia? Co będzie lepsze?

I od razu zapytam, może ktoś wie gdzie najlepsze promocje będą na gta 5?

#gta #gtav #gtaonline #pc #gry #grypc
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki czy w GTA V na PS4, można odwrócić osie sterowania? Chodzi mi o to, żeby jak ruszam analogiem w górę to ekran szed w dół a kiedy ruszam analogiem w dół ekran szedł do góry?
#gtav
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Dostałem wczoraj maila,. że ktoś zmienił mojego maila na Social Club. Spoko, nie ja pierwszy i zapewne nie ostatni. Napisałem do supportu i otrzymałem ciekawą wiadomość.
Jest ktoś w stanie wyjaśnić jak to możliwe, że ktoś utworzył nowe konto z takim samym adresem mail jak mój? Po tym co ostatnio się działo na jednym ze speedrunów, gdzie w singlu gościu został zaatakowany przez modera i co jakiś czas spawnował przed nim samolot,
C.....e - Dostałem wczoraj maila,. że ktoś zmienił mojego maila na Social Club. Spoko...

źródło: comment_X1yrzBchEayi8nnBZAJb35bDO9iuUwBm.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Cock_Inside: rockstar baardzo cannot into multiplayer, moderzy to jest jakas plaga, robia co chca, byl to jeden z glownych powodow dla ktorych olalem ta gre, uwielbiam ta serie ale R staja sie coraz bardziej pazerni na dolary i olewaja graczy a to nie ladnie bardzo, jak na firme ktorej same preordery zwracaja koszta danej gry.
  • Odpowiedz
Misie grajace w #gtav online mozecie mi odpowiedziec na kilka pytan? :) Zaczalem wlasnie przestepcza kariere z kumplem, no i wkrecilismy sie troche, fajnie sie gra, tylko paru rzeczy nie rozumiem jeszcze ;)

1. Po co wplacam pieniadze do banku? Czy ginac/bedac zlapanym trace kiedys kase?
2. Gram z kumplem w jednej sesji, zalozmy ze kupilem sobie tam nieruchomosc. I teraz zmieniam sesje i ide do innego kumpla na inna, czy tam
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
Jakoś się tak złożyło i pierwszy raz ogrywam #gtav czy model jazdy jest taki z-----y czy później się poprawia xd ?
#xboxone
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@Gh0st strasznie lata to auto jak się skręca ale może dla tego bo ostatnio dużo w forzy się nagrałem i wypaczony jestem xd
  • Odpowiedz