#finalfantasyxiv #finalfantasy #ps4

Ktoś tu ogrywa FFXIV na PS4? Jeśli chcę kupić wersję pudłekową to sam Shadowbringers wystaczy, czy muszę jeszcze kupić podstawkę? Czy dostaje się też dodatkowe 30 dni abonamentu, tak jak w wersji cyfrowej?

Wczoraj ściągnałem triala, założyłem konto i... wciągneło mnie na ponad 10 godzin ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zastanawiam się tylko czy kupić wersję pudełkową, czy lepiej cyfrówkę.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bastek66: Jestem ciekaw na ile to leniwa korzystanie z tej samej sceny, a na ile to świadome nawiązanie (co jest bardziej prawdopodobne). I co to oznacza dla serii? Yozora wspomina, że to nie jest jego prawdziwa postać, więc czyżby prawdziwą postacią był Noctis?
  • Odpowiedz
Square Enix przesuwa datę premiery #finalfantasy VII na 10 kwietnia, 6 dni przed cp77. xD (Przesuwają też Marvel's Avengers na 4 września, ale kto by się tam tym paździerzem interesował.) Mam nadzieję że nie odbije się to źle na sprzedaży samego cyberpunku. Ogólnie współczuje ludziom którzy mają chcicę na ogrywanie gier na premierę, mnie ten problem nie dotyczy bo nie mam ps4, choć w samego finala chętnie bym zagrał. W-----a
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Intellectually_superior: z grami wydawanymi w częściach jest ten problem, że możesz się nie doczekać końca. Gdyby ludzie byli mądrzy to by pokazali squeare enix soczystego faka za taką patologię wydawniczą. Samo FF mnie nie obchodzi bo nie lubię japońszczyzny ale sam fakt wkurza.
Co do Avengers to obstawiam ostre odcinanie kuponów na modnej marce, klasyka branży.
  • Odpowiedz
@NPC2137: Znam angielski, ale chce grac po polsku bo jestem z Polski i czerpie większą przyjemność grając po swojemu. W każdym rozwiniętym kraju Europy gry są tłumaczone, ale w Polsce nie trzeba bo się znajdą takie kiepy jak ty "bo jak można nie znać angielskiego xDDDDDDDD"

@janushek: No jak nie tłumaczą tej serii to nie dziwne, że nikt nie kupuje

@ZmutowanaFrytkownica: ooo to to
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Staraagrafka: tak, potem wyjdzie ff7 part 2 za kolejne 300zl gdzie będzie ciąg dalszy, a po nim ff part 3 za kolejne 300zl gdzie ubijesz sephirotha czyli gdzieś tak pewnie w okolicach 2030r.
Przestałem czekać na ff7 ale intrem sie jaram @janushek: wiadomo coś kiedy może być demko?
  • Odpowiedz