Wpis z mikrobloga

@henakel: Polecam, ja wciąż odkrywam wiele ciekawych rzeczy w F2 po tylu latach. Np. odkryłem jaskinię, w której byli Rabusie ... w pancerzach bojowych uzbrojeni po zęby w karabiny turboplazmowe i pulsacyjne( ͡° ʖ̯ ͡°) (niezły sprzęt jak na "rabusiów") Niestety Sulika(był w pancerzu takim jak ja) zarąbali w jakieś pół minutki.
  • Odpowiedz
@mcibq: czysta wersja czy jakaś modowana? Sam mam od dawna ochotę na ponowne przejście F2 i w sumie nie wiem czy lepsza jest oryginalna czy dopakowana modami (głównie Restoration Project).
  • Odpowiedz
@mcibq: Nie wiem nawet ile razy zarwałem nockę przy f1 i f2 ale po jakimś czasie zawsze wracam. O dziwo nie grałem w f3 i późniejsze, warto w ogóle?
  • Odpowiedz
@henakel: nie pytasz mnie ale i tak Ci odpowiem bo na Falloutach spędziłem sporo czasu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeśli podobały Ci się F1+F2 i szukasz tego samego w F3 to się srodze zawiedziesz, F3:NV już jest sporo lepszy, ale to i tak co innego, najlepiej podeść do tego jak do innych gier a nie jak do kontynuacji 'kanonu'. Dobrze się bawiłem nawet w F3 z
  • Odpowiedz
@xetrov: to jest czysta, jeżeli nie grałeś w restoration to zdecydowanie chociaż raz musisz zagrać, żeby sobie wyrobić zdanie + zobaczyć nowe ciekawe questy ;) Tylko nie jestem pewien czy wtedy się nie rozjedzie tłumaczenie(u mnie chyba tak było, wtedy trzeba na angielskiej wersji zagrać, żeby to nie psuło ogólnego odczucia)
@henakel: Jeden rabin powie tak, drugi nie. F3 bezpośrednio po premierze i może trochę później nawet w
  • Odpowiedz
@mcibq: dla mnie F1 i F2 i tak istnieją tylko po angielsku bo tak je poznawalem i na nich uczyłem się języka i jak zobaczyłem F2 po polsku to aż mnie odrzuciło. Odwrotnie z kolei mam z BG, Fronczewski jest obowiązkowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@xetrov: PS. Może nie zauważyłeś, ale screen jest w 640x480. Teraz się pewnie zastanawiasz jak mogłem w ogóle grać na takiej rozdzielczości skoro są mody na to? Odpowiedź: "dedykowany" stary komp + CRTek :D
takie małe #chwalesie, kiedyś próbowałem na LCD grać z modami i bez i ... nie dałem rady
  • Odpowiedz
@henakel: Dla fanów starych fallouotów, Nowe Vegas jest zdecydowanie najlepszą z opcji, zresztą maczali w nim paluchy autorzy oryginałów, także sam rozumiesz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mcibq: zauważyłem, ale bitch please...

Mam dedykowanego laptopa z niską rozdziałką (1366x768) na którym mam tylko Windowsa i stare gry ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz