Wszystko
Wszystkie
Archiwum
https://www.g2a.com/pl-pl/grand-theft-auto-v-rockstar-key-global-i10000000788017 Legit?? Będzie polska wersja? #g2a #gtav
- 1
mirki, jak to jest z tymi banami na gta v online? xD gram sobie od 2 tygodni i wszystko spoko, w ciągu ostatnich 3/4 dni grałem dosyć sporo i zarobiłem jakieś 1,5 mln $. dzisiaj wychodzę z gry i patrzę, a tu ban na miesiąc. bez opisanego powodu, po prostu. jedyna sytuacja, gdzie w lobby miałem cheatera to, gdy od razu po respie każdy wybuchał (po dwóch takich śmierciach włączyłem tryb pasywny
- 2
- 1
#komputery #pcmasterrace #gtav #grafikakomputerowa #gry #pomoc #pytanie #informatyka
1.Ostatnio gralem w gtav na mniej niz srednich, przez 2 godziny bylo wszystko ok, potem zaczelo sie zacinac po kilku sekundach, zatrzymywanie gry na poczatku pomagalo na kilkanacie sekund, a potem w ogole.
2.Na win7 filmy chodza plynnie, ale w zwolnionym tempie, w przegladarkach i grach.
Na tym samym komputerze mam win10 mniej wiecej po polowie dysku.Na win10 filmy sie nie zacinaja, a grac
1.Ostatnio gralem w gtav na mniej niz srednich, przez 2 godziny bylo wszystko ok, potem zaczelo sie zacinac po kilku sekundach, zatrzymywanie gry na poczatku pomagalo na kilkanacie sekund, a potem w ogole.
2.Na win7 filmy chodza plynnie, ale w zwolnionym tempie, w przegladarkach i grach.
Na tym samym komputerze mam win10 mniej wiecej po polowie dysku.Na win10 filmy sie nie zacinaja, a grac
@ZarejestrowanymByc a co mówi menedżer zadań?
konto usunięte via Android
- 1
Mirki jest jakaś łatka/mod do gta V aby lepiej działał na dwurdzeniowych procesorach?
#gta #gtav #pcmasterrace
#gta #gtav #pcmasterrace
- 11
@Helsantonio_Montes: a jakie masz mobo? bo może quad będzie za 30zł
Bardzo fajnie zrealizowany filmik z GTA:V, dobrze ukazany klimat tamtych lat i niezły podkład, warte obejrzenia ;)
GTA V: 1986
#gtav #gta #gry #rockstargames #newretrowave #filmyzgier #filmikizgier
GTA V: 1986
#gtav #gta #gry #rockstargames #newretrowave #filmyzgier #filmikizgier

- DAMONSTER
- konto usunięte
- konto usunięte
- Kozak_Lkr
- Qraape
- +8 innych
konto usunięte via Android
- 0
- 4
Hej Mirki, może ktoś z was bawi się w #roleplay - Na #gtav startuje pierwszy Polski serwer Hard-RP https://lsvrp.pl/ 24 marca. Z autorskim skryptem na platformie RAGE:MP. Serwer opiera się na pisanym RP, nie można mylić z niesławnymi voice RP! Jeżeli ktoś z was dobrze wspomina serwery RP z SA-MP, to tutaj macie coś podobnego w odmłodzonej odsłonie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Serwer zapowiada się ciekawie, skrypty miałem okazje testować a mnóstwo ludzi czeka na start. Nie ma co dyskutować, SAMP niestety odchodzi do lamusa, a wypierają go nowsze platformy. Także i ja zapraszam, warto spróbować ;)
- 0
@Lepki: Wszystkie na jakimś fivem. RAGE jest relatywnie nową platformą mp pod gtav i jeszcze żaden polski serwer nie miał tu swojej premiery. Rozgrywka toczy się w Paleto Bay, dlatego nie będzie efektu miasta duchów, gdzie spotykasz jednego gracza na dwie godziny rozgrywki na serwerze. Mała mieścinka, w której wszystko się zawiera.
- 1
@MyPhilosophy: @TheJaster: mnie drażnią wszystkie muzyczki w tle, bo na ogół wolę słyszeć czy coś się zbliża
Mirki mam w planach zakup gta v na pc ale nie wiem na jaka platforme sie zdecydowac, czy steam czy od rockstara :/ pudelkowa duzo tansza niz ta steamowa ale czy sa jakies wieksze korzysci posiadania steamowej wersji? Jak z updejtami itp. #steam #gtav #pcmasterrace #pc
- 2
@MbraY: Możesz też poczekać na wydanie Premium Edition: http://www.komputerswiat.pl/gamezilla/newsy/2018/11/gta-v-premium-edition-z-premiera-w-kwietniu-znamy-zawartosc-wydania
- 2
@MbraY: Steam. Na Social Clubie aktualizacje są wadliwe a dodatkowo SC nie potrafi czasem poprawnie sprawdzić spójności plików. Już nie mówiąc, że wersja na Steam jest bezpieczniejsza (konta na Social Clubie masowo kradną).
Zawiera treści 18+
Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.
@Prokurator_Bluewaffles: myślałem że to monitor marki "Okil"
- leesiuu
- konto usunięte
- konto usunięte
- starskaj
- imradke
- +4 innych
- 9
- 13
- 0
@kalasznikowbumbumbum: co
Komentarz usunięty przez autora
@Paletka paaanie, chętnie wytłumaczymy. Wyposaż się w TeamSpeaka i dołącz do naszej ekipy: http://tplc.qrix.eu/teamspeak codziennie o 20 gramy różne tryby (w tym często wyścigi), a w pozostałym czasie gramy na sesji swobodnej. Ja jestem z reguły po 18:00 ale Panie i Panowie zbierają się już o wiele wcześniej
@Paletka Ahh sorry, nie zauważyłem tagu :( my PC
- 3
@jason_bourne: co chwile są price dropy, poczekaj.
- 1
Mirasy mam pytanie odnośnie realizacji bonu prepaid do microsoft store. Mam bon na 100 zł i chciałbym kupić gta V, obecnie mam pod konto podłączony paypal. Szukam jak najtańszej opcji kupna tej gry z możliwością wykorzystania bonu, słyszałem coś o zakupach po ustawieniu regionu, pomożecie? Dodatkowo widzę, że są wersje gta z dodatkami do online, warto brać z jakimś dodatkiem?
#xboxone #gtav #gtaonline
#xboxone #gtav #gtaonline
@sierzart: Jeżeli masz bon na 100 zł to wykorzystać go tylko w rejonie z tą walutą, a więc w polskim regionie. Dla kupna np. w Rosji musisz kupić zdrapkę z rublami.
O #!$%@? ale zginłem, w #gtav w trybie online dodali czołg wzorowany na naszym słynnym PL-01 XD
http://gta.wikia.com/wiki/TM-02_Khanjali
#gtaonline #ciekawostki #polandstronk #militaria
http://gta.wikia.com/wiki/TM-02_Khanjali
#gtaonline #ciekawostki #polandstronk #militaria
- 0
@CegielniaPL: Amerykanie na YT mówią, że to t-14 armata. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W Końcu Polska, to Rosja, prawda?
W Końcu Polska, to Rosja, prawda?
@orkako: E tam, gówno się znają
- 1































Komentarz usunięty przez moderatora