Kochani, piję sobie angielską herbatkę, słucham Depeche Mode i tak myślę o przyszłości McLarena i Cudownego Brytyjczyka. To na bank jest ten sezon, to początek nowej ery, dalej ledwo to do mnie dociera. Wybrałem chyba najlepszy możliwy sezon by zobaczyć swoje pierwsze Grand Prix na żywo. Wtedy jeszcze Lando nie był mistrzem, ale za miesiąc w Abu Dhabi zobaczymy taki widok... Anglików płaczących ze szczęścia i nowego WDC ❤️ Forza McLaren, Forza
MrRedz - Kochani, piję sobie angielską herbatkę, słucham Depeche Mode i tak myślę o p...

źródło: temp_file2028496178053048316

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach