mirki, jak to jest z tymi banami na gta v online? xD gram sobie od 2 tygodni i wszystko spoko, w ciągu ostatnich 3/4 dni grałem dosyć sporo i zarobiłem jakieś 1,5 mln $. dzisiaj wychodzę z gry i patrzę, a tu ban na miesiąc. bez opisanego powodu, po prostu. jedyna sytuacja, gdzie w lobby miałem cheatera to, gdy od razu po respie każdy wybuchał (po dwóch takich śmierciach włączyłem tryb pasywny
gdybym go wtedy zgłosił i wyszedł z sesji to cokolwiek by to zmieniło?


@Pndpkf: sądząc po tym, że od 3 lat tak robię i jeszcze nie wyłapałem bana a Ty grasz od 2 tygodni ledwo i już go masz to tak - sądzę, że to trochę zmienia.
#komputery #pcmasterrace #gtav #grafikakomputerowa #gry #pomoc #pytanie #informatyka
1.Ostatnio gralem w gtav na mniej niz srednich, przez 2 godziny bylo wszystko ok, potem zaczelo sie zacinac po kilku sekundach, zatrzymywanie gry na poczatku pomagalo na kilkanacie sekund, a potem w ogole.
2.Na win7 filmy chodza plynnie, ale w zwolnionym tempie, w przegladarkach i grach.
Na tym samym komputerze mam win10 mniej wiecej po polowie dysku.Na win10 filmy sie nie zacinaja, a grac
Serwer zapowiada się ciekawie, skrypty miałem okazje testować a mnóstwo ludzi czeka na start. Nie ma co dyskutować, SAMP niestety odchodzi do lamusa, a wypierają go nowsze platformy. Także i ja zapraszam, warto spróbować ;)
@Lepki: Wszystkie na jakimś fivem. RAGE jest relatywnie nową platformą mp pod gtav i jeszcze żaden polski serwer nie miał tu swojej premiery. Rozgrywka toczy się w Paleto Bay, dlatego nie będzie efektu miasta duchów, gdzie spotykasz jednego gracza na dwie godziny rozgrywki na serwerze. Mała mieścinka, w której wszystko się zawiera.
@MbraY: Steam. Na Social Clubie aktualizacje są wadliwe a dodatkowo SC nie potrafi czasem poprawnie sprawdzić spójności plików. Już nie mówiąc, że wersja na Steam jest bezpieczniejsza (konta na Social Clubie masowo kradną).
18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Mirasy mam pytanie odnośnie realizacji bonu prepaid do microsoft store. Mam bon na 100 zł i chciałbym kupić gta V, obecnie mam pod konto podłączony paypal. Szukam jak najtańszej opcji kupna tej gry z możliwością wykorzystania bonu, słyszałem coś o zakupach po ustawieniu regionu, pomożecie? Dodatkowo widzę, że są wersje gta z dodatkami do online, warto brać z jakimś dodatkiem?

#xboxone #gtav #gtaonline