Mam nieoficjalne info odnośnie facebooka, podobno jakiś stażysta miał zrobić prosty update na bazie, ale podobno przypadkowo z-----ł dropa na produkcji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#facebook #programowanie #internet #pdk
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pięknie widać, jak wyglądają teraz alternatywy do FB xD

WhatsApp xD
Instagram xD

Wielu ludzi uważało to za alternatywy właśnie.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@FotDK: Racja xd pierwsze co słyszałem, to że fejs padł, ale czemu what's nie trybi? xD mógłby wykop paść na tydzień albo pięć, to by może człowiek otworzył jakiś biznes czy coś z nudów.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@FrasierCrane: meh, routery BGP zaliczyły faila podczas aktualizacji, do tego stopnia że wycięło zdalny dostęp, a technicy w datacenter nie ogarniają ( ͡° ͜ʖ ͡°) na reddicie był typ co podzielił się informacjami, ale już usunięte konto i wypowiedzi ( ͡° ʖ̯ ͡°) z pół godziny temu były https://www.reddit.com/r/sysadmin/comments/q181fv/looks_like_facebook_is_down/hfd4dyv?utm_medium=android_app&utm_source=share&context=3
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
Na szczęście serwery wykopu nigdy nie przestaną działać, bo nie da się zepsuć czegoś co od początku nie działa xD #facebook #wykop #awaria
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ile moglibyście zapłacić miesięcznie za dostęp do facebooka + messengera w formie abonamentu max?

W 2021 możliwe, że mogą wejść drobne opłaty, więc warto zrobić stały przelew.

Dodatkowo w cenie abonamentu ma zostać utrzymana możliwość logowania z facebooka do różnych serwisów. Co ciekawe to opcja, która sprawiła, że facebook stał się tak popularny. Takiej opcji nie miała m.in nasza-klasa, o2, wp czy wrzuta.

źródło
jmuhha - Ile moglibyście zapłacić miesięcznie za dostęp do facebooka + messengera w f...

źródło: comment_1633369470iW0vpPF8syC2Y0RIrmkkhu.jpg

Pobierz

Waszym zdaniem

  • 5 zl 48.9% (45)
  • 10 zl 13.0% (12)
  • 15 zl 4.3% (4)
  • Wiecej 33.7% (31)

Oddanych głosów: 92

  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach