Cezary Gutowski - Oglądajcie F3, czym większe będzie zainteresowanie tym większa szansa, że Piotrek zdobędzie rozgłos
Polacy oglądają i nawet go w tabeli nie widzą a co dopiero na torze xD
#f1 #f3
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sababukin: co prawda to prawda, wczoraj gadam ze znajomym i mówi mi że polak 26. Miałem włączone f3 (normalnie nie oglądam) i patrze ze nawet tyłu nie ma, więc uznałem że chodzi o inna serię jakaś. Dopiero na koniec zobaczyłem pełne wyniki xd
  • Odpowiedz
Mansel z #f3 co ciekawe jest znany z tego, że ma cukrzycę i jeździ z smartfonem w bolidzie.

Co jeszcze ciekawe jego nazwisko kojarzy się a nie powinno bo nie jest spokrewniony z wąsaczem.

#f123
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Trzeba napisać petycję do #f3, żeby przenieśli logo w transmisji na prawą stronę. Wtedy być może nasz rodzynek zmieści się w klasyfikacji ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#f1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bert Mailander w takim #f3 to pewnie musi cały czas na hamulcu jechać, coby ogureczki za nim nadążyły ( ͡º ͜ʖ͡º)
#f1
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A to nie jest tak, że w tym #f3 każdy ma takie samo nadwozie (Dallary) i silnik, więc bolidy są względnie podobne?
#f1
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach