Od kilku dni po kliknięciu w krzyżyk zamykający zakładkę na niektórych stronach zakładka zamyka się z lekkim opóźnieniem. Bardzo krótkim (pewnie z sekundę). Takim, że zdążę jeszcze przeczytać hasełko w stylu "o! już nas opuszczasz? Wróć jeszcze."
Już dwa razy się zdarzyło.
To błąd w samym firefoxie? Czy sobie nowe funkcjonalności do stron porobili żeby w------ć jeszcze bardziej niż reklamami?





















Nie potrzebuję się logować na youtube na kompie.
#youtube #firefox #komputery
A i zaktualizowałem do wersji 81 firefoxa.