Rozmowa męża (M) z psychologiem (P):
P: Czym się Pan w życiu zajmuje?
M: Jestem księgowym w banku.
P: A Pana żona?
M: Ona nie pracuje. Siedzi w domu z dziećmi.
P: Kto przygotowuje śniadania dla całej rodziny?
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@willyfog żadne grazynacore ani rakcontent taka jest prawda wiek bo sam mam tyle do ogarnięcia i do tego jeszcze pracę i to się wydaje że ogarnąć dom i dzieci to luzik.
Zawsze możesz spróbować sam i się przekonać

Problemem jest brak podziału obowiązków gdy druga strona może a nie chce pomóc
  • Odpowiedz
@mannoroth: Nie żeby coś, rozumiem że to jest głupie ale mimo wszystko... baba pewnie ponad 50 lat, internet pewnie w jej opini może jej skasować ,,komputer'' jak coś źle kliknie, cieszy się takim gównem jak ciastko i emotki, nic wielkiego, ale i tak jakiś fiut jej d--------i bo myśli że jest zabawny.
Mimo że sam prychłem, to jednak to jest k---a smutne.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Xtreme2007: facet - musi schludnie wyglądać i dobrze argumentować prośbę o podwyżkę.

Kobieta - musi rozłożyć nogi przed pracodawcą

TYPOWE, ELO
Hasztag p0lka
  • Odpowiedz
@Creative3000: prawdę mówiąc to chciałem się tylko dowiedzieć czy to jest naprawdę rakotwórczo-grażynowy mem, dzięki za opinie, zdrowia zyczę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Rozpoczął się gigantyczny lincz na Filipie Chajzerze xD Wykopowa (i nie tylko) gawiedź lubiąca żarty i prześmiewcze memy nt niepełnosprawnego dziecka Grety Thunberg wypomina Filipowi Chajzerowi że o---------ł jakiś szajs w śniadaniowym programie dla emerytowanych Grażyn i Januszy oglądających rano TVN xD Gawiedź, która sama nie świeci przykładem, swoje za paznokciami posiada będzie linczowała jakiegoś celebrytę z TV którego nawet na oczy nie widziała XD
Skąd ten lincz? Otóż typowa mentalność narodowa,
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NaczelnyWoody: Chajzera j---ć prądem, nadęty pajac z ego wystrzelonym w kosmos. A nabijanie się z ataku paniki serio jest słabe.

To że wykopki to hipokryci to wszyscy wiemy, ale akurat nie posądzam osób wrzucających jakieś gównomemy z gretą o wrażliwość w kwestii chorób psychicznych.
  • Odpowiedz
@NaczelnyWoody: Dzbanie, największym hipokrytą w tym wszystkim jest sam Chajzer. Sam ścigał ludzi za m.in. mema z Szydło, a teraz smieszkuje sobie z ataków paniki w trakcie programu w telewizji gdzie ogląda go kilkaset tysięcy ludzi. No, beka w c--j! Stygmatyzujmy osoby dotknięte tym cholerstwem, przecież to jest taka BEKA XD C--j z obiektywnym podejściem do tematu, pokazaniem tragedii ludzi, którzy boją się wychodzić z domu, ktorzy biorą leki od
  • Odpowiedz