Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 2
@Leinnan: zamiast grać od nowa odpal fallout 1.5 ressurection. A jak koniecznie f2, to wystarczy tylko restoration project mod. f 1.5 nie potrzebuje nic poza oryginalną grą zainstalowaną na full.
- 0
@Leinnan: Mnie się bardzo podoba połączenie Restoration Project oraz Economy and Combat Rebalance mod, które są ze sobą kompatybilne.
- 1
- 3
Fallout 1.5: Resurrection już jest! YEEEEEEEEEAAAAAAAAAAHHHHHHHHHH!
http://www.wykop.pl/link/3272143/fallout-1-5-resurrection-juz-jest-nowa-kampania-do-falllouta-2/
#fallout #fallout2 #gry #mirkoreklama
http://www.wykop.pl/link/3272143/fallout-1-5-resurrection-juz-jest-nowa-kampania-do-falllouta-2/
#fallout #fallout2 #gry #mirkoreklama
10
Fallout 1.5: Resurrection - wielki mod zadebiutuje 15 lipca.

Fani dwóch pierwszych odsłon cyklu Fallout powinni zaznaczyć w kalendarzach termin 15 lipca. Tego dnia ukaże się bowiem anglojęzyczna wersja potężnego moda Fallout 1.5: Resurrection do gry Fallout 2, który zaoferuje kampanię na 25 godzin.
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 19
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Sagez: o, grałem tylko z Restoration paczem, a widzę że tu masz dodatkowe, obadam z pewnością.
W tym tygodniu zainstalowałem New Vegas Ultimate Edition, które kupiłem na wyprzedaży na Steam z 4 lata temu i nie miałem czasu zasiąść.
Po kilkunastu godzinach stwierdzam, że NV (zainstalowałem trochę najbardziej polecanych modów) wymiata.
Piękna sprawa po F3, do którego podszedłem trzy razy i olałem.
W tym tygodniu zainstalowałem New Vegas Ultimate Edition, które kupiłem na wyprzedaży na Steam z 4 lata temu i nie miałem czasu zasiąść.
Po kilkunastu godzinach stwierdzam, że NV (zainstalowałem trochę najbardziej polecanych modów) wymiata.
Piękna sprawa po F3, do którego podszedłem trzy razy i olałem.
- 1
@Sagez: rob odcinki do 20 min, lepiej sie oglada, a lapki juz zostawione
Dziś jest wielki dzień - Leonard Boyarsky oficjalnie dołączył do zespołu Obsidian i będzie pracował razem z Timem Cainem. Jeśli ktoś się interesuje erpegami powinien skakać z radości jak ja. Mam nadzieję, że to oznacza nową grę spod szyldu Vampire The Masquarade albo nowy świeży projekt na miarę Arcanum (niestety twócy Arcanum nie mają do nich praw poza pewnymi elementami jak np. kod źródłowy, nie mogą wykorzystać historii którą sami stworzyli).
źródło: comment_l63Sb9SUr13C3LrZcDULWOSbVVQQYs25.jpg
Pobierz@Bethesda_sucks: GOG to nie odpowiednik steama. Nie musisz mieć żadnego klienta a gry są drm-free.
- 1
@sejsmita: Znaczy to plotka jest, ale na pewno się do tego przyczynił. Chris Avellone to ojciec Planescape Torment i Alpha Protocol i miał bardzo duży udział przy Falloucie 2. Josh Sawyer nie ma na swoim koncie żadnego szczególnie udanego produktu (niby New Vegas, ale w nim miał swój udział też Avellone). Takie Pillars of Eternity wygląda jak wygląda właśnie dzięki Sawyerowi.
- 16
Heh, no tego to się nie spodziewałem ;) Nie chcieli ze mną handlować, trudno. Teraz niech handlują z moim laserem.
A i jeszcze jedno:
Nie będę się powtarzać już nie żyjesz.
Nie będę się powtarzać już nie żyjesz.
Nie będę się powtarzać już nie żyjesz.
A i jeszcze jedno:
Nie będę się powtarzać już nie żyjesz.
Nie będę się powtarzać już nie żyjesz.
Nie będę się powtarzać już nie żyjesz.
źródło: comment_VRZRd9ZTKkazlQa7cYq8sSHVHKNZmLUC.jpg
PobierzCaravaneer 2
gra we flashu, która garściami czerpie z Fallout 2
ach, ten klimat pustkowi
#fallout2 #postapokalipsa #fallout
gra we flashu, która garściami czerpie z Fallout 2
ach, ten klimat pustkowi
#fallout2 #postapokalipsa #fallout
@funkybuddha: :( flash
- 0
@funkybuddha: sprawdzę w domu
- 2
Hej mam problem. Moja postać na mapie podróżowania strasznie szybko popierdziela. Rzadko kiedy mogę natrafić na jakiś wrogów. Gdy zainstaluje moda restoration project problem znika, ale ja nie chcę grac z tą modyfikacją.
#fallout2
#fallout2
- 1
Gdzie można bezpiecznie zostawić auto?
@DoubleFace: wszędzie oprócz Nowego Reno (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) i pustkowi
@DoubleFace: Chyba trzeba było pójść za śladami opon.
- 181
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 48
@Python: Ostattion podczas jakiegoś questu z osady na północy dowiedziałem się że "tuż za rogiem są jakieś chordy raidersów i tylko patrzeć jak dojdzie do nieszczęścia" ...no ja nie pomogę? Oczywiście, dawaj Zosia mów kogo posiekać.... patrze na mapę a owe "chordy raidersów za rogiem" to lokalizacja po przeciwnej stronie mapy.
Na pewno im zagraża ! Za to zlewka totalna że jakieś 50 m obok żyją 2 DeathClawy, banda gouli,
Na pewno im zagraża ! Za to zlewka totalna że jakieś 50 m obok żyją 2 DeathClawy, banda gouli,
- 24
@atteint: To samo w F4. Diamon City jest...bo być musi. Potrzebne jest duże, świecące. miasto (zazdrość po New Vegas) ale jest sztuczne. Jedyne z czego moglo by sie utrzymywać to handel ale nie widać zadnych karawan itp. W zasadzie nie wiadomo skąd traderzy mieli by brać swoje towary. Każdy żyje jakby jutra miało nie być rozbijając się o grzeczne i czyste puby.
Bunker Hills - bardzo mała osada w środku
Bunker Hills - bardzo mała osada w środku
@Jazielony: No z metagamingiem zawsze jest za łatwo...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@Asterling: Zamknąłem o sobie sami otwierali, więc tough luck.
@DoubleFace: @Asterling: Tylko otwarta akcja ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zaczynając od tych co stoją na ulicy z SMG, potem jak zaczną wychodzić to przez okno z hunting rifle i chowanie się za ścianą, jak podejdą to seria z SMG i tak do samego końca, potem wchodzę i rozwalam Metzgera + paru niedobitków.
Tak patrząc na dokonania Interplay a potem Bethesdy w dziedzinie postapokaliptycznej klasyki jakim jest Fallout, coraz częściej padają; gdzie popełniono błąd podczas układania tzw. lore?
Jest wiele dziur w całej linii fabularnej które nie dają spokoju fanom tejże serii [20 lvl here, 13 lat gram nałogowo w Fallouta].
Więc tworzę tag #falloutmysteries, w którym można zadawać pytania na które dyskusyjnie spróbujemy odpowiedzieć; wypełniając luki fabularne zamiast [hurr durr] kapitalistycznych oszołomów! [nie
Jest wiele dziur w całej linii fabularnej które nie dają spokoju fanom tejże serii [20 lvl here, 13 lat gram nałogowo w Fallouta].
Więc tworzę tag #falloutmysteries, w którym można zadawać pytania na które dyskusyjnie spróbujemy odpowiedzieć; wypełniając luki fabularne zamiast [hurr durr] kapitalistycznych oszołomów! [nie
@DrakePL: kazdy przed jakakolwiek proba dyskusji powinien przeczytac http://trzynasty-schron.net/ie_falloutbible.htm ( ͡º ͜ʖ͡º)
- 2
@MerytorycznieNiepoprawny:
1. Siostra Sulika wedle opowieści naszego kompana z "kością dziadunia" została porwana przez łowców niewolników. Wspomniano że po zakończeniu przygody, Sulik samotnie bogaty w wiedzę i doświadczenie wyruszył szukać swojej siostry na południowy-zachód od Klamath. Prawdopodobnie słuch po nim ginie.
2-3. Szpon Śmierci [Deathclaw] to owszem, eksperyment... ale mało kto wie że to eksperyment przedwojenny jak Wanamingo [Wanna-amigo]. Szpony Śmierci w porównaniu do Wanamingo [które oficjalnie oparte były na polimorfach z
1. Siostra Sulika wedle opowieści naszego kompana z "kością dziadunia" została porwana przez łowców niewolników. Wspomniano że po zakończeniu przygody, Sulik samotnie bogaty w wiedzę i doświadczenie wyruszył szukać swojej siostry na południowy-zachód od Klamath. Prawdopodobnie słuch po nim ginie.
2-3. Szpon Śmierci [Deathclaw] to owszem, eksperyment... ale mało kto wie że to eksperyment przedwojenny jak Wanamingo [Wanna-amigo]. Szpony Śmierci w porównaniu do Wanamingo [które oficjalnie oparte były na polimorfach z
- 1
Orientujecie się co zrobić żeby naprawić błąd wmAreaInit::Error loading Cities, niby tu jest napisane: http://falloutmods.wikia.com/wiki/F2RP_Technical_Info#WINE ale nie wiem jak to mam zrobić... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#fallout #fallout2 #kiciochpyta
#fallout #fallout2 #kiciochpyta
- 1
Mam pytanie: Kwestia Percepcji.
Na starcie ustawiłem sobie na 8.
Na samym początku jak pogada się z kimś w wiosce na Hudzie pisze
You gained 1 Perception a dalej mam 8.
Potem jak uwalniam za Smaileya Sulika to samo.
Na starcie ustawiłem sobie na 8.
Na samym początku jak pogada się z kimś w wiosce na Hudzie pisze
You gained 1 Perception a dalej mam 8.
Potem jak uwalniam za Smaileya Sulika to samo.
konto usunięte via iOS
- 0
@bajbuss: @Haszaks: @Redesekrator: @darkelf:
Faktycznie Szaman coś tam gadał o proszku.
Dzięki chłopaki.
Już miałem szukać patcha i zaczynać od nowa ;).
@FX_Zus: i tak Ci zazdrościmy, bo grasz pierwszy raz w fallouta, ja w niego grałem z 15 lat temu
- 0
@darkelf: Gram drugi raz. Pierwszy, faktycznie grałem całkiem niedawno.
Jak lubisz oldschoolowe gierki zwłaszcza RPG czy cRPG to mogę ci polecić kilka tytułów ( jak chcesz poczuć ten dreszczyk grania w coś naprawdę super pierwszy raz). W prawdzie nie ma w nich tak dorosłej tematyki czy stylistyki ale mechanika rozgrywki + ciekawość historii jest może nawet ciut przed Falloutem.
Mam tu na myśli głównie: Final Fantasy Tactic, Chrono Trigger, Final
Jak lubisz oldschoolowe gierki zwłaszcza RPG czy cRPG to mogę ci polecić kilka tytułów ( jak chcesz poczuć ten dreszczyk grania w coś naprawdę super pierwszy raz). W prawdzie nie ma w nich tak dorosłej tematyki czy stylistyki ale mechanika rozgrywki + ciekawość historii jest może nawet ciut przed Falloutem.
Mam tu na myśli głównie: Final Fantasy Tactic, Chrono Trigger, Final























#fallout #gry #fallout2