o ile za nirvaną to tak zawsze średnio, na koncertach mojej gónokapeli jako basista to zaczynaliśmy koncerty od come as you are (bo łatwo od tego zacząć nawet po flaszce przed), tak powiem szczerze ten kawałek mi się bardzo podoba, oficjalnie wydany już po śmierci pana Kurta, ciekawe ile mają jeszcze takich niewydanych nagrań
#nirvana #grunge #muzyka
n.....n - o ile za nirvaną to tak zawsze średnio, na koncertach mojej gónokapeli jako...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ostatnio mam dużą rozkminę na temat dwóch utworów, Alice In Chains- Nutshell i Joy Division- The Eternal. Oba są smutne, szczególnie biorąc pod uwagę tekst, muzykę i okoliczności powstania. Sam nie jestem w stanie zdecydować, który jest "smutniejszy". Waszym zdaniem, który jest?
#postpunk #muzyka #grunge
Euronymouass - Ostatnio mam dużą rozkminę na temat dwóch utworów, Alice In Chains- Nu...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#rock #grunge #muzyka
#cultowe (188/1000)

Jerry Cantrell - Angel Eyes z płyty Degradation Trip (2002)

Pan Muzyk przez duże "M". Nie dość że mózg i to praktycznie jednoosobowy muzycznej strony Alice in Chains, to jeszcze nagrał tak przejmującą płytę solo.
cultofluna - #rock #grunge #muzyka 
#cultowe (188/1000)

Jerry Cantrell - Angel Ey...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach