Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 12
źródło: Screenshot_11
Pobierz#f3 co to za porusznie? jakieś polak jedzie bo nie widzę go w tabeli?
- 35
@Sababukin: gutowski też nic o nim nie wspomniał we vlogu
@Sababukin: co prawda to prawda, wczoraj gadam ze znajomym i mówi mi że polak 26. Miałem włączone f3 (normalnie nie oglądam) i patrze ze nawet tyłu nie ma, więc uznałem że chodzi o inna serię jakaś. Dopiero na koniec zobaczyłem pełne wyniki xd
- 5
źródło: Screenshot_10
Pobierz
konto usunięte via Wykop
- 4
@Piotr_Rupik: tak wygląda finansowanie "przynajmniej próbowaliśmy a teraz sie o----------e bo miedź i zdrapki nie mają nic wspólnego z motorsportem"
- 2
- 12
- 0
#f3 jakby ktoś chciał wiedzieć co tam aktualnie Wiśnicki robi https://www.fiaformula3.com/livetiming/index.html
- 11
- 10
źródło: Screenshot_9
Pobierz- 0
#f3 te SC o byle pierdołe na tak szerokim torze są niepoważne
- 0
@ChristianHorner: nie ma na torze :) jest jedna poza a druga sama zjechała
konto usunięte via Wykop
- 0
@Atomus: eh
@schneiper: są takie same ale już ustawić dobrze bolid pod tor i kierowcę to już inna bajka, do tego samo utrzymanie bolidu w dobrej formie.
@schneiper: niby tak ale nie dokonca.
Podstawa jest taka sama, ale detale zespoły dopracowują samodzielnie.
Przez co w takiej Premie nagle każdy umie jeździc
Podstawa jest taka sama, ale detale zespoły dopracowują samodzielnie.
Przez co w takiej Premie nagle każdy umie jeździc
@Vanitas_66: jeszcze 3 musi odpasc. Nawet z drs nie umie wyprzedzić tego przed nim
@schneiper: phm, najchujowszej
- 1
#f3 Wiśnicki już 29, klasa
Jak przejadą 3 kółka bez SC to się zdziwie
#f3
#f3
- 0
#f3 ile SC dzisiaj? :D












#f1 #f3
źródło: image
Pobierzźródło: comment_qvVUR6LXugX0vC7IJVICgfG5U1jCeajI
Pobierz