Wszystko
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte via Android
- 2
- 0
Mirki i węgierki podłoży mi się ktoś w linia adwersarza, żebym mógł kupić shootar?
Ja jestem wyścigowiec i nie bawi mnie ta zabawa...
#gtav #gtaonline #pcmasterrace
Ja jestem wyścigowiec i nie bawi mnie ta zabawa...
#gtav #gtaonline #pcmasterrace
- 0
Za ile najtaniej można w ostatnim czasie dostać GTA V, ale wersję do aktywacji na steam nie social club. Na steamie jest teraz promo za 85 zł. Można było w ostatnim czasie dostać taniej? #steam #gtav #blackfriday
- 2
- 2
@shymon80: Shotaro odblokujesz do kupienia grając przynajmniej jedną rundę w trybie linia śmierci, Bati 801 do przemalowania zakupisz w Southern San Andreas Super Autos
- 2
@shymon80: Jeśli jesteś już na ekranie hostowania to zatwierdzasz ustawienia, a następnie przestawiasz dobieranie graczy z "zamknięte" na "otwarte", następnie klikasz na "wyślij zaproszenia automatycznie" - powinno kogoś znaleźć.
- 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
@Pieniak3: Factorio się zgadza :D
Mirki, potrzebuję jakiegoś autoclickera przycisku E do GTA FiveM XD
Zbieranie marychy albo płukanie złota jest strasznie monotonne i nie chcę spędzić godziny klikając tylko E ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Pomoże ktoś? Bo jak na razie żaden autoclicker nie działał mi w gta :c
#gtav #fivem #programy #kiciochpyta #gry #autoclicker
Zbieranie marychy albo płukanie złota jest strasznie monotonne i nie chcę spędzić godziny klikając tylko E ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Pomoże ktoś? Bo jak na razie żaden autoclicker nie działał mi w gta :c
#gtav #fivem #programy #kiciochpyta #gry #autoclicker
- 1
@chinskiebajki: sprawdzam
- 1
@chinskiebajki: jakiś skomplikowany jest i nie wiem nawet gdzie klikać, żeby coś zautomatyzować
Mirki czy w GTA V na PS4, można odwrócić osie sterowania? Chodzi mi o to, żeby jak ruszam analogiem w górę to ekran szed w dół a kiedy ruszam analogiem w dół ekran szedł do góry?
#gtav
#gtav
@majsterzpolski: tak.
- 2
@Radioaktywny_Pasztet: jak można to zrobić?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 3
Dostałem wczoraj maila,. że ktoś zmienił mojego maila na Social Club. Spoko, nie ja pierwszy i zapewne nie ostatni. Napisałem do supportu i otrzymałem ciekawą wiadomość.
Jest ktoś w stanie wyjaśnić jak to możliwe, że ktoś utworzył nowe konto z takim samym adresem mail jak mój? Po tym co ostatnio się działo na jednym ze speedrunów, gdzie w singlu gościu został zaatakowany przez modera i co jakiś czas spawnował przed nim samolot,
Jest ktoś w stanie wyjaśnić jak to możliwe, że ktoś utworzył nowe konto z takim samym adresem mail jak mój? Po tym co ostatnio się działo na jednym ze speedrunów, gdzie w singlu gościu został zaatakowany przez modera i co jakiś czas spawnował przed nim samolot,
źródło: comment_X1yrzBchEayi8nnBZAJb35bDO9iuUwBm.jpg
Pobierz
konto usunięte via iOS
- 2
@Cock_Inside: rockstar baardzo cannot into multiplayer, moderzy to jest jakas plaga, robia co chca, byl to jeden z glownych powodow dla ktorych olalem ta gre, uwielbiam ta serie ale R staja sie coraz bardziej pazerni na dolary i olewaja graczy a to nie ladnie bardzo, jak na firme ktorej same preordery zwracaja koszta danej gry.
- 1
Misie grajace w #gtav online mozecie mi odpowiedziec na kilka pytan? :) Zaczalem wlasnie przestepcza kariere z kumplem, no i wkrecilismy sie troche, fajnie sie gra, tylko paru rzeczy nie rozumiem jeszcze ;)
1. Po co wplacam pieniadze do banku? Czy ginac/bedac zlapanym trace kiedys kase?
2. Gram z kumplem w jednej sesji, zalozmy ze kupilem sobie tam nieruchomosc. I teraz zmieniam sesje i ide do innego kumpla na inna, czy tam
1. Po co wplacam pieniadze do banku? Czy ginac/bedac zlapanym trace kiedys kase?
2. Gram z kumplem w jednej sesji, zalozmy ze kupilem sobie tam nieruchomosc. I teraz zmieniam sesje i ide do innego kumpla na inna, czy tam
- 1
@Qrix: Sumo eleganckie jest, wczoraj startowalismy ze 2x. Dobra zabawa z tym :D
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
- 1
@Detalowiec: JAK OTWORZYĆ MENU INTERAKCJI SZYBKO PLS NIECH KTOS POWIE
konto usunięte via Android
- 830
- 133
@gansevudei: jak wejść do menu interakcji?
- 139
@ZielonaHerbataPodanaNaZimno: klawisz M
11
Pełnometrażowy film fabularny w GTA V [4K]
![Pełnometrażowy film fabularny w GTA V [4K]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/link_mRYNOwdQEkQQnOwcIFEaiIIpKTpmOsOS,w220h142.jpg)
Film fabularny w fantastycznej jakości 4K oparty w całości na silniku gry GTA 5
z- 11
- #
- #
- #
- #
- #
Mirki orietujecie się ile będzie kosztować GTA V na #blackfriday na Steamie i na G2A? (・へ・)
#pytaniedoeksperta #gtav
#pytaniedoeksperta #gtav
- 2
@MikroBelka69: https://store.steampowered.com/app/271590/Grand_Theft_Auto_V/
85 zł ale @GlobalEliteShop ma gift na Steama jeszcze taniej więc uderzaj do nich i zapraszamy do gry :)
85 zł ale @GlobalEliteShop ma gift na Steama jeszcze taniej więc uderzaj do nich i zapraszamy do gry :)
























#gtaonline #gtav
Komentarz usunięty przez autora