Wpis z mikrobloga

Ciąg dalszy ultimate beki z newskiego. Napisałem newskiemu merytorycznie w jego wpisie (ten komentarz już oczywiście usunął). Newski nie odpisuje, mimo tego, że wrzuca śmieszne obrazki na temat lewicy w tym czasie. Zaczynam go poganiać, po czym usuwa wpisy i dodaje mnie na czarną listę. Po tym jak napisałem o tym na mikro, napisał, że nie ma czasu. Teraz napisał to:

http://www.wykop.pl/wpis/8846620/#comment-23419106

To jest ostateczne samozaoranie newskiego. Właśnie tego panicznie boi się newski - wychodzi na jaw, że jest zwykłym trollem, który, jak ma naprawdę dyskutować, to milczy i usuwa wpisy, a na koniec dodaje na czarną listę. Ogłaszam oficjalnie: to jest koniec newskiego.

#newskicontent #4konserwy #bekazprawakow #neuropa #fredocontent
  • 24
@fredo:

@Aleksander_Newski: czy Hitler do tego, żeby znacjonalizować przemysł i uspołeczniać gospodarkę musiał mordować żydów? Nie. Władzę zresztą zdobył w sposób demokratyczny i ten rzekomy socjalizm budował na lata przed zanim zaczął zagładę żydów. Czy jakakolwiek gospodarka wojenna, zakładająca centralne planowanie, wymaga mordowania kogokolwiek? Nie. Czy Hitler mógł mordować żydów w warunkach całkowicie zliberalizowanej gospodarki? Tak. Analogia między walką klas, a walką ras jest pozorna. Hitler odwoływał się do bardzo