@Howkin: Ja za dzieciaka w Fallouta nie grałem i próbowałem się przemóc ostatnio. Dwa razy podchodziłem do 1 części, ale jednak toporność raziła w oczy i nie pograłem wiele. Pewnie dla osób które za młodu nasiąkły tą magią dalej gra jest przyjemna, dla nowych graczy niekoniecznie.
  • Odpowiedz
@Leinnan: zamiast grać od nowa odpal fallout 1.5 ressurection. A jak koniecznie f2, to wystarczy tylko restoration project mod. f 1.5 nie potrzebuje nic poza oryginalną grą zainstalowaną na full.
  • Odpowiedz
Mam problem z #fallout2 mianowicie w lokacji Rat Caves z tego co wiem powinien być pistolet 10mm przy zdechłym trapperze nad tym Keeng Ra'atem tyle że go tam w ogóle nie ma, tylko plama krwi. #fallout
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sagez: o, grałem tylko z Restoration paczem, a widzę że tu masz dodatkowe, obadam z pewnością.
W tym tygodniu zainstalowałem New Vegas Ultimate Edition, które kupiłem na wyprzedaży na Steam z 4 lata temu i nie miałem czasu zasiąść.
Po kilkunastu godzinach stwierdzam, że NV (zainstalowałem trochę najbardziej polecanych modów) wymiata.
Piękna sprawa po F3, do którego podszedłem trzy razy i olałem.
  • Odpowiedz
Dziś jest wielki dzień - Leonard Boyarsky oficjalnie dołączył do zespołu Obsidian i będzie pracował razem z Timem Cainem. Jeśli ktoś się interesuje erpegami powinien skakać z radości jak ja. Mam nadzieję, że to oznacza nową grę spod szyldu Vampire The Masquarade albo nowy świeży projekt na miarę Arcanum (niestety twócy Arcanum nie mają do nich praw poza pewnymi elementami jak np. kod źródłowy, nie mogą wykorzystać historii którą sami stworzyli).
Bethesda_sucks - Dziś jest wielki dzień - Leonard Boyarsky oficjalnie dołączył do zes...

źródło: comment_l63Sb9SUr13C3LrZcDULWOSbVVQQYs25.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sejsmita: Znaczy to plotka jest, ale na pewno się do tego przyczynił. Chris Avellone to ojciec Planescape Torment i Alpha Protocol i miał bardzo duży udział przy Falloucie 2. Josh Sawyer nie ma na swoim koncie żadnego szczególnie udanego produktu (niby New Vegas, ale w nim miał swój udział też Avellone). Takie Pillars of Eternity wygląda jak wygląda właśnie dzięki Sawyerowi.
  • Odpowiedz
Heh, no tego to się nie spodziewałem ;) Nie chcieli ze mną handlować, trudno. Teraz niech handlują z moim laserem.
A i jeszcze jedno:
Nie będę się powtarzać już nie żyjesz.
Nie będę się powtarzać już nie żyjesz.
Nie będę się powtarzać już nie żyjesz.

mcibq - Heh, no tego to się nie spodziewałem ;) Nie chcieli ze mną handlować, trudno....

źródło: comment_VRZRd9ZTKkazlQa7cYq8sSHVHKNZmLUC.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@henakel: Dla fanów starych fallouotów, Nowe Vegas jest zdecydowanie najlepszą z opcji, zresztą maczali w nim paluchy autorzy oryginałów, także sam rozumiesz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Hej mam problem. Moja postać na mapie podróżowania strasznie szybko popierdziela. Rzadko kiedy mogę natrafić na jakiś wrogów. Gdy zainstaluje moda restoration project problem znika, ale ja nie chcę grac z tą modyfikacją.
#fallout2
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gdzie można bezpiecznie zostawił auto? Zostawiłem w New Reno, potem by wykonać quest przeniesiono mnie do Stables, i jak wróciłem do punktu początkowego samochodu nie było.

#fallout #fallout2
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Python: Ostattion podczas jakiegoś questu z osady na północy dowiedziałem się że "tuż za rogiem są jakieś chordy raidersów i tylko patrzeć jak dojdzie do nieszczęścia" ...no ja nie pomogę? Oczywiście, dawaj Zosia mów kogo posiekać.... patrze na mapę a owe "chordy raidersów za rogiem" to lokalizacja po przeciwnej stronie mapy.
Na pewno im zagraża ! Za to zlewka totalna że jakieś 50 m obok żyją 2 DeathClawy, banda gouli,
  • Odpowiedz
@atteint: To samo w F4. Diamon City jest...bo być musi. Potrzebne jest duże, świecące. miasto (zazdrość po New Vegas) ale jest sztuczne. Jedyne z czego moglo by sie utrzymywać to handel ale nie widać zadnych karawan itp. W zasadzie nie wiadomo skąd traderzy mieli by brać swoje towary. Każdy żyje jakby jutra miało nie być rozbijając się o grzeczne i czyste puby.

Bunker Hills - bardzo mała osada w środku
  • Odpowiedz
Gram w Fallouta 2 od godziny i juz mam 3 lvl, zadnego zrobionego questa, 15 tysiecy, karabin Gausa i najlepszy power Armor, wszystko bez zadnych cheatów, zainwestowałem od poczatku w skradanie i kradzież.

#fallout2
#fallout
#gry
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DoubleFace: @Asterling: Tylko otwarta akcja ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zaczynając od tych co stoją na ulicy z SMG, potem jak zaczną wychodzić to przez okno z hunting rifle i chowanie się za ścianą, jak podejdą to seria z SMG i tak do samego końca, potem wchodzę i rozwalam Metzgera + paru niedobitków.
  • Odpowiedz
Tak patrząc na dokonania Interplay a potem Bethesdy w dziedzinie postapokaliptycznej klasyki jakim jest Fallout, coraz częściej padają; gdzie popełniono błąd podczas układania tzw. lore?

Jest wiele dziur w całej linii fabularnej które nie dają spokoju fanom tejże serii [20 lvl here, 13 lat gram nałogowo w Fallouta].

Więc tworzę tag #falloutmysteries, w którym można zadawać pytania na które dyskusyjnie spróbujemy odpowiedzieć; wypełniając luki fabularne zamiast [hurr durr] kapitalistycznych oszołomów! [nie
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 2
@MerytorycznieNiepoprawny:

1. Siostra Sulika wedle opowieści naszego kompana z "kością dziadunia" została porwana przez łowców niewolników. Wspomniano że po zakończeniu przygody, Sulik samotnie bogaty w wiedzę i doświadczenie wyruszył szukać swojej siostry na południowy-zachód od Klamath. Prawdopodobnie słuch po nim ginie.

2-3. Szpon Śmierci [Deathclaw] to owszem, eksperyment... ale mało kto wie że to eksperyment przedwojenny jak Wanamingo [Wanna-amigo]. Szpony Śmierci w porównaniu do Wanamingo [które oficjalnie oparte były na polimorfach z
  • Odpowiedz
Mam pytanie: Kwestia Percepcji.

Na starcie ustawiłem sobie na 8.
Na samym początku jak pogada się z kimś w wiosce na Hudzie pisze
You gained 1 Perception a dalej mam 8.
Potem jak uwalniam za Smaileya Sulika to samo.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@darkelf: Gram drugi raz. Pierwszy, faktycznie grałem całkiem niedawno.

Jak lubisz oldschoolowe gierki zwłaszcza RPG czy cRPG to mogę ci polecić kilka tytułów ( jak chcesz poczuć ten dreszczyk grania w coś naprawdę super pierwszy raz). W prawdzie nie ma w nich tak dorosłej tematyki czy stylistyki ale mechanika rozgrywki + ciekawość historii jest może nawet ciut przed Falloutem.

Mam tu na myśli głównie: Final Fantasy Tactic, Chrono Trigger, Final
  • Odpowiedz