@LeonL: @VoodooChild: @Etykieta:
Zawsze mogło być gorzej - Bethesda mogła zabrać się w swoich Falloutach za "wątek kalifornijski" i s-----------y wtedy całe uniwersum na amen.
O tyle dobrze się stało, że przenieśli fabułę na wschodnie wybrzeże i wątek oryginalnych Falloutów pozostał praktycznie nietknięty, dzięki czemu zajęli się nim kompetentni ludzie z Obsidiana.
  • Odpowiedz
Bethesda vs Obsidian, czyli dlaczego hejtuję #fallout4.

Fallout 3 - ok. 37 aktorów głosowych
Fallout New Vegas - ok. 95 aktorów głosowych

F3 - 31 questów, nie licząc małych zadań nieoznaczanych w
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rentonB: jak to łatwiej? F3 miał łatwiej - to jest ten sam schemat co wszystkie inne gry Bethesdy, silnik który sami zrobili i sami dobrze znają. FNV korzystał z obcego silnika a Obsidian miał mało czasu na jego opanowanie. Musieli stworzyć grę takiego typu, jakiego nigdy nie robili, kiedy Beth po prostu zrobiła mod do swoich Elder Scrolls. Jedyne, w czym Obsydianowi mieli łatwiej, to lepsza znajomość świata, który sami
  • Odpowiedz
@ja-jasiek: Jak dla mnie Bethesda leci w kulki nie chcę robić nowego silnika, a ludzie ich chwalą że się do tego przyznają (?). Wiadomo że z każdego silnika można wycisnąć dobrą grafikę, ale sam silnik jednak ma wiele ograniczeń i według mnie jednak powinny iść naprzód a nie stać w miejscu, ale wiadomo dopóki będą z tego kasę ciągnąć to tak długo nie zrobią nowego silnika.
  • Odpowiedz
@Zbychuzmielna: eeee... to jest nowa wersja silnika. Widać to po grafice i po możliwościach jakie będą w grze.
Ba, pójdźmy dalej - widać to też po tym jak wygląda tworzenie postaci.
@Raziel600: listopad, padło mi na mózg kiedy pisałem

  • Odpowiedz
@saint: Rok 1998, zima, idą święta. Rozdzielczość 640x480 na 15" monitorze LG, Celeron 300A, 32MB RAMu i ATI Rage Pro Turbo z 4MB RAM. @czarny_i_zly ze słownikiem języka angielskiego obok kulkowej myszki firmy IBM przepadł w brutalnym świecie postapokalipsy. Zaraz potem część druga, ograna ze wszystkich stron, chodzenie po pustyni z nadzieją na losowe spotkania. Mów mi jeszcze o sentymencie ;>
  • Odpowiedz