Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fantomasas: Fredo jest hipokrytą, który cechuje się niezwykłą wybiórczością w swoich wypowiedziach. Do tego jest chamski, bo ja jeszcze nie widziałem dyskusji, w której nie zacząłby w końcu wyzywać swojego rozmówcę.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rozumiem, że ten dziki kapitalizm to dzieło jakże dziko-kapitalistycznej partii o wdzięcznej nazwie "Kambodżańska Partia Ludowa". ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Fundacje charytatywne. Mówi ci to coś?


@NiepotrafieAngielskiego: fundacje charytatywne nie zaspokajają potrzeb społecznych, nie są w stanie zastąpić państwa, co pokazuje przykład USA i Gruzji

tutaj masz dowód na to jak państwo może zmniejszyć ilość ludzi bez ubezpieczenia zdrowotnego -
  • Odpowiedz
#rpg7poleca #ekonomia #100razywolnyrynek #wolnyrynek #rpg7lewak

Wolny rynek to największe zło jakie mogło przytrafić się ludzkości. Jego istnienia nie usprawiedliwia absolutnie nic. Owszem – usłyszą Państwo zapewne pseudo-naukowe frazesy, porównujące reguły fizyki do reguł ekonomii, mające wskazywać na, jakoby, nieuchronność i stałość procesów ekonomicznych.

Jednak są to puste słowa. Poniżej pragnę ostatecznie i niezbicie udowodnić Państwu dlaczego tzw. wolny rynek nie ma racji bytu. I
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Aleksander_Newski: prawie jak:

Gniazdem ideologii demokratycznej ze wszystkimi jej tradycjami i iluzjami było drobnomieszczaństwo. W ciągu drugiej połowy XIX stulecia zdążyło ono wewnętrznie się wyrodzić, ale całkiem nie zeszło ze sceny. Podczas gdy rozwój kapitalistycznej techniki bezpowrotnie podkopał jego rolę ekonomiczną, powszechne prawo wyborcze i powszechny obowiązek obrony nadały mu, dzięki jego liczebności, pozór znaczenia politycznego. Wielki kapitał, chociaż nie starł go z powierzchni ziemi, podporządkował je sobie za pomocą
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@shido: Niestety, z niektórymi się nie da. Musisz zrozumieć, że na wykopie działa wiele indywiduów, które nie są zupełnie takimi samymi ludźmi, jakich mijasz codziennie na ulicy. Niejedne dziwne rzeczy siedzą w ich umysłach i wyładowują wszystkie te myśli tutaj, przy akompaniamencie sobie podobnych.
  • Odpowiedz
#newskicontent #neuropa #fredocontent

Beka z newskiego. Napisałem mu coś merytorycznie i cisza. Newski milczy. Nie ma co powiedzieć. Po raz kolejny się zdarza taka sytuacja z newskim, który jak przychodzi co do czego, to po prostu milczy, a następne wpisy usuwa. Co za typ. I to jest gość, który pomstuje na neuropę (nie żebym był jej fanem), że nie umie dyskutować. Wiadomo, lepiej pośmieszkować z lewactwa
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dreaper: dokładnie. Już mnie zczarnolistował. Co za typ hahah. I ten komentarz:

litości. Odpisze na twoje śmieszne argumenty jak bede miał czas.


Newski taki zabiegany, musi wrzucać cały czas śmieszne obrazki i nie ma czasu na argumenty.
  • Odpowiedz